Youtube Kanalım HK.

Bu konuyu okuyanlar

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Merhaba SDN takipçileri;

Sizden bir konuda fikir istiyorum. 1 sene önce bir youtube kanalı açmıştım. Sonra yarıda bırakmıştım. Devam edesim geldi. Sizde geleceği var mıdır? Devam etmelimiyim kanala. Yoksa uğraşmaya değmez mi? Fikirleriniz önemli dostlarım.

KANALA GİTMEK İÇİN TIKLA

youtube-icon-logo-521820CDD7-seeklogo.com.png

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Yalnız Bu Reklama girmiyor mu?

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Kardeşim yaptığın reklama giriyor. Linki kaldırırsan bir problem olmaz.

Reaksiyon puanı
5,172
Oratada reklam falan yok bence adam gayet güzel bir şekilde yardım istemiş abartmayalım

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Oratada reklam falan yok bence adam gayet güzel bir şekilde yardım istemiş abartmayalım

Link vermesine gerek yoktu Şu kadar abonem var şu videolarım şu kadar izleniyor şu kadar beğeniliyor beğenilmiyor şunları paylaştım aklımda böyle gelişmeler falan gibi bilgiler verse daha açıklayıcı olabilirdi şimdi bunun için gidip kanalı bizim inceleyip ön yargı yapmak doğru olmaz

Reaksiyon puanı
5,172
Link vermesine gerek yoktu Şu kadar abonem var şu videolarım şu kadar izleniyor şu kadar beğeniliyor beğenilmiyor şunları paylaştım aklımda böyle gelişmeler falan gibi bilgiler verse daha açıklayıcı olabilirdi şimdi bunun için gidip kanalı bizim inceleyip ön yargı yapmak doğru olmaz
Adamın yaptığımda yanlış bir şey yok ki sdnde herkesin kendi blogunu youtube kanalını bile paylaştığı konular var abartmayalım lütfen

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Ben sizlere bana abone olun beğeni yapın veya herhangi bir web sitenin referans kodunu paylaşıp tıklatmıyorum arkadaşlar lütfen. Fikir ve düşüncelerine güvendiğim için paylaşıyorum. Şuan ne dinliyorsunuz diye ünlü bir topic var o zaman oda reklam çünkü orada da Youtube'dan videolar paylaşıyoruz ki reklam olsaydı şuana kadar uyarı alırdım.

İyi Forumlar.

Reaksiyon puanı
5,172
Ben sizlere bana abone olun beğeni yapın veya herhangi bir web sitenin referans kodunu paylaşıp tıklatmıyorum arkadaşlar lütfen. Fikir ve düşüncelerine güvendiğim için paylaşıyorum. Şuan ne dinliyorsunuz diye ünlü bir topic var o zaman oda reklam çünkü orada da Youtube'dan videolar paylaşıyoruz ki reklam olsaydı şuana kadar uyarı alırdım.

İyi Forumlar.
Kardeş bence kanala hiç devam etme çok standart konular olmuş başka bir fikir ile başka bir kanal açmanı öneririm

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Kanalınıza biraz baktım. Şu videonuzda dakika 0.37'den sonrasında çok güldüm. :)