Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
113
7 plustan note 8 geçmiş bulunuyorum,sorularınız varsa yanıtlamaya çalışırım,saygılar

- Parmak izine erişimde sıkıntı yaşıyor musun ?
- Iphonedo şarj girişinde kabloyu taktığında ufak tefek oynamalardan bahsetmişti , bu durumu sende yaşıyor musun ?
- Şarj süresi nasıl ? ( Büyük ihtimalle yeni telefon olduğu için çok kurcalıyorsundur ama yinede sorayım dedim :D )

Yukarıdaki 3 parça soru hakkında bilgi verebilirsen sevinirim,

Şimdiden teşekkürler,

E.Lokmanoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
- Parmak izine erişimde sıkıntı yaşıyor musun ?
- Iphonedo şarj girişinde kabloyu taktığında ufak tefek oynamalardan bahsetmişti , bu durumu sende yaşıyor musun ?
- Şarj süresi nasıl ? ( Büyük ihtimalle yeni telefon olduğu için çok kurcalıyorsundur ama yinede sorayım dedim :D )

Yukarıdaki 3 parça soru hakkında bilgi verebilirsen sevinirim,

Şimdiden teşekkürler,
Parmak izine ulaşması gerçekten zor,şarj girişi biraz esnesede sorun olmaz,pili 7 plusla aynı gibi geldi,bu gün sabah şarjdan çıkardım bütün gün akşam 12 ye kadar şarjım %30 du

Reaksiyon puanı
113
Note 8 Turkcell de hattın üstüne açıldı :) 02.10.2017 Tarihi itibari ile dağıtılacakmış, şimdi alırsanız bedava bisiklet kampanyası var

1588 TL Fazla alıyor :)

E.Lokmanoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Beş günlük note 8 kullanımımda ne bir donma ne bir ısınma görmedim,6 gb ram farkını gösteriyor,bunun yanında cihazın ses çıkışı stero değil ama ses şiddeti yeterli geldi bana,kamerası ise,zaten hayatımda bu kadar başarılı bir kameralı telefon kullanmadım,yani dört dörtlük telefon,alıcak olanlara şiddetle tavsiyem,tereddütsüz alın!

Reaksiyon puanı
113
Beş günlük note 8 kullanımımda ne bir donma ne bir ısınma görmedim,6 gb ram farkını gösteriyor,bunun yanında cihazın ses çıkışı stero değil ama ses şiddeti yeterli geldi bana,kamerası ise,zaten hayatımda bu kadar başarılı bir kameralı telefon kullanmadım,yani dört dörtlük telefon,alıcak olanlara şiddetle tavsiyem,tereddütsüz alın!
Turkcell den hattın üstüne aldım 02.10.2017 tarihinden itibaren dağıtılacak çok heyecanlıyım :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aidia64 yükleyip ekran bölümüne girip yenileme hızının kaç olduğunu söyler misiniz?

ftpx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İlk ön sipariş kampanyasından Samsung Gear S3 Frontier hediyeli kampanyadan aldım. Saati elime ulaşmadı ama 1000 TL sattım. Çünkü aynı saat zaten vardı bende. telefon 4000 e gelmiş oldu. 25 Eylül haftası dağıtılacakmış. Bir aydır beklemekten çok sıkıldım ;)

E.Lokmanoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
İlk ön sipariş kampanyasından Samsung Gear S3 Frontier hediyeli kampanyadan aldım. Saati elime ulaşmadı ama 1000 TL sattım. Çünkü aynı saat zaten vardı bende. telefon 4000 e gelmiş oldu. 25 Eylül haftası dağıtılacakmış. Bir aydır beklemekten çok sıkıldım ;)

Şimdiden hayırlı olsun,güle güle kullanın,gerçekten çok stabil bir cihaz,samsungun bu güne kadar yaptığı en iyi cihaz,kamerası piyasada eşi yok,pili günü fazlasıyla kurtarıyo!

Son düzenleyen moderatör:

ftpx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

Öncelikli olarak teşekkür ederim.

Kameranın iyi olması büyük sıkıntı. Eşim sürekli Selfie için benim Note 5 i alıyordu :mad: Kendisinde Iphone 7 var beğenmiyor selfisini. Şimdi hiç kurtaramayacağız desenize :)

91ercan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bence konunu adı Note'dan vazgeçemeyenler kulubü olarak değişmeli :smile:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014

Note 8 uygulama açışlarda ve bazı oyunlarda daha hızlı canavar canavar

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Yara mara değil şundan emin olabilirsin Ben hiçbir yerde bulamayacağın türden android kullanıcısıyım. Ancak insanların görüşlerinede saygılıyım.
Biz burda kimsenin görüşüne saygısızlık yapmadık zaten sadece orda burda samsung şöyle kasıyo böyle kasıyo apple tokatlar gibisinden konuşanlar açsında izlesin diye buraya koyma gereği duyduk

Reaksiyon puanı
5,171
Bişey kanıtlama derdinde değiliz doğruları söylemek suçmu?
Yaranamı bastım yanlışlıkla kusura bakma ama a11 Bionic yani bu hiçbirşeye benzemez:D:D
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki anlayışlı biriyimdir. Bu üslup ile bir daha hiç kimseye hiçbir şey yazma...
Note 8 iphone 8 plus ı yemiş zaten onların beni yemesine gerek kalmadı:D:D
Biz burda kimsenin görüşüne saygısızlık yapmadık zaten sadece orda burda samsung şöyle kasıyo böyle kasıyo apple tokatlar gibisinden konuşanlar açsında izlesin diye buraya koyma gereği duyduk
Kesinlikle yapmadın değil mi bilmiyorum ancak apple kullanıcıları bölümünü hiç okudunuz mu?

Adamlar size alışmış umursamıyorlar bile eğer ki sen gidipte bu bölüme a11 çöp dersen(ilk yorumunda dediğin gibi)kavga başlatmış olursun. Ve yapabileceğin dahada büyük bir saygısızlık kalmaz umarım anlatabilmişimdir.