windows 10 da oyunu açamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
merhaba nfs rivals ı indirdim fakat setup a tıklayıp oyunu kurmak isteyince (bilgisayarınıza uygun bir sürüm bulmak için yazılım yayıncısına danışın) diyor. windows xp vista 7 8 hepsını denedım ama açmadı. uyumluluk sorunu gidermedede programı sına diyince açılmıyor. internetten gördüğüm videolarıda denedim birisi yerel güvenlik ilkesine giriyordu fakat benim bilgisayarımda o yok. (Windows 10 Home 64 bit) diğer oyunların özelliklerinden baktığımda uyumluluğu hepsinde windows 8 olarak gözüküyor.Bunun bir çözümü varmı ? oyun korsan ama daha öncede call of duty modern warfare 2 yi indirdim ve sorunsuz çalışmıştı.

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Setupa sağ tıklayıp özellilere girin. Uyumluluk ayarına gelin. Orada Win 7, Win XP vb. deneyin.

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Bu Bilgisayara sağ tıklatın özelliklere girin. Gelişmiş sistem ayarlarına gelin.
Daha sonra performans ayarlarına basın.
Gelen ekranda veri yürütme engellemesine basın. Üsteki olan işareti alttakini işaretleyip oyunu seçin. Gelen uyarıya tamam diyin. Daha sonra oyunun setupuna sağ tıklatıp uyumluğunu Win 8'e ayarlayın ve yönetici olarak çalıştır kutucuğunu işaretleyin.
Bilgisayarınızda DirectX ve Microsoft Visual Studioyu yüklü değilse yükleyin.

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Bu Bilgisayara sağ tıklatın özelliklere girin. Gelişmiş sistem ayarlarına gelin.
Daha sonra performans ayarlarına basın.
Gelen ekranda veri yürütme engellemesine basın. Üsteki olan işareti alttakini işaretleyip oyunu seçin. Gelen uyarıya tamam diyin. Daha sonra oyunun setupuna sağ tıklatıp uyumluğunu Win 8'e ayarlayın ve yönetici olarak çalıştır kutucuğunu işaretleyin.
Bilgisayarınızda DirectX ve Microsoft Visual Studioyu yüklü değilse yükleyin.
oyun kurulu olmadığından setupu seçtim ve win 8 e ayarlıyıp denedım fakat ginede olmadı. directx ve visual studio yüklü. bu arada indirdiğim sitede oyunun
İşletim Sistemi : Windows XP / Windows Vista / Windows 7 yazıyormuş. gerçi sitedeki ner nfs oyununda xp 7 ve 8 yazıyor. win 10 da nfs orjinal değilse oynanmıyor mu ?

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Oyun 4 yıl öncenin oyunu yani Win 10 ile uyumlu olmayabilir.

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,914
Oyunu korsan olarak indirdiysen farklı bir crack ekibinden indir atıyorum skidrow ise reloaded yada 3dm den indir.

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Oyunu korsan olarak indirdiysen farklı bir crack ekibinden indir atıyorum skidrow ise reloaded yada 3dm den indir.
crackı kurduktan sonra dosyaların içine atmam gerek ama oyunu kurmak için setup dosyasına tıkladığımda geliyor bu hata cracklık bir şey yok .
--- Gönderi Güncellendi ---
crackı, oyunu kurduktan sonra dosyaların içine atmam gerek ama oyunu kurmak için setup dosyasına tıkladığımda geliyor bu hata cracklık bir şey yok .

NickSİZZZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler bende tam olarak sorunumu bulamadım bir sürü siteye girdim bu sorunun altına yazsam ben eskiden windows 7 ultimate kullanıyordum 32 bit daha sonra bazı dosyalarım silindiği için tekrar 7 ye attım 8 e attım 10 a attım pc kaldırıyordu ama oynadıgım oyunda düşük fps alıyordum bende xpye format atıyım dedım iso dosyası buldum ve attım xp pro 64 bit daha sonra birçik iso dosyası indirdim ama açmadı wifi ve ethernet kablosu yoktu driverlerini yükledim su anda desteklemiyor oyunu tekrar 7 yapmak istiyorum ama yapamıyorum ve ayrıca windows xp ingizlizce pc boş boş duruyor ne yapmam lazım

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
beyler bende tam olarak sorunumu bulamadım bir sürü siteye girdim bu sorunun altına yazsam ben eskiden windows 7 ultimate kullanıyordum 32 bit daha sonra bazı dosyalarım silindiği için tekrar 7 ye attım 8 e attım 10 a attım pc kaldırıyordu ama oynadıgım oyunda düşük fps alıyordum bende xpye format atıyım dedım iso dosyası buldum ve attım xp pro 64 bit daha sonra birçik iso dosyası indirdim ama açmadı wifi ve ethernet kablosu yoktu driverlerini yükledim su anda desteklemiyor oyunu tekrar 7 yapmak istiyorum ama yapamıyorum ve ayrıca windows xp ingizlizce pc boş boş duruyor ne yapmam lazım
Merhaba;
Bu sorunu yeni konu açıp yazarmısınız.