Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
sizin için size özel forumda yemek bölümü açaçağız doya doya yemek resmi paylaşın diye :)

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
sizin için size özel forumda yemek bölümü açaçağız doya doya yemek resmi paylaşın diye :)
Valla bak şaka için yazdınız ama cidden insanların tarifleri paylaştığı mutfak hakkında yardım istedikleri tarif önerisi mekan restaurant önerisi alabileceği bir konu yoksa açılabilir sonrada gelsin boş tabak resimleri hesap adisyon fotoğrafları

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Tamam güldük eğlendik ama yarın pazartesi be aga [emoji41]

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Bu ay bu kaçıncı net sıkıntısı ya bir ayda rahat 10 defa arıza kaydı oluştur dum

nilgunakbas

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Murat burc isimli şahsın uzerine cizik atilmis nasil mutlu oldum anlatamam.sayin adminler tebrikler.
Ukala saygisiz birkac cumle kurdu benim telefon degismemle alakali formdan sogumustum. Simdi tekrar girip form konularinda gezip birseyler öğrenebilirim tekrar

atik posta

Asistan
Reaksiyon puanı
54
nilgunakbas mutluluğunu bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz :)

Blog sitemi satıyorum. Yok mu alan? Komisyon olarak SDN'ye bahşiş vereceğim.

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Murat burc isimli şahsın uzerine cizik atilmis nasil mutlu oldum anlatamam.sayin adminler tebrikler.
Ukala saygisiz birkac cumle kurdu benim telefon degismemle alakali formdan sogumustum. Simdi tekrar girip form konularinda gezip birseyler öğrenebilirim tekrar
Murat Burç yokken mobil bölümünde adam gibi bir şeyler bilen adam yok malesef...

Boş şeyler öğrenirken size kolay gelisn...

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Murat Burç yokken mobil bölümünde adam gibi bir şeyler bilen adam yok malesef...

Bu kadar insana adam değil mi diyorsun?

Tayfacılığınıza son vermezseniz Murat'ın ceza aldığı her dönem sizi de uzaklaştırmak zorunda kalırım.

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171

Tayfacılığınıza son vermezseniz Murat'ın ceza aldığı her dönem sizi de uzaklaştırmak zorunda kalırım.
Çok fazla aktif olmayanları saymaz isem malesef ki yok...

Bu arada forumda sadece alıntılara ve benden bahsedilen konulara yazdığımı sanırım fark etmişinizdir. Yani işin özeti buraya ayıracak vaktim olmuyor sadece insanlara yardım için adım geçtiğinde bakıyorum. Yani isterseniz ömür boyu ban atın beni ilgilendirmez hiç bildirim gelmiyormuş gibi hayatıma devam ederim. Bu size kalmış...

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135

Bu arada forumda sadece alıntılara ve benden bahsedilen konulara yazdığımı sanırım fark etmişinizdir. Yani işin özeti buraya ayıracak vaktim olmuyor sadece insanlara yardım için adım geçtiğinde bakıyorum. Yani isterseniz ömür boyu ban atın beni ilgilendirmez hiç bildirim gelmiyormuş gibi hayatıma devam ederim. Bu size kalmış...

Hahah, peki.

Bir sonraki tayfacılığında istediğim gibi yaparım eski dostum.

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Hahah, peki.

Bir sonraki tayfacılığında istediğim gibi yaparım eski dostum.
Abi bak sen şunu yanlış anlıyorsun. Ben burada tayfacılık yapmıyorum sadece Murata olan gereksiz banlara tepki veriyorum tıpkı sdnye yakıştıramadığım şeylerde verdiğim tepkiler gibi.

Sıkıntı nerede biliyor musun? Senin sadece işin bu yüzünü görmende geçen günlerde muratla birbirimize girdik hatalı olduğunda onada aynı tepkiyi veriyorum ama kusura bakmayın alakasız mesaj puan dolmuş diyerekte 7 gün ban verilimez...

Ha şundan eminim bir gün eğer hesabımı murata verirsem eminin ki benim hesabı muratı banladığınız kadar banlamazsınız çünkü onun adı çıkmış...

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Abi bak sen şunu yanlış anlıyorsun. Ben burada tayfacılık yapmıyorum sadece Murata olan gereksiz banlara tepki veriyorum tıpkı sdnye yakıştıramadığım şeylerde verdiğim tepkiler gibi.

Sıkıntı nerede biliyor musun? Senin sadece işin bu yüzünü görmende geçen günlerde muratla birbirimize girdik hatalı olduğunda onada aynı tepkiyi veriyorum ama kusura bakmayın alakasız mesaj puan dolmuş diyerekte 7 gün ban verilimez...

Ha şundan eminim bir gün eğer hesabımı murata verirsem eminin ki benim hesabı muratı banladığınız kadar banlamazsınız çünkü onun adı çıkmış...

Yedi gün banı ben manuel vermedim, sistem kendisi verdi. Murat'ın birikmiş puanları ile bilet kazanmasının sorumlusu ben değilim.

Senin ve @lgsever'in yaptığı tam anlamıyla tayfacılık ve ben buna kesinlikle izin vermeyeceğim. Murat yarın birine sinirlenip küfür ettiğinde, ben onu sınırsız yasaklarsam o yokken siz de mi foruma girmeyeceksiniz?

Size göre Murat haklı, X kişisine göre değil. Murat'tan rahatsız olan biri bunu belirttiğinde savunmak zorunda değilsiniz. Murat geldiğinde konuyu uzatırsa ona da aynı şekilde cevap vereceğim.

Murat'a gereksiz bir ban yok.

Tamam, Murat yeni bir üyelik açsın. Bakalım anlayıp cezalandırıyor muyuz, yoksa Murat'ın 12 bin mesajı nedeniyle yine de idare edip alttan alıyor muyuz.

AsmTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13

''Çok fazla aktif olmayanları saymaz isem malesef ki yok...'' Ne demek istiyorsun heyecanlı insan ?

Siz baya bu forumun etrafınızda döndüğünü düşünüyorsunuz ve yanılıyorsunuz bence üslubunuzu düzeltin !
Ayrıca aktif olma konusuna geleyim; Bu forumda ki çoğu kullanıcı mobil cihazlar hakkında fazlasıyla bilgiye sahip, ilk önce soruya bakılır soru mu diye daha sonra üsluba bakılır ne hak ediyor diye ondan sonra cevap gerekiyorsa verilir gerekmiyorsa verilmez, yoksa bizim de her soruya bir cevabımız var buna emin olabilirsiniz. Ne demiş Lao Zi ''Çok bilenler konuşmaz, çok konuşanlar bilmez.'' bu yüzden az ve öz konuşmakta, doğru soruya cevap vermekte fayda var, az ve öz konuşanları desteklemeniz dileğiyle.

Son düzenleme:

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Yaşımız yolun yarısı oldu şu kişi başına düşen milli gelirimizi birileri ödesin iyi olur [emoji41]

nilgunakbas

Müdavim
Reaksiyon puanı
95

Arkadaşım hakaret yok birsey yok niye savunmaya gectinizki. Ben sadece benim telefon degismemi elestiren insanin bana saygısızlığından bahsettim en dogal hakkim onun cebinden para çıkmıyor ki ona neoluyor o kimki.
Vallaha cok konusmak önemli degil yaaa ben bos şeyler ogrenirken mutluyum dert etmeyin siz.

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Arkadaşım hakaret yok birsey yok niye savunmaya gectinizki. Ben sadece benim telefon degismemi elestiren insanin bana saygısızlığından bahsettim en dogal hakkim onun cebinden para çıkmıyor ki ona neoluyor o kimki.
Vallaha cok konusmak önemli degil yaaa ben bos şeyler ogrenirken mutluyum dert etmeyin siz.
Burada sana herhangi bir ithafım yok.Herhangi bir savunma amacımda yok...

Benim sözüm adminlere idi onlarda zaten işi "tayfacılık" kılıfına sığdırınca uğraşmaya gerek bile olmadığını anladım.

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Çok boş bir gece kötü haberler üst üste geliyor :(

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Lisede deneylerini keyifle izlediğimiz Cem reyiz intihar etmiş. Allah rahmet eylesin içime oturdu vallaha.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877

Tayfacılık? Kusura bakmayın da çok takıyorsunuz bu konuyu. Eski yönetim döneminde Muratı sevmezdim ama şuan gayet hak veriyorum adama.

atik posta

Asistan
Reaksiyon puanı
54
10 yıllık konu. Dünya'nın en uzun konusu olmuş. Var mı bundan daha uzun cevaplı konu?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Hele şükür netim düzeldi kaç gündür 1-3 mbit arası hız alıyordum şu an 12-13 mbit hıza çıktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...