Baglanti yavasladi

Bu konuyu okuyanlar

Ozcanatiye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Bilgisayarimin yavasladigini ve internetimin de bu yuzden yavas oldugunu zanettim ve format attim Windows 8.1'den 8.0'a geçtim. Bilgisayarim gayet iyi hizli, fakat internetimin baglantisi cok zayif. Youtube'dan bir video açtigim zaman, cok geç aciliyor, acildigi zaman goruntusu bulaniklasiyor, arada durakliyor. Twitter, Google'a falan girdigim zaman sayfalar genel olarak yavas yukleniyor biraz zaman aliyor. Internetimin hizinda bir sorun var.

Bu konuda yardimci olur musunuz?

EvrenK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Modeminize reset atın düzelme olmazsa internet servis sağlayıcınız ile iletişime geçin.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Kullandığınız tarife nedir?. Buradan test yaptığınızda çıkan sonuç nedir?. Ve modeminizin arayüzündeki internet kısmındaki download upload hızları nedir?. Bunların bi resimlerini koyun birlikte değerlendirelim. Bunları bilmeden yardım etmek çok zor.

Sadece sizin için demiyorum. İnternet konusunda yardım almak isteyen tüm arkadaşlar için diyorum. Bu üstte sorduğum bilgilerle birlikte yardım isterseniz sonuca daha hızlı ulaşırsınız.

Ozcanatiye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullandığınız tarife nedir?. Buradan test yaptığınızda çıkan sonuç nedir?. Ve modeminizin arayüzündeki internet kısmındaki download upload hızları nedir?. Bunların bi resimlerini koyun birlikte değerlendirelim. Bunları bilmeden yardım etmek çok zor.

Sadece sizin için demiyorum. İnternet konusunda yardım almak isteyen tüm arkadaşlar için diyorum. Bu üstte sorduğum bilgilerle birlikte yardım isterseniz sonuca daha hızlı ulaşırsınız.