Samsung Galaxy A7-A5-A3 (2017) Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

necmi.0201

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
A7 2017 Black cihazımın görüntülü konuşma sorunu var yardımcı olur musunuz sorunu nasıl çözerim bilmiyorum

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
A7 2017 Black cihazımın görüntülü konuşma sorunu var yardımcı olur musunuz sorunu nasıl çözerim bilmiyorum

https://forum.shiftdelete.net/threads/forum-kurallari.43630/

• Forumda yeni bir konu başlığı açılmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Sunucumuz arama için oldukça hızlıdır ve bu işlem sadece birkaç saniyenizi alır. Forumda aynı ya da benzer içeriğe sahip konu varsa yenisi açılamaz.

Kardeşim bir sorunun olduğu zaman sorununun çözümü var mı foruma bakmalısın eğer yoksa yeni konu açmalısın. Konu içerisinde konu olmaz.
Yukarıda bir arkadaş uyarmış onu dinlememişsin.

necmi.0201

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
https://forum.shiftdelete.net/threads/forum-kurallari.43630/

• Forumda yeni bir konu başlığı açılmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Sunucumuz arama için oldukça hızlıdır ve bu işlem sadece birkaç saniyenizi alır. Forumda aynı ya da benzer içeriğe sahip konu varsa yenisi açılamaz.

Kardeşim bir sorunun olduğu zaman sorununun çözümü var mı foruma bakmalısın eğer yoksa yeni konu açmalısın. Konu içerisinde konu olmaz.
Yukarıda bir arkadaş uyarmış onu dinlememişsin.

Kardeşim forumlarda bulamadım diye tekrar yazdım bilen varsa yazar zaten sizi niye geriyor ki bu durum

ycl.mrt.zkn

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Kardeşim forumlarda bulamadım diye tekrar yazdım bilen varsa yazar zaten sizi niye geriyor ki bu durum
Arkadaş bölüm sorumlusu ve güzelce söylüyor size ne yapılması gerektiğini bu konunun amacı farkli senin sorun ayri.bir konu litfen arama yap yoksa yeni konu aç ordan bilen varsa yazsin

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Kardeşim ben germiyorum. Kurallara uymalısın. Yeni konu açmalısın. Orada mesajını daha fazla kişi görür. Burada konu içinde konu olmaz.

İyi forumlar...

yusuf_49

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
A3 2017 umarım yarın alırız. Zahmet olacak ama versin artık Samsung şu güncellemeyi. Bir de 8 alacakmışız. Komedi resmen.

aopeeem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
güncelleme ne alemde var mı gelen giden beyler bayanlar ?? (forumda daha baayan gormedim ama çıkabilir)

yusuf_49

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Sonunda hele şükür A3 2017'ye geldi güncelleme. Hadi hayırlı olsun :)

Erdi_Tepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ya arkadaş sabah evden çıkmadan kontrol ettim yoktu. İşe geldim baktım gelmiş. Ama wifi olmadığı için indiremiyorum. Neyse önemli olan gelmesi. Yükleyenler izlenimleri aktarırsa güzel olır [emoji38]

ycl.mrt.zkn

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Hala gelmemiş şimdi kontrol ettim de yok başkan a5 geldi önce bugünde a3 gelmiş a7 yok hala valla

tnhnklc51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
A7 2017 kullanan bir tanıdığım güncellemeyi aldı fakat benim telefonuma gelmedi galiba her telefona ayrı ayrı geliyo ilginç

yusuf_49

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Ya arkadaş sabah evden çıkmadan kontrol ettim yoktu. İşe geldim baktım gelmiş. Ama wifi olmadığı için indiremiyorum. Neyse önemli olan gelmesi. Yükleyenler izlenimleri aktarırsa güzel olır [emoji38]
Telefon farkedilir derecede hızlandı (a3 2017). Geçişler efektler hızlandı. Ufak/Büyük güzel özellikler geldi. Gayet akıcı bir şekilde kullanıyorum. Batarya hakkındaki yorumu yapmak için ise henüz erken. Birkaç güne bataryasının eskiye göre durumunu yorumlayabilirim. Teşekkürker Samsung..

aopeeem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
a7 2017 güncelleme alan var mi ?
--- Gönderi Güncellendi ---
almayip ta aldim yazmayin lutfen

ycl.mrt.zkn

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Elbet verecek büyük ihtimalle hata oluşmuştur o yüzden ertelemek zorunda kalmış olabilirler bana ole geliyor geç olsunda güç olmasın