Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı, bugün Fransa’nın sahil kasabası St.Tropez’de 250 kişinin katılımıyla gerçekleşen düğünde hayatlarını birleştirdi. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın nikahı Marsilya'daki Türk Konsolosluğu'nda kıyıldı. İşte yılın düğünü hakkında tüm detaylar..

,QVf0u-t-tkeEmX0QiNLj2A.jpg

Acun Ilıucalı ve Şeyma Subaşı Marsilya'daki Türk Konsolosluğu'nda kıyılan nikahla evlendi.
,FjAIRzRUDkeGLku_T_ebQA.jpg

Ilıcalı'nın şahidi yakın arkadaşı Esat Yontunç, Subaşı'nınki ise ablası Kübra Subaşı oldu. Nikah sonrası helikopterle düğünün yapılacağı St.Tropez'e döndü.

,9wyBBODxyU-zI_yNCzHzGg.jpg

Düğün heyecanı başlayan Subaşı ve Ilıcalı'nın "Yılın düğünü" olarak nitelendirilen törenlerine yaklaşık 250 kişini katıldı.

,N8ImYZqr1027o_hjNUq9vw.jpg

St.Tropez'e komşu olan Marsilya kentindeki Türkiye Konsolosluğu’nda 18 Eylül’de imzalar atıldı. Acun Ilıcalı’nın şahitliğini yakın dostu Esat Yontunç yaptı. Şeyma Subaşı’nın şahidiyse ablası Kübra Subaşı oldu.

,TeU79GtwNEqISmNo5sCvRw.jpg

Düğün sonrası, parti de yapılacak. Ilıcalı, gerçekleşecek parti için dünyaca ünlü Byblos Hotel'in diskosunu kapattı.

,J2yhvJvhEUSraD96VztDPA.jpg

Buna göre; Bettina Machler'in organizasyonuyla başlayan düğün, yemek ve after party ile devam edecek.

,jLSGB5CexkqRBoX0KBkqjQ.jpg

,aUxI7rAjC06_6vpatcGkrg.jpg

"AKŞAM YEMEĞİNE HOŞGELDİNİZ"

aksam-yemegine-hosgeldiniz,muWnURvIwUGNWujFiAJ3ag.jpg

Şeyma Subaşı, nikah sonrasında akşam yemeğinde giydiği elbiseyi Instagram hesabından paylaştı.

Subaşı paylaşımında "Naeem Khan'ın İlkbahar/Yaz 2018 kreasyonundan akşam yemeğine hoşgeldiniz elbisem. Bu muhteşem parçayı ilk kez giyen kişi olduğum için çok şanslıyım" ifadelerini kullandı.

,UaQ12ghUoE2g-KQaimeCWw.jpg

SUBAŞI'NDAN GELİNLİKLİ İLK KARE

Heyecanını an be an sosyal medyadan paylaşan Subaşı, gelinliğini de takipçilerine gösterdi. Subaşı gelinlikli paylaşımına ise, "Normalde bütün ekibe teşekkür etme kısmı son gün yapılırken ben ilk olarak buradan iki mükkemmel insana teşekkür etmek istiyorum. Yetenekleriyle sadece Türkiye de değil dünya da çok kısa sürede adını duyuracak olan iki özel arkadaşım benim saçımdan ayakkabıma aksesuarımdan elbiseme en önemlisi de gelinliğime kadar beni baştan aşağı hazırladılar. Kendimi rahatlikla onlara teslim ettiğim, benim ruhumla look'larimi muhteşem bir şekilde eşleştiren DavetCokElbisemYok sahipleri Eda Franci & Seda Yenigün'e sonsuz teşekkür ederim." notunu yazdı.

,sMuohL71GE68KiBYtuorvA.jpg

Subaşı ikinci gelinlikli fotoğrafını ise "Nikah elbisem" mesajıyla yayınladı.

,8tBMnqjY-Uq3G6rIhkVd4g.jpg

26 yaşındaki stilist, Zimmerman imzalı nikah elbisesini Johanna Ortiz'in el yapımı aksesuarı ile tamamladı. Başına, Amerikan Çağdaş Sanatı'nın önemli isimlerinden, Georgia O'Keeffe'nin tablolarındaki çiçeklerden ilham alınarak tasarlanan bir taç taktı.

