TurkNet AKN'yi kaldırdı!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
TurkNet AKN'yi kaldırdı!

TurkNet tüm internet kullanıcıları için AKN'yi kaldırdı. TurkNet'te internet tamamen sınırsız hale gelirken diğer şartlar ne oldu? Tüm detaylar açıklandı!

:: AKN'siz TurkNet hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,357
Vayy helal olsun adamlara sonunda beklediğimiz tarife budur Ne dolandırılıyoruz ne de hakkımızı yiyorlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Çok yaşa Turknet. Allah bütün firmaları ezip geçecek güç versin size

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Turknet çağrı merkezini İstanbul'dan Uşak'a taşıdıktan sonra böyle iyi şeyler yapmaya başladı. Demek ki İstanbul yaramıyormuş.

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Daha önce de yokmuydu bu ? yenilenen ne oldu bilgilendirebilecek biri var mı

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Sonunda akn'yi kaldıran bir servis sağlayıcısı çıktı. Tebrik ederim adamları umarım diğer iss'na kapak olmuştur.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Turk telekomdan da böyle incelikleri bekliyoruz:)

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Helal olsun paketimde sınırsıza geçti,70 mbps hız ile sınırsız coşturacağım artık :D

Kartalbey06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bir aydır kullanıyorum ve memnunum hiç sıkıntı yaşamadım. Sorun yaşayanların sıkıntısı altyapı olabilir. Mevcut altyapıda sıkıntı yoksa en iyisi Türknete geçmek. Cuma günü başvuru yaptım salı günü internet açıldı. Kendi altyapıları yok ama 35 mbs hızı var ve ölçümde birebir çıkıyor. En cazip özelliği taahhüt olmaması.

Ayrıca davetiye sistemiyle üyelik kampanyası var davet eden de edilen de bir ay ücretsiz internet kullanıyor. Benim davetiye kodum: TVG10XH76OCB

Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Aykut sürecek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vasat firma. Açılması sorunluydu neyse dedim. Açıldı bağlantı hızı sorunluydu. Bir hafta kullandım sonrasında internet kesildi gidiş o gidiş. 7 kasım 2017 tarihinde 0212 2165560 faks numarasına kapatma dilekçesi gönderdim. Aylık kullanım bedeli 59.90TL olan hizmeti 20 gün kullanmama rağmen (tabi kullanmak denebilirse zira yarısında internet yoktu) 83TL fatura çıkarıldı. Şimdi faturalarıda göremiyorum. Hattı geri açtılar galiba. Turknet aboneliğimi sonuçlandırmamakta ısrar ediyor.