Sınıfta Bir Kız Var Çok Tuhaf Davranıyor

Bu konuyu okuyanlar

Kahaaaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba ben liseye yeni başladım ve başlıkta belirttiğim gibi sınıfta bir kız var saçlarını tamamen maviye boyamış, küçücük yüzü var. Dün yani lisedeki ilk gün kız yanıma oturdu. Tanıştık felan yanında küçük bi defter taşıyordu. Tenefüs olunca kız dışarı çıktı ve defteri sıranın altına bıraktı bende merakımdan defterine bi göz gezdirdim ve defterin ilk sayfasında hail satan gibi şeyler yazıyordu daha sonra kız sınıfa geldi pek bakamadım defterine. İlk başta öylesine yazmıştır diye düşündüm fazla takmadım. O gün öyle geçti arkadaşlarla felan ortam kurduk. Bugün ise okula geldiğimde okulda tanıştığım arkadaşımın yanına oturdum. Kız sonradan geldi sınıfa ve bana yanına oturabilirmiyim dedi bende arkadaşım var yanımda dedim. Oda arkamıza geçti. Öğle tenefüsünde tuvalete girdiğimde kızda benim arkamdan tuvalete girdi ve bende burası erkekler tuvaleti dedim. Kızda biliyorum pardon dedi çıktı. Son tenefüste ise kız çantasını açık bırakmıştı ve sınıfta değildi. Bende çantasına bi baktım ve çantanın içinde bıçak gördüm. Şok oldum. Kıza hiç birşey demeden servise bindim ve eve geldim. Sizce bunlar normal mi?

MoMoLa

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Bunu buradan önce öğretmenine söylemelisin. Öğrencinin çantasında bıçak taşıması normal değil. Satanist olmasa bile..

fatihsyn45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
İlerde başına sorun açabilir çok fazla yüz verme kız arkadaşım var vs diye geçiştir ileride başın ağrıyacaktır başına bir şey gelirse yaz buraya :)

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Bana kalırsa okul dışında ki ortamı ya da yaşadığı şeylerden dolayı bıçak taşıyo olabilir .

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Git trolleyec başka birini bul

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Satanistliği özeniyor belliki(ban:D). Sana fiziksel zarar vermeyecek olsa bile uzak dur derim.

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Biraz dalga geç ilgileniyormuş gibi yap seni bıçaklamaya kalkarsa ağzının ortasına vur bi' tane

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Sende bıçak taşı bişey yapmaya kalkarsa yüce rabbine sığınıp kızın böbreğine sapla

DarkGuard24

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Çakı götür bıçakla kanla şeytan yıldızı çiz ve ayin yap sonra bıçağı kalçana sok ve ölmeyi bekle iyi günler

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Veya arkadaş olamayız kb sen satansın beni satarsın de ve ölmeyi bekle.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
İşin şakası bana kalırsa hareketlerini biraz takip et hakkında bişeyler öğrenmeye çalış bide diğer öğrencilerle arası nasıl yoksa sadece seninle mi konusuyo hitabı , konusma tarzı falan önemli şeyler bunlar.
Olmadı uygun bi dilde arkadaş olamıcanı söyle.

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
Sen de saçını bordoya boya, yanyana oturunca Trabzonspor olsun:D

Kahaaaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bugün kız kimseyle konuşmadı öyle hiçbişey konuşmadık. Birde Kız saçını normal siyaha boyamış hocalar kızdığı için :D

DarkGuard24

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Zil çalınca yanına git kısık sesle hail Satan de kızı trolle yaşa lucifer sen bizim kurtarıcımızsın falan de

hi-guys

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Okulda kesici aletler taşımak yasaktır. Bunu öğretmenine söylemen gerekiyor. Ayrıca kızda bıçak var dikkat et psikopat olabilir

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Sende bıç götür kantin önü vs yazılı bir kağıt bırak sırasına.