,i68JoKABdkyjpBY_Iut1oA.jpg

DAVETİYELER

Düğün için özel bir davetiye dizayn edildi. Şeyma Subaşı’nın seçtiği davetiyenin en büyük özelliği sade olması. Davetiye dikkat çeken başka bir detay ise katılımın 9 Ağustos çarşamba gününe kadar bildirilmesi gerektiğiydi.

,U1IcmL2ze0-I15A4yFmaEg.jpg

Daha önce 3 gün 3 gece sürecek düğün için Ilıcalı'nın Türkiye’den katılacak yakın dostlarına ise özel uçağını tahsis edeceği öne sürülmüştü.

,wCayEZmzM0KDm1oHmxrPdg.jpg

Ilıcalı düğünün yurt dışında olacağını doğrulamış ancak 3 gün 3 gece sürecek detaylarının gerçeği yansıtmadığını açıklamıştı.

,X-UBCdzs-UqYqZV9URS3vA.jpg

Düğünde siyah bir smokin giyecek olan Ilıcalı damatlık provası yaptı. Ilıcalı'nın bu anlarda çekilen bir fotoğrafı sosyal medyada yayınlandı.

,QOGlBb8b30uvcAfwAoWWYg.jpg

Bekarlığa veda partisini Mykonos’ta yapan Subaşı ise düğünle ilgili yeni bir bilgi vermişti.

,PPVDouHCwE6yQWHaIs9Ihg.jpg

26 yaşındaki stilist, “Dostlarımız da yanımızda olacak. Onların yol yorgunu olmamaları için düğünü gelmelerinden bir gün sonra yapmaya karar verdik” demişti.

,hm2D2jjSI0WGWgNvaeGGfQ.jpg

Subaşı sosyal medyadan paylaştığı ve çok konuşulan bekarlığa veda partisi için "20 kız arkadaşım katıldı. Herkesin çok eğlendiği bir parti yaptık" ifadelerini kullanmıştı.

,GYOsnxkJckiORhtLbKYFjw.jpg

Subaşı, daha önce New York'taki gelinlik provasında çekilmiş bir fotoğrafı da sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

,W5fdr-D760imfOw5v46wdQ.jpg

ŞEYMA SUBAŞI YOLA ÇIKTI

Dün özel uçakla Fransa-St. Tropez'e giden Subaşı bu kez seyahat öncesi paylaşımlar yaptı.

,bnQrPtIYZUelJ5jehI0n8w.jpg

Subaşı bir paylaşımında ise uçağa binmeden hemen önce verdiği poza, "Sakin olun, gelin yolda" yazdı. Uçakta Subaşı ve Ilıcalı’nın isimleri yazılıydı.

,8WpGIAyWbEmjow1Ey7ydQQ.jpg

Subaşı uçakta ilk kutlama pastasını da kesti.

,1jT6AQYegECHAlQyTcbryA.jpg

Subaşı, "Özgürlük" ve "Başladık" notlarıyla birçok paylaşımda bulundu.

,L4S8hCCn_E608J8YYkpW1w.jpg

Davetliler ise 18 Eylül'de THY'den kiralanan özel uçakla misafirleriyle birlikte Fransa'nın Nice kendine uçtu.

,LS2M9RxsLEWDyNNyhAwJ-g.jpg

NASIL TANIŞTILAR?

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı ile tanışma hikayelerini şu sözlerle anlatmıştı: "Ben İstanbul Aydın Üniversitesi'nde moda tasarım öğrencisiydim. Acun da bizim okula ödül törenine gelmişti.

,k_LcpzX2yU-O2Z5UpExjOw.jpg

Daha önce mankenlik deneyimim olduğu için baş manken olarak ben yürüdüm. Beni orada görmüş, ekibine Var Mısın Yok Musun'a davet ettirmiş. Ben yarışmaya başvurmadım onlar beni çağırdı."

,zVkfRvWYqUa4cpkrE47JPQ.jpg

,66jNiFgx202IhlRcK-sRng.jpg

,v54S5sBEgkSgI1hjLTdqlw.jpg

,M7SynDf0I0a1Igw60Jf5vQ.jpg

,V0tzl4RbS0y8IYjemb6z0w.jpg

,bQX-isglWE6Beq0Pjdld7g.jpg

,HE-ir3D3PUaJhKosCdYxNQ.jpg

,X9rmebVfVEWEczfMiQ00jA.jpg

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı evlendi (Düğünden tüm detaylar)

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Eveet Türkiye için büyük bi ilerme:confused: