Reeder p11s nasıl buldunuz

Bu konuyu okuyanlar

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Acaba bu reeder elemanları bana açıklayabilir mi 1085 tl ye mi5 almak varken niye reeder alayım

rabia????

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gayet güzel cihaz o fiyata Sony dense Reeder almak mantıklı .

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Neden gereksiz buldunuz x marka uretse gerekli mi bulacaksın
Kim üretmiş peki siz söyleyin?? Tasarımı bile kendisine ait olmayan yabancı marka bir telefonun üzerine basılan markayı değiştirtmekle üretim yapılmış olmuyo.
--- Gönderi Güncellendi ---
Hiçbişey demiycem size reeder elemanları kanmayın arkadaşlar bildiğiniz kazık
Abi beni niye gömdün ya?

BarışC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende reeder kullaniyorum bes ay sonra servise gitti sarj kablosun o kadar inceki hemen kopuyor ve sarj yeri o kadar zyf ki hmn bozuluyor hic alipta basinizi aritmayin.Mazada gidip bakin sarjin takildigi yer cok buyuk eski telefonlarin sarj soketlerindn yapmislar kirilmaya musait

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
duyuyormusunuz reeder elemanlari milleti kandirip yaptiginiz bu davranis firmanizin seviyesini gosteriyor

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
şu reklamlarında dediği ; "meraklarınızdan korkmayın, onlara sarılın" sloganı bile tam bi ahmaklık bence. sırf bu yüzden bile yanından geçmem bu markanın. kendini kanıtla ve ondan sonra gerçekçi, yakışır bir tanıtım yap. bu ne böle ... meraktan kafayı yemiş herhalde bu markanın pazarlama ve reklam çalışanları.

Reaksiyon puanı
5,172
bir kullanici olarak yaziyorum fiyatina gore ozellik cok iyi 128 gb hafiza 10 cekirdek daha ne olsun 2 bin 3 bin tlye en iyi segmentteki cihaz ben mennunum tavsiye ederim.
Helio x20 1200tl lik telefonlarda kullanılıyor. Ve şimdiye kadar gördüğümüz en dandik işlemcilerden biri hafızaya gelince 128 gb lik sd kartı bile çinden rahatlıkla 150 tl ye getiriyorsun insanların aklını çelmeyelim yahu kul hakkıdır.

10urs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle telefonu test ettiğim kadarıyla gayet hızlı ve akıcı çok rahat 4K video oynatabiliyor diğer markalar ek programlar yardımıyla bunu yapabiliyor. Hafıza ve ram konusunda en üst seviyede bir telefon. Kasası çok güven veren metalik renkli çelik kasa. Çeşitli yerlerde de inceleme videosunu izledim tam bir canavar.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Öncelikle telefonu test ettiğim kadarıyla gayet hızlı ve akıcı çok rahat 4K video oynatabiliyor diğer markalar ek programlar yardımıyla bunu yapabiliyor. Hafıza ve ram konusunda en üst seviyede bir telefon. Kasası çok güven veren metalik renkli çelik kasa. Çeşitli yerlerde de inceleme videosunu izledim tam bir canavar.
Kim programla 4k oynatıyor be sacmalamayin.

Reaksiyon puanı
5,172
Benzer fiyata alabileceğiniz telleri göründe gözünüz şenlensin...

Buradaki cihazlar reeder p11s i rahat 4e katlar

Reaksiyon puanı
5,172
P11s kullanan biri olarak. Aldigim gunden beri isinma donma kasma yapmayan bi makine. İstediginiz islemi hizlica yapabilirsiniz.almak isteyen arkadaslara tavsiye ederim. Pisman olmuyacaksiniz.
İnsanları aptal yerine koymayın 100 dan fazla mesajı olan her p11s kullanıcısı sizden ve markanızdan şikayetçi bi ara çinden dandik cihazkar getirip burada satmak yerine bişeyleri kendiniz üretseniz en azından türk diye destekçi olacağız ama oda yok...

Şimdiye forumlarda yapılan reklam yerine cihazınızı kullananlara teknik destek verseydiniz firma göklerde olurdu.

M

Murat Burç

SDN Okuru
@Mrtaltg @by efsane
@Fragger @_X_ Forumu reeder çalışanları bastı neden müdahele etmiyorsunuz?
İnsanları aptal yerine koymayın 100 dan fazla mesajı olan her p11s kullanıcısı sizden ve markanızdan şikayetçi bi ara çinden dandik cihazkar getirip burada satmak yerine bişeyleri kendiniz üretseniz en azından türk diye destekçi olacağız ama oda yok...

