Klavye Almak İstiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Eren Saltık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Çinden bir rgb bir mekanik klavye almak istiyorum.Bilek desteği önemli malum mekanik klavyeler yüksek oluyor.Maks bütçem 189tl ama ininalla alacağım için %10 komisyon kesiyor bunuda hesaba alarak bir klavye önerirmisiniz?
Teşekkürler

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Uygun fiyata bulabilirsen Logitech G105

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
O bütçeye Logitech G105 öneririm.

boysofhell

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Çinden bir rgb bir mekanik klavye almak istiyorum.Bilek desteği önemli malum mekanik klavyeler yüksek oluyor.Maks bütçem 189tl ama ininalla alacağım için %10 komisyon kesiyor bunuda hesaba alarak bir klavye önerirmisiniz?
Teşekkürler

Tam 189TL olan yarı-mekanik Lite RGB TÜRKÇE bir klavye var :) Ben de önümüzdeki ay almayı planlıyorum. Klavyeye buradan ulaşabilirsin.

Eren Saltık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben çinden sipariş vericem dedim türkiyeden değil

Eren Saltık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
yanlış anlama da neden illa çinden sipariş etmek istiyorsun merak ettim sadece istediğin kriterlerde var işte TÜRKİYE'de neden ekstradan kaç gün kargonun gelmesini beklemek istiyorsun
Çünkü yarı mekanik ben tam mekanik be her tuşu ayrı ayrı her renkten yanmasını istiyorum

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
çinden kargo ile alacaksan 30 euronun üstü gümrükte takılır bir ton vergi biner haberin olsun.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Teşekkürler
Elephone EleEnter Game1 Gearbest TR: Elephone EleEnter Game1 NKRO USB Kablolu RGB Oyun Mekanik Klavyesi UK VERSION Ücretsiz Kargo İndirime girerse sakın kaçırma $40 civarına kadar inebiliyor.
Elephone EleEnter Game2
Redragon K558 ANALA Rainbow RGB
Tahmini Teslimat Zamanı

11.11 indirimlerinde olsaydı daha güzel ürünler vardı ama şuan fiyatlar yine eski halin gelmiş durumda.

Motospeed CK108 ve Mechanical Eagle Z77 gibi ürünlere de bakabilirsin.

Eren Saltık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Elephone EleEnter Game1 Gearbest TR: Elephone EleEnter Game1 NKRO USB Kablolu RGB Oyun Mekanik Klavyesi UK VERSION Ücretsiz Kargo İndirime girerse sakın kaçırma $40 civarına kadar inebiliyor.
Elephone EleEnter Game2
Redragon K558 ANALA Rainbow RGB
Tahmini Teslimat Zamanı

11.11 indirimlerinde olsaydı daha güzel ürünler vardı ama şuan fiyatlar yine eski halin gelmiş durumda.

Motospeed CK108 ve Mechanical Eagle Z77 gibi ürünlere de bakabilirsin.
Mechanical eagke z77 çok güzel ancak 260tl
Redragon da güzel ancak tam rgb değil
Elephone EleEnter Game1 da güzel ama bilek desteği yok
Yinede çok teşekkürler büyük ihtimalle mechanical eagleyi almayı biraz zorlıcam
Klavyeler çok güzel sağol

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Mechanical eagke z77 çok güzel ancak 260tl
Redragon da güzel ancak tam rgb değil
Elephone EleEnter Game1 da güzel ama bilek desteği yok
Yinede çok teşekkürler büyük ihtimalle mechanical eagleyi almayı biraz zorlıcam
Klavyeler çok güzel sağol
Redragon Anala evet RGB değil daha farklı modelleri var ama o markanın. EleEnter Game1'in bilek desteği var youtube'da bir iki kişi videosunu çekti hatta onları izleyebilirsin. Ama Mechanical Eagle aralarında en güzel tabi ki de.

Eren Saltık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Redragon Anala evet RGB değil daha farklı modelleri var ama o markanın. EleEnter Game1'in bilek desteği var youtube'da bir iki kişi videosunu çekti hatta onları izleyebilirsin. Ama Mechanical Eagle aralarında en güzel tabi ki de.
Çok sağol ben daha 2 gün önce motospeed ve E-3LUE dan başka marka bilmiyodum bunları öğrendiğim iyi oldu harcklıktan biraz daha biriktirip mechanical eagle alıcam sağol

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Çok sağol ben daha 2 gün önce motospeed ve E-3LUE dan başka marka bilmiyodum bunları öğrendiğim iyi oldu harcklıktan biraz daha biriktirip mechanical eagle alıcam sağol
Bilgin olsun EleEnter Game1 şuan 40 dolar GearBest'de en azından ben baktığımda öyleydi :D Tabi hoşuna gitmediyse karar verdiğini al :)

Eren Saltık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bilgin olsun EleEnter Game1 şuan 40 dolar GearBest'de en azından ben baktığımda öyleydi :D Tabi hoşuna gitmediyse karar verdiğini al :)
Elephone EleEnter game 1 i satın aldım baktığımda tüm aradığım özellikleri karşılıyodu fiyatıda güzeldi.
Çok teşekkürler