Oyunlar ile ilgili bir sorunum var!

Bu konuyu okuyanlar

NincaVoryir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarımı BİOS sorunu yüzünden formatlamıştım. Format attığımdan beri sorunlar peşimi bırakmadı. Belleğin çok kullanımından dolayı bilgisayarım sorunluydu, bu sorunu yakın zamanda çözdüm. Şimdi de Sudden Strike 4, Dead Island: Riptide, Blitzkrieg 1 gibi oyunlarda donma, çalışmayı durdurdu gibi sorunlar aldım. Bunların dışında oynadığım bütün oyunlar yavaşladı ve ara sıra da bilgisayarım kapandı. Bu bilgisayara ne oldu? Sorun neyden kaynaklanıyor? Bilgisayarım eskiden oyunları kastırmadan oynatırdı, ne bellek sorunu olurdu, ne de oyunlar kapanırdı. Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
bilgisayarın temizliğini bir kaç ayda bir yapıyormusunuz kullandığınız işletim sistemi güncel ve orjinal midir? Ve sisteminizin özelliklerini belirtirmisiniz?

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Bilgisayarımı BİOS sorunu yüzünden formatlamıştım. Format attığımdan beri sorunlar peşimi bırakmadı. Belleğin çok kullanımından dolayı bilgisayarım sorunluydu, bu sorunu yakın zamanda çözdüm. Şimdi de Sudden Strike 4, Dead Island: Riptide, Blitzkrieg 1 gibi oyunlarda donma, çalışmayı durdurdu gibi sorunlar aldım. Bunların dışında oynadığım bütün oyunlar yavaşladı ve ara sıra da bilgisayarım kapandı. Bu bilgisayara ne oldu? Sorun neyden kaynaklanıyor? Bilgisayarım eskiden oyunları kastırmadan oynatırdı, ne bellek sorunu olurdu, ne de oyunlar kapanırdı. Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.
İlk olarak Windows sürümünüzü ve sisteminezin özelliklerini söylermisiniz?
Ve sanal bellek kapalı mı kontrol edin.

Son düzenleme:

NincaVoryir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk olarak Windows sürümünüzü ve sisteminzin özelliklerini söylermisiniz?
Ve sanal bellek kapalı mı kontrol edin.
Sanal bellek kısmındaki C: diski sistem tarafından kontrol ediliyormuş. Kapalı mı açık mı bilmiyorum. Windows 10 Home Single Language kullanıyorum. 64 bit sisteme ve 4 GB DDR3 RAM'e sahibim. İşlemcim İntel Core i5 3470 CPU 3.20 GHZ. Ekran kartım AMD Radeon HD 7570 Series 2 GB. Anakart ASUS H61M-K. BİOS sistemi American Megatrends 0801.
--- Gönderi Güncellendi ---
Az önce ortam değişkeni ayarladım inşallah kasma sorunu düzelir. Düzelirse söylerim.

Son mesajlar