Blog ve adsense

Bu konuyu okuyanlar

kayaagokhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
farklı mail adreslerinden olmak üzere blog ve adsense hesabım var. bloguma reklam eklemek istiyorum ama var olan adsense hesabıma blogu nasıl gireceğim yada blogumdan var olan adsense hesabıma nasıl giriş yapacağım

akadird

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
farklı olması bir şey değiştirmiyor. Eğer Blogger dan kazanç kısmı açıldıysa(6 ay süresi vardı sanırım) tuşa tıkladığında seni adsenseye bağlıyor orada farklı bir mail ile giriş yap deyip farklı mail adresinden olma adsenseyi o bloga bağlayabilirsin.
Veya Adsense sitesine gidip giriş yapıp Ayarlar>Sitelerim'e girip "+" işaretine basıp blog adresini kayıt edebilirsin

kayaagokhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
farklı olması bir şey değiştirmiyor. Eğer Blogger dan kazanç kısmı açıldıysa(6 ay süresi vardı sanırım) tuşa tıkladığında seni adsenseye bağlıyor orada farklı bir mail ile giriş yap deyip farklı mail adresinden olma adsenseyi o bloga bağlayabilirsin.
Veya Adsense sitesine gidip giriş yapıp Ayarlar>Sitelerim'e girip "+" işaretine basıp blog adresini kayıt edebilirsin
şimdi hocam adsense hesabımdan sitelerime gelip blogumu ekledim, bloguma girdiğimde hala adsense'e kayıt ol yazıyor.
hesabımın para kazanma yeri 1 aydan kısa sürede açıldı bu arada.

akadird

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi hocam adsense hesabımdan sitelerime gelip blogumu ekledim, bloguma girdiğimde hala adsense'e kayıt ol yazıyor.
hesabımın para kazanma yeri 1 aydan kısa sürede açıldı bu arada.
Adsense>Ayarlar>Sitelerim'e girdiğinde eklediğin blogun yanında yanan bir tik varsa ve tıkladığında doprulanmış site yazıyorsa Blogger>Yerleşim>Gadget ekle diyerek Adsense reklamları eklemeye başlayabilirsin. Kazanç kısmı sonradan otomatik düzelmesi lazım.

kayaagokhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Adsense>Ayarlar>Sitelerim'e girdiğinde eklediğin blogun yanında yanan bir tik varsa ve tıkladığında doprulanmış site yazıyorsa Blogger>Yerleşim>Gadget ekle diyerek Adsense reklamları eklemeye başlayabilirsin. Kazanç kısmı sonradan otomatik düzelmesi lazım.
söylediklerinin hepsi harfiyen oldu ama hala blogger>yerleşim>gadget ekle dediğimde şu uyarıyı alıyorum:
"AdSense gadget'larını yapılandırabilmek için önce Kazançlar sekmesinde bir AdSense hesabı oluşturmalısınız."

akadird

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O zaman Adsense'ye girip oradan reklam kodu alıp Yerleşim>Gadget Ekle>HTML/JavaScript ekleyerek ekleyebilirsin.

kayaagokhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
O zaman Adsense'ye girip oradan reklam kodu alıp Yerleşim>Gadget Ekle>HTML/JavaScript ekleyerek ekleyebilirsin.
söylediklerini yaptım hocam, reklamı blogumda göremiyorum. yapalı birkaç saat oldu sonuçlanması ne kadar sürer?

akadird

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne kadar sürede görünmeye başlıyor hiç dikkat etmedim ama en geç yarın akşama görünmeye başlar diye tahmin ediyorum

kayaagokhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ne kadar sürede görünmeye başlıyor hiç dikkat etmedim ama en geç yarın akşama görünmeye başlar diye tahmin ediyorum
son durumu haber vereceğim, canımı sıktı bu durum o kadar uğraşıp da yapmayınca.