Şimdiye forumlarda yapılan reklam yerine cihazınızı kullananlara teknik destek verseydiniz firma göklerde olurdu.
Ya bırak adminler ilgilenmiyor biz mi ilgileneceğiz boşver.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Oldukça güzel bir telefon depolaması harika işlemcisi 10 çekirdek olması yük altında stabil bir şekilde çalıştığını gösterir ama fiyatı 1800 tl olsaymış çok satarmış

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
madem o kadar hızlı bir tel , biri bunun 4.5 g modem hızlarını yazsın. çünkü epey de yok, yazmıyor. kendi sitesinde ise özellikler sayfası açılmıyor :D modem hızı en az 600 mbits olmalı 2000 tl ya ... çünkü xiaomi ler 600 mbits ve sony xz prem. 1000 mbits fiyatı 2934 tl ye düşmüş :) dandik telefonlarınızı türk malı diye kakalıyorsunuz, bilgileri eksik veriyorsunuz hatta veremiyorsunuz sonra da burada milleti kandırıyorsunuz.

tekrar uyarayım arkadaşları, bilinmeyen, tanınmayan, servisi olmayan, kendini gerçekten kanıtlamamış telefon değil hiç bir malı almayınız. paranıza yazık olduğu gibi zamanınnıza ve emeğinize de yazık. sonra ALLAH sabır versin demek düşer bize ):

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Oldukça güzel bir telefon depolaması harika işlemcisi 10 çekirdek olması yük altında stabil bir şekilde çalıştığını gösterir ama fiyatı 1800 tl olsaymış çok satarmış
10 çekirdekli olması stabil olduğu anlamına gelmez.
İşlemcilerde sadece çekirdek sayısı önemli değildir. Hatta şunu söyleyeyim. İşlemcilerde çekirdek sayısı arttıkça işlemci sıcaklığı, işlemci fiyatı, işlemcinin harcadığı güç artar.
Çekirdekten ziyade işlemci saat hızı(GHz) ve işlemci mimarisi önemlidir. Bu hem mobil işlemcilerde hem de bilgisayar işlemcilerinde geçerlidir.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
işlemci hızı, işlemci hücre sayısı (yani transistör sayısı), işlemci mimarisinin ve tasarımının verimliliğe etkisi, işlemci dahili bellek kapasitesi, hızı ve veriyolu genişliği ve enerjiyi ne kadar verimli kullandığı (sıcaklık bir çok kötü duruma işarettir) önemli noktalardır. mesela bazı gpulardan örnek verirsek işlemcileri transistör saysısı ve ghz olarak üstün olmasına rağmen rakibinin iyi tasarım ve üstün özelleştirme ile elde ettiği başarıyı yakalayamayabiliyor. ha birde işlemciyi en iyisinden alıp anakartı darboğaz yapacak düşük modelden seçersek yazık olur tabi :D

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
10 çekirdekli olması stabil olduğu anlamına gelmez.
İşlemcilerde sadece çekirdek sayısı önemli değildir. Hatta şunu söyleyeyim. İşlemcilerde çekirdek sayısı arttıkça işlemci sıcaklığı, işlemci fiyatı, işlemcinin harcadığı güç artar.
Çekirdekten ziyade işlemci saat hızı(GHz) ve işlemci mimarisi önemlidir. Bu hem mobil işlemcilerde hem de bilgisayar işlemcilerinde geçerlidir.

Kendi hızını koruyabiliyor diyorum p11s Çekirdek Sayısı artınca o güç artar hızın çok büyük bir önemi yok isterse 2 ghz olsun 20 çekirdekli pc 8 çekirdekli 4 ghz hızında bir işlemciyi ezer parçalar
Evet sıcaklık oranı artar daha fazla enerji tüketir bu da sistemi yormaya başlar işlemci mimarisini Exynos kadar süper demedik P11s için
ARMv8-A (64-bit) geçen seneki s7 ailesi ile aynı mimariyi kullanıyor ama MediaTek MT6797 güçsüz maalesef günümüzün telefonlarına göre ama 10 çekirdek olması telefonu fiyatına göre oldukça iyi iş başarmasını sağlıyor

Reaksiyon puanı
5,172
Kendi hızını koruyabiliyor diyorum p11s Çekirdek Sayısı artınca o güç artar hızın çok büyük bir önemi yok isterse 2 ghz olsun 20 çekirdekli pc 8 çekirdekli 4 ghz hızında bir işlemciyi ezer parçalar
Evet sıcaklık oranı artar daha fazla enerji tüketir bu da sistemi yormaya başlar işlemci mimarisini Exynos kadar süper demedik P11s için
ARMv8-A (64-bit) geçen seneki s7 ailesi ile aynı mimariyi kullanıyor ama MediaTek MT6797 güçsüz maalesef günümüzün telefonlarına göre ama 10 çekirdek olması telefonu fiyatına göre oldukça iyi iş başarmasını sağlıyor
Epeyden okuyarak değilde biraz yabancı kaynaklardan araştırma yapta gel eğer yine bir şey bulamazsan mV değerlerinden başlayıp sana anlatayım ben her şeyi.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bir tutturmuşsun epey epey Bana nasıl çalıştığını mV değeriyle mi anlatacan sinyal gücünü akışını işleyişini

hsyn5934

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle merhabalar tamamen samimi şekilde yorumumu yapacağım gerisine siz karar verin. 10 aydır p10s e sahibim ilk yedi ayında bundan iyi telefon yoktur diyordum(tabiki fiyat-performans ekseninde) şarjı mükemmel gidiyor , en ufak takılma yok . Yapacağınız iş her ne ise hakkıyla yapıyor yani. 7 ay sonra bir servis furyası başladı 4 kere telefon kendi kendine şarj olduğunu sandığından servise yolladım hiçbir şey yapamadılar . Tamir etmek şöyle dursun en son arayıp bana bataryadan olabilir mi acaba falan diyorlardı. Son servisinden sonra ahize kenarında bir leke peydah oldu . Aradım görüştüm servisinizde oldu bu sorun ben değişim istiyorum artık sizinle uğraşamam dedim. Bu konuşma kargonun telefonu bana getirdiği günün hemen sonraki günü oluyor bu arada. Gönderin inceleyelim dediler, gönderdik. Bana bir mail atmışlar ama akıl alır iş değil ilk üç serviste yalnızca kablo değiştirip yazılım güncelleyen reeder son servis sürecinde usb portu değiştirdiğini unutmuş. Ekranınız açılmamış ki kablo değiştirilmiş yalnızca dediler . Ya siz benimle dalga mı geçiyorsunuz ne alakası var hanımefendi deyince de teknosadan gönderdikleriniz ve şahsi gönderdikleriniz karışmış vs gibi bir bahane ürettiler fakat benim sürekli şahsen ulaştırdığımı da gözden kaçırmış oldular . Sonuç olarak Tüketici Hakem Heyetine gidiyorum dünsabah ulaştı telefon elime ve bende bu sabah işlemleri başlatacağım sonuç neyse çıksın ortaya. Fakat ben 3 aydır telefonumu kullanamıyorum serviste bir teknisyen var telefonla benden çok haşır neşir oldu resmen 3 ay kayıp benim için. hakem heyeti de bekletir en az 3 ay 6 ayım gitti benim başka düzgün telefonum da yok ciddi manada mağdur ettiler beni. Değişim istediğimde de kullanıcı hatası yaftası yapıştırıp telefonumu garanti dışı ilan etmişler . Reeder almayın arkadaşlar o güzel tasarımının hızlı çalışan arayüzünün en ufak değeri yok pişman olursunuz. Bu kadar övgüyü ben şu an anlayamıyorum mesele tek şey söyleyeceğim alın ama her an farklı bir telefon almaya yetecek kadar parayı kenarda bekletin yoksa haliniz benden beter olur.

Hocam eline sağlık gerçekten reeder ın halini iki cümlede altına tereddütsüz imzamı atacağım şekilde açıklamışsın. Herkes anladı da marka kendini ileri taşımayı nasıl yapacağını bir türlü anlayamadı ancak forumlara klavye delikanlıları salıyorlar başka bir işte de başarılı değiller ne yazık ki .

Pakize Sadi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reeder telefonlara verilen her kuruşa yazık. Daha garanti süresi bitmeden bozulur. İstanbul'a gönderilir çünkü ithalatçı garantili, servisi yok ankarada dahi. Haftalarca telefonsuz kalırsınız. Tamir için para isterler. Sınır, stres, mağduriyet son haddinde. En iyisi iki kuruş fazla verin bu markaya bulaşmayın. Ben pişmanım. Vatan bilgisayarın tanıtımına inanıp aldım. Sokağa atılmış paraydi itiraf ediyorum.

Son mesajlar