Bluetooth çok şarj yer mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Brinos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yakın zamanda Xiaomi Mi Band 2 almayı düşünüyorum telefonu çok sık olmasada sıklıkla kullanan biriyim bluetooth her gün açık duracağından dolayı şarj sıkıntısı çeker miyim diye düşündüm ? Yani bu bluetooth tüm gün açık olunca şarj çok yer mi?

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bütün gün açık olacak demişsiniz neden açık kalıyor arabada müzik mi dinliyorsunuz ? sebebi ne onuda söylerseniz yardımcı olabilirim.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
%100 den %0'a kadar açık kalırsa bi %15 ini yer diye tahmin ediyorum.

Brinos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üni de okuyorum bilekliği saat olarak ve spor amaçlı işte kaç adım atmışım o gün onlara bakmak için kullanıcam

nader11neu

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Yakın zamanda Xiaomi Mi Band 2 almayı düşünüyorum telefonu çok sık olmasada sıklıkla kullanan biriyim bluetooth her gün açık duracağından dolayı şarj sıkıntısı çeker miyim diye düşündüm ? Yani bu bluetooth tüm gün açık olunca şarj çok yer mi?

Şarzmı Dayanır Bluetooth Ye

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Üni de okuyorum bilekliği saat olarak ve spor amaçlı işte kaç adım atmışım o gün onlara bakmak için kullanıcam

iPhone 5 kullanıyorum, bluetooth kulaklık ile şarjım %30 iken yaklaşık 1,5 saat müzik dinleyebildim. Bataryam bozuk, ve başka hiç bir şey açık değildi. Sadece bluetooth ve müzik.

Belki fikir verir.

Reaksiyon puanı
0
Cihazınızın, veri kullanım ayarlarından, şarjın ne kadarını tükettiğine dair bilgiye ulaşabilirsiniz. Eğer cihazınızın bekleme süresini biliyorsanız basit bir hesap ile bulabilirsiniz.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
apple watch ile aktif kullanımda günü çıkarmıştım.
6s+

Mesut Komiser

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Samsung'larda S Healt diye bir App vardı yanlış hatırlamıyosam. Oda spora yardımcı oluyor telefonun Samsung'sa almana gerek yok...

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Ben şey farkettim. Çakma ürünler bağlayınca cihaza şarjı sömürüyor. Ancak orjinal ürünlerde nedense öyle bir şey pek görülmüyor. Xiaomide öyle bir şey yaşayacağını düşünmüyorum.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Şöyle söyleyeyim bende o zaman bende note 4 var bataryası sorunlu daha önce konusuna yazmıştım yarım saatte 100den 90a geliyor yaklaşık %15de kapanıyor bu cihaz ile günlük netim ve bluetoot açık vaziyette mi fit 2 ile yani akşam eve geldiğimde %40 civarı kalmış oluyor.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Telefon çok ısınabilir ve şarjdan %20 gibi bir oranla 1 saat içersinde yer telefon gereksiz sinyal gibi işlemleri ile yorar

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
iPhone 5 kullanıyorum, bluetooth kulaklık ile şarjım %30 iken yaklaşık 1,5 saat müzik dinleyebildim. Bataryam bozuk, ve başka hiç bir şey açık değildi. Sadece bluetooth ve müzik.

Belki fikir verir.
fikirden çok kafasını karıştırır bu.
sen müzik dinliyorsun belki spotify'den 320 kbps dinliyorsun belki mp3 olarak 128 kbps bunların hepsi yediği sarj miktarını etkiler.
şöyle açıklayayım, senin 1500 mah bataryan var diyelim sen kalitesiz müzik dinlerken az veri aktarılacağından 320 kbps ye göre daha çok müzik dinlersin.

kısaca bilekliğin veri alışverişi fazla olmadığından arkadaşında dediği gibi hissetmezsin bile

atik posta

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Xiaomi Mi Band almıştım. Adımları yanlış saydığı için bir daha Xiaominin hiçbir ürününü almam.