Sizce Note 5 Beni Mutlu Edebilir Mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deadshot31

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar ;
Dün maksimum 2400 liraya telefon tavsiyesi istemiştim.

BKZ:
https://forum.shiftdelete.net/threads/maksimum-2400-turk-lirasina-hangisini-tercih-etmeliyim.523625/

Konuda listede adı olmadığı halde bayağı bir note 5 tavsiyesi aldım. Note 5 benim zaten en başından beri aklımda olan bir telefondu. Hatta shiftdelete net cevaplıyor etkiliğinde de sordum ve söyledikleri olumsuz şeyler yüzünden vazgeçmiştim. Lakin :

Bana "hafıza kartı takılmıyor" dediler (32 gb bana yeter)

"Su toz geçirmezlik yok"dediler (Zaten çoğu firma garantisini bile vermiyor. Benim için bir kriter değil)

"İşlemcisi eski"dediler( 90 bin küsür antutu puanı var ki şuan en yeni orta üst seviye cihazlardan güçlü.Bana yeter)

Güncelleme desteği de pek umrumda değil zaten cihazı ileriye taşıyan bir güncellemeye pek rastlamadım. Kutudan çıktığı gibi bile kullanabilirim nougat çok kötü ise. Eğer nougat iyi ise ömürlük olur.

Üniversiteye hazırlanıyorum. Haftanın 4 günü dershaneye gidip geliyorum. kitaplarım , defterlerim , notlarım sürekli yanımda. Youtube'dan ders çalışıyorum büyük ekrana ihtiyacım var. Sürekli matematik, fizik , kimya problemleri çözüyorum. Yani işlevsellik benim için üst planda ve note 5 kalemi ile bütün telefonlardan ayrılıyor.

Sizce almalı mıyım ? Beni tatmin eder mi ? Gözümü tek korkutan bataryası.
Fikriniz nedir ?

Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar