Yurt Dışından İphone X Getirtmek

Bu konuyu okuyanlar

Arif Çağlar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar öncelikle kolay gelsin.Amerikadan iphone x getirtireceğim bi arkadaşıma fakat bu konuda bir sıkıntım var yardımcı olursanız sevirim.Şimdi yurt dısından alınan cıhazlarda 1 yıl garantı var ama apple turkıye sadece bazı kodlu cıhazlar ıcın 1 yıl uluslar arası garantı verdıgını soyledı ve bana A1897-A1901-A1905 Numaralarını verdi paketin dısında bu numalar yazması lazımmıs sızın getırtdıgınız cıhazda hangısı yazıyor acaba ondan getırtsem bende sıkıntı yasamasam hangı serı no lu cıhazı almak lazım yardımcı olursanız sevnırım sımdıden tesekkurler.Bu konu için yurt dısından iphone x getiren hakkı beyin yorumlarını dört gözle bekliyorum.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
1.cisi daha ben bu forumda iphone x e sahip olan birini duymadım.
2.Garanti yok diye biliyorum.
3.cüsüde bakacağını sanmam ama @Hakkı Alkan

Arif Çağlar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dediğim gibi Apple Türkiye ile görüştüğümde tarafıma paketin arkasında yazmakta olan kodlardan bahsetti ve bazı kodların mesela A1897-A1901-A1905 seri nolu cihazların Türkiyede 1 yıl boyunca garantisinin olduğu bilgisini tarafıma iletti.Görüşlerinize saygı duyuyorum ama neden bakmasınki isanlara yardımcı olmak yol göstermek iyi birşeydir diye düşünüyorum tabiki gerisi kendisine kalmış bir durum :)