max 2000 liraya iyi kameralı telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

mrkty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,

2000 tl altında kamerası iyi olan telefon öneriniz varsa dinlemek isterim. Bir kaç ufak nokta var belirtmek istediğim.

1- Apple, LG veya Samsung dışındaki markalara pek sıcak bakmıyorum.

2- Şu an samsung galaxy s4 kullanıyorum bu bile işimi kamera dışında hayli görüyor. Performans kısmında çok beklentim yok

3- En yeni amiral gemileri vb telefonlar olmasına gerek yok önceki yıllarda çıkan telefonlara da sıcak bakıyorum LG G5 vb

Şimdiden teşekkürler değerli yorumlarınız için.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
E sen ithalatçı garantili S7'yi tarif etmişsin?

mrkty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
E sen ithalatçı garantili S7'yi tarif etmişsin?
s7 benim de en çok istediğim model fakat kafamdaki soru işareti SAR değeri konusunda daha çok. Note 3 kullanmıştım daha önce onda ABD için olan SAR değeri vücut için 0.47 iken s7'de 1.59. Amerika'da yasal sınır da 1.6 olunca biraz soru işareti uyandı kafamda. Yetmezmiş gibi ithalatçı garantili olan versiyonu da dual-sim. Yanlış bilmiyorsam SAR değeri dual simlerde biraz daha fazla oluyor.

Tabi bu bilgilerim yanlış olabilir forumdaki çoğu insan kadar hakim değilim bu konulara. Eğer yanlış bir kısım varsa düzeltirseniz memnun olurum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7 Avrupa sar değeri kafa için 0.21 falan 14 aydır kullanıyorum ölmedim yaşıyorum.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
S7 Avrupa sar değeri kafa için 0.21 falan 14 aydır kullanıyorum ölmedim yaşıyorum.
:D öldürecek bir şey olmadığını sende biliyorsun sadece zararlı uzun vadede belki
Merhabalar,

2000 tl altında kamerası iyi olan telefon öneriniz varsa dinlemek isterim. Bir kaç ufak nokta var belirtmek istediğim.

1- Apple, LG veya Samsung dışındaki markalara pek sıcak bakmıyorum.

2- Şu an samsung galaxy s4 kullanıyorum bu bile işimi kamera dışında hayli görüyor. Performans kısmında çok beklentim yok

3- En yeni amiral gemileri vb telefonlar olmasına gerek yok önceki yıllarda çıkan telefonlara da sıcak bakıyorum LG G5 vb

Şimdiden teşekkürler değerli yorumlarınız için.
İthalatçı garantili G6 sanırsan 2000 2100 civarıydı G6 nın kamerasını standda tam deneyemedim ancak kötü değildi ancak G5 her yönüyle inceledim onun kamerası tam not aldı benden ayrıca G6 nın ondan kötü olacağını sanmıyorum 2150 civarında xz vardı bak bunlara
--- Gönderi Güncellendi ---
Hem G6 da ne kadar zaman geçmesine rağmen kronik sorun çıkmadı