iPhone 7 Plus mu yoksa 8 mi?

Bu konuyu okuyanlar

Burakkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
şimdi faturaya ek 7 plus alcam bu hafta ama 8 plus düşünmelimiyim
bide 7 plus alıcam 1 yıl sonra nıye 8 almadıysam dermiyim ? sizce ileri görüşlü arkadaşlar yorum atsınlar arada çok şey kaybettircek bi olay varmı 8 le arasında

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
kardeşim 7 plus vs 8 plus diyorsan bence 8 plus. 7 plus kullandım çok güzel telefon ama imkanın varsa 8 plus al en azından kablosuz şarj hızlı şarj ya da ne bileyim kamerası daha iyi gibi geldi.

M

Murat Burç

SDN Okuru
8 Plus'a kadar çıkıyorsan Note 8 al.
Öbür türlü 4K 60 FPS senin için önemli değilse 7 Plus al.

Burakkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
4K 60 FPS hiç onemlı degıl benım ıcın fotograf onemlı 8 pluslada arasında pek kamera farkı yok bence note 8 almam yıllardır note kullanıyorum ılk defa ıphone serısını begendım ıosa gecıcem faturaya ek alcagım ıcın 8 plusa bulaşmalımıyım 7 iyimidir tek derdim o bi kere alcam 4 sene kullancam çünkü götürürmü beni 7 pls 128 gb

Burakkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
kardeşim 7 plus vs 8 plus diyorsan bence 8 plus. 7 plus kullandım çok güzel telefon ama imkanın varsa 8 plus al en azından kablosuz şarj hızlı şarj ya da ne bileyim kamerası daha iyi gibi geldi.
kardeşim faturaya ek alcam o yüzden sorum şu nakit alınca 300 fazladan verıp 8 i alıyosun ama faturaya ekde fazla oynuyo o fıyata deger mi 8 plus

M

Murat Burç

SDN Okuru
4K 60 FPS hiç onemlı degıl benım ıcın fotograf onemlı 8 pluslada arasında pek kamera farkı yok bence note 8 almam yıllardır note kullanıyorum ılk defa ıphone serısını begendım ıosa gecıcem faturaya ek alcagım ıcın 8 plusa bulaşmalımıyım 7 iyimidir tek derdim o bi kere alcam 4 sene kullancam çünkü götürürmü beni 7 pls 128 gb
7 Plus al. Metal kasa olduğu için kılıf masrafın da olmaz. Ben kılıf almazdım o cihaza
--- Gönderi Güncellendi ---
İyide fanboyun dediğine itimat edilmez ki adamlar ne yapsa sen sevmiyorsun diye yalan yanlış bilgi vereceksin bu da kabulleri bir durum degil
Yalan yanlış ? Note 8 , 8 Plus'dan daha iyi demenin nesi yanlış ? Ve bu yanlış değil Note 8 kat kat daha iyi.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
kardeşim faturaya ek alcam o yüzden sorum şu nakit alınca 300 fazladan verıp 8 i alıyosun ama faturaya ekde fazla oynuyo o fıyata deger mi 8 plus
kardeşim sana diyeceğim şu. ben 7 plus kullandım kamerası güzel fakat portre modunu ve gece çekimini beğenmedim. kamerası daha iyi olsun ben fotoğraflara çok önem veriyorum almışken en iyisini alayım dersen al 8 plus bak rahatına. Ama pahalı geliyorsa 7 plus al kötü bir cihaz değil hatta baya da iyi sadece kamera üzerinden kendi görüşümü yazdım sana

M

Murat Burç

SDN Okuru
kardeşim sana diyeceğim şu. ben 7 plus kullandım kamerası güzel fakat portre modunu ve gece çekimini beğenmedim. kamerası daha iyi olsun ben fotoğraflara çok önem veriyorum almışken en iyisini alayım dersen al 8 plus bak rahatına. Ama pahalı geliyorsa 7 plus al kötü bir cihaz değil hatta baya da iyi sadece kamera üzerinden kendi görüşümü yazdım sana
7 Plus'un düşük ışığını beğenmeyen yüksek ihtimal 8 Plus'un da beğenmez düşük ışık tarafında Samsung ve Android amirallerin üstünlüğü çok bariz 7 Plus ile 8 Plus arasında düşük ışık tarafında ekstrem farklar yok.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
7 Plus al. Metal kasa olduğu için kılıf masrafın da olmaz. Ben kılıf almazdım o cihaza
--- Gönderi Güncellendi ---

Yalan yanlış ? Note 8 , 8 Plus'dan daha iyi demenin nesi yanlış ? Ve bu yanlış değil Note 8 kat kat daha iyi.
Bak Murat adam senden samsung istemiş mi yok demekki senin verdiğin yazdığın mesaj boş gereksiz mesaj istediğin kadar doğru olsun gereksiz olduğunu değiştirmiyor o yüzden ne isteniyorsa onu yaz iphone konularından lütfen uzak dur

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Bu arada fotoğraf veya video için 7 Plus, güncellik ve daha uzun güncelleme süreci için iPhone 8.

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Bak Murat adam senden samsung istemiş mi yok demekki senin verdiğin yazdığın mesaj boş gereksiz mesaj istediğin kadar doğru olsun gereksiz olduğunu değiştirmiyor o yüzden ne isteniyorsa onu yaz iphone konularından lütfen uzak dur
Huawei Mate 10 Pro piyasaya çıkasaya kadar, en iyisi Note 8 gibi duruyor. Tabi dediğim gibi Mate 10 Pro çıkasıya kadar. :)
Abi önce modlarına hakim ol.
Ben huyumdan VAZGEÇMEM.
Telefon önerisi konusuna telefon yazıyorum bu kadar basit.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
7 Plus'un düşük ışığını beğenmeyen yüksek ihtimal 8 Plus'un da beğenmez düşük ışık tarafında Samsung ve Android amirallerin üstünlüğü çok bariz 7 Plus ile 8 Plus arasında düşük ışık tarafında ekstrem farklar yok.

Adam eğer android tarafında bir cihaz istemiş olsaydı note 8 i önerebilirdim ya da s8 leri fakat artık kullanmak istemediğini ve ios a geçmek istediğini belirtti. Bende kardeşime 7 plus kullanmış biri olarak al kötü bir cihaz değil ama 8 plus ın kamerası daha iyi gibi geldi gece çekimide eminim çok daha iyidir diye tahmin ediyorum. Fiyat olarak o kadar çıkamazsa alabileceği en iyi cihaz 7 plus aklının köşesinde durur.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
7plus ve 8 plus hat ustunden ne kadara gelecek sana?bu da cok onemli.onuda bilmemiz lazim.

Burakkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
kameraya bende onem verırım ama gece cekıme degıl gün ışıgında iyi cekmesine önem veririm note3 lg g3 kullandım ıkısınınde gun ısıgı kamerası baya baydı bu arada faturaya ek 7 plus yine iyide 8 plus uygun degıl cok fark varsa alıyım dıyodum bı kamera galıba onada degmez dedıgınıze göre ? saolun dostlar

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Ben iphone 7 kullanıyorum plus ını almadığım için pişman olmuştum.7 plus almalısın bence 8 in hiç bir espirisi yok işlemcisi güçlenmişte 4k 60 fps video falan dizimi çekiyoruz hayırdır diye sorarlar adama ha video işiyle uğraşana amenna.Edge ekranlara ne kadar karşıysam arkası cam olan 8 ve 8 plus a da o kadar karşıyım

Schiffer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8 plus kullanıyorum 7 plus alabilirsin çok farkları yok

boysofhell

Asistan
Reaksiyon puanı
17
8 mi 7 Plus mı dersen 7 plus derim ancak 8 plus mu 7 plus mu dersen yine 7 plus derim.

boysofhell

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Ben de 7 Plus alır seneye gelecek iPhone'u beklerdim 4K 60 FPS aklımı çelmeseydi. Ben 8 Plus fiyatına çıksam alacağım tek telefon Note 8 zaten :D

Note8 alacağını hepimiz biliyoruz valla :D şaka bir yana eğer 60FPS detayı çok önemli değilse 7Plus daha iyi olur diye düşünüyorum

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Note 8 al daha iyi Note 8:D:D:D:D
İos güncellemeleri geldiği zaman sıkıntı yaşamak istemiyorsan en son iphone'u alacaksın yani 8 plus ama param yetmiyor diyorsan 7 plus