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Başkalarının özel eşyalarını karıştıramazsın,karıştırmamalısın.Hayat onun hayatı.
Bir dönemden geçiyor zannımca,onun hayatı bu.Belki başından bir şey geçmiştir?Belki tekin olmayan bir yerde oturuyordur?
Tutup sınıfta sallamadı ya bıçağı,çantasını karıştırdın edepsizce,bir de içindekilerden hoşlanmadın.Ne bekliyordun özel eşyalarını görmek mi?!
Şakamısın canım kardeşim yav, edep yahu edep.Bi 16 yaşında genç bi kız sonuçta,ben de 16ımdayken yanımda bıçak da taşıdım mınçıkada.
Birinin özeline girmeye devam edersen ilerde çok başın ağrır.Günlük okumakmış,çanta karıştırmakmış...
Herkes öneri vermiş,biri de çıkıp dememiş ki -sen ne yapıyorsun.

DarkGuard24

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Merhaba ben liseye yeni başladım ve başlıkta belirttiğim gibi sınıfta bir kız var saçlarını tamamen maviye boyamış, küçücük yüzü var. Dün yani lisedeki ilk gün kız yanıma oturdu. Tanıştık felan yanında küçük bi defter taşıyordu. Tenefüs olunca kız dışarı çıktı ve defteri sıranın altına bıraktı bende merakımdan defterine bi göz gezdirdim ve defterin ilk sayfasında hail satan gibi şeyler yazıyordu daha sonra kız sınıfa geldi pek bakamadım defterine. İlk başta öylesine yazmıştır diye düşündüm fazla takmadım. O gün öyle geçti arkadaşlarla felan ortam kurduk. Bugün ise okula geldiğimde okulda tanıştığım arkadaşımın yanına oturdum. Kız sonradan geldi sınıfa ve bana yanına oturabilirmiyim dedi bende arkadaşım var yanımda dedim. Oda arkamıza geçti. Öğle tenefüsünde tuvalete girdiğimde kızda benim arkamdan tuvalete girdi ve bende burası erkekler tuvaleti dedim. Kızda biliyorum pardon dedi çıktı. Son tenefüste ise kız çantasını açık bırakmıştı ve sınıfta değildi. Bende çantasına bi baktım ve çantanın içinde bıçak gördüm. Şok oldum. Kıza hiç birşey demeden servise bindim ve eve geldim. Bu kızı nasıl öhm... qdwgqfqgegfew

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Yarın yanına git ve ona kışkırtma yaparak trendlere çıkarken beraber slime yapın sonra sana bıçak çekerse aniden üstüne atla ve onu ye !
--- Gönderi Güncellendi ---
Merhaba ben liseye yeni başladım ve başlıkta belirttiğim gibi sınıfta bir kız var saçlarını tamamen maviye boyamış, küçücük yüzü var. Dün yani lisedeki ilk gün kız yanıma oturdu. Tanıştık felan yanında küçük bi defter taşıyordu. Tenefüs olunca kız dışarı çıktı ve defteri sıranın altına bıraktı bende merakımdan defterine bi göz gezdirdim ve defterin ilk sayfasında hail satan gibi şeyler yazıyordu daha sonra kız sınıfa geldi pek bakamadım defterine. İlk başta öylesine yazmıştır diye düşündüm fazla takmadım. O gün öyle geçti arkadaşlarla felan ortam kurduk. Bugün ise okula geldiğimde okulda tanıştığım arkadaşımın yanına oturdum. Kız sonradan geldi sınıfa ve bana yanına oturabilirmiyim dedi bende arkadaşım var yanımda dedim. Oda arkamıza geçti. Öğle tenefüsünde tuvalete girdiğimde kızda benim arkamdan tuvalete girdi ve bende burası erkekler tuvaleti dedim. Kızda biliyorum pardon dedi çıktı. Son tenefüste ise kız çantasını açık bırakmıştı ve sınıfta değildi. Bende çantasına bi baktım ve çantanın içinde bıçak gördüm. Şok oldum. Kıza hiç birşey demeden servise bindim ve eve geldim. Bu kızı nasıl öhm... qdwgqfqgegfew
Öhhhö öhhhöm ! :D

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Bu arada trollüyoruz ama konu ciddi ise koş bunu idareye bildir bir gram normalliği yok bu olayların.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Bu arada trollüyoruz ama konu ciddi ise koş bunu idareye bildir bir gram normalliği yok bu olayların.
Yahu böyle bir şey varmı konu sahibi cidden bizimi trollüyor ne bilelim biz trollemişiz çok mu

AlTheBeast

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Fazla merak öldürür diye boşuna dememişler sen niye bakıyorsun kızın defterine, çantasına :D