Huawei, Apple'a meydan okuyor!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Huawei, Apple'a meydan okuyor!

Huawei, Ekim ayında gerçek yapay zekaya sahip akıllı telefonu tanıtacağını ifade eden videosu ile yeni duyurulan Apple iPhone X modeline ciddi bir taş attı.

Huawei’nin yeni akıllı telefonunda yapay zeka ile ilgili olarak neler tanıtacağını düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
Hadi bakalım rekabet kızışsın. Tüketicinin yararına bu durumlar.

fatihsyn45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Elma 100 Lira daha pahalı yapar yine onu alırlar :))))

Reaksiyon puanı
2,554
Biri huaweiye arkasında elma logosu olmadığını hatırlatsın bu logo olmadan ne yapsa boş çünkü :D

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
:D Kirin 970,Apple A11 e mi kafa tutacak hahahaa güldürmeyin beni. Apple in yancısı Huawei nin bu başarıyı elde edebilmesi için Samsung ile ortaklık falan kurması lazım
--- Gönderi Güncellendi ---
Ayrıca Siri varken Huawenin bu palyaçosu ne iş ya Apple zaten kendini liderliğe taşımak için bir çok firmayı satın aldı Huawei zaten İphone X ten iyi bir şey yaparsa onunda piyasa fiyatı en az 4500 tl olur

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
:D Kirin 970,Apple A11 e mi kafa tutacak hahahaa güldürmeyin beni. Apple in yancısı Huawei nin bu başarıyı elde edebilmesi için Samsung ile ortaklık falan kurması lazım
Ayrıca Siri varken Huawenin bu palyaçosu ne iş ya Apple zaten kendini liderliğe taşımak için bir çok firmayı satın aldı Huawei zaten İphone X ten iyi bir şey yaparsa onunda piyasa fiyatı en az 4500 tl olur
sirinin rakibi google asistanı bence :) ve o da yeni her androidde var :)

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Ayrıca Siri varken Huawenin bu palyançosu ne iş ya Apple zaten kendini liderliğe taşımak
sirinin rakibi google asistanı bence :) ve o da yeni her androidde var :)

.d Siri yıllardan beri var Google Siriyi arkadan takip ediyor huawei de çok zenginmiş gibi hemende Apple a kafa tutuyor

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Geçenlerde bir arkadaşıma Huwaei öneriyordum, o ne ya hiç duymadım ben çinli markalara hayatta para koymam dedi:D Birilerinin Apple a meydan okuyabilmesi için Samsung gibi Nokia gibi güçlü bir marka ismi olması lazım. Huwaei kendini çok geliştirdi ama daha çook yolu var.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Ayrıca Siri varken Huawenin bu palyançosu ne iş ya Apple zaten kendini liderliğe taşımak

.d Siri yıllardan beri var Google Siriyi arkadan takip ediyor huawei de çok zenginmiş gibi hemende Apple a kafa tutuyor
Siri yıllanmış olmasına rağmen g asistan o kadar da kötü değil :) hatta ayfondonun videosunu izle orda siri iphonedo kanalını bulmamasına rağmen g asistan buluyor :) ileride geçeceğini düşünüyorum siriyi :)

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Siri yıllanmış olmasına rağmen g asistan o kadar da kötü değil :) hatta ayfondonun videosunu izle orda siri iphonedo kanalını bulmamasına rağmen g asistan buluyor :) ileride geçeceğini düşünüyorum siriyi :)

Şuanki zamandan bahsediyorum