PUBG hile yapanları affetmedi! 100 bin kişi ban yedi!

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
pubg-hile-sdn-2.jpg

https://shiftdelete.net/pubg-hile-yapan-100-bin-kisi-ban-yedi

:: Sizce bu ban dalgasından sonra oyundaki hileciler temizlenecek mi?

Son düzenleme:

Halil Akca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Oyunları hile oynayan kişileri anlamıyorum. Yani hile ile oynayınca ne zevk alıyorlar bir türlü anlamış değilim. Oyunlarda hile yapanları en ağır bir şekilde cezalandırması şahsım adına en güzel yapılan işlemdir. Bazı ayarsızlar var hile ile oynadığı belli yetmezmiş gibi birde kötü sözler söylüyor. Yaptığı marifetmiş gibi...

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
IP ban atılsa ne güzel olur.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Oyunları hile oynayan kişileri anlamıyorum. Yani hile ile oynayınca ne zevk alıyorlar bir türlü anlamış değilim. Oyunlarda hile yapanları en ağır bir şekilde cezalandırması şahsım adına en güzel yapılan işlemdir. Bazı ayarsızlar var hile ile oynadığı belli yetmezmiş gibi birde kötü sözler söylüyor. Yaptığı marifetmiş gibi...
Bence hileler oyunu daha ilginçleştiriyor. Misal Skyrim'de bir karakteri öldürmek istiyorsun, onu hile ile essential karakterlikten çıkarabiliyorsun yada karşında çok güçlü bir rakip var, hemen kendine hile ile item yapıp ona tek atmanın verdiği hazzı alabiliyorsun :) Ama online oyunlarda durum biraz farklı çünkü oyunda bilgisayara karşı oynamıyorsun. Eğer herkes bu hileyi kullanabilirse tamam, ama herkes kullanmıyor. Oyuna zaten öyle bir şeyin dahil edilmesi de oyunun kendisini saptıracağını düşünüyorum. Her bir birbirine deli gibi sıkardı. Oyunun tadı kalmazdı. Dolayısıyla online oyunlarda söylediğine katılıyorum ama bazen oyunlarda hile oyunu ilginçleştirebiliyor. Misal bazı CS serverlarında yer çekimi hilesi vardı yanlış hatarılamıyorsam :)

_Cloud_

Asistan
Reaksiyon puanı
12
yüz bin biraz fazla değil mi ? Bence hespi doğru değildir

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Dinamik Ban anca kullanıcıya hakaret gibi bir şey yani kurtulmaya kurtulunurda uğraşmak sıkıntı

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Elmas, Altın gibi dereceler olsa hadi hileni yap hava at ama amaç ne şimdi? Global ilk 50'ye gireceksin anlaşılmayacak mısın? MMORPG oyunlarında yapılır da E Sport oyunlarında yapılması saçma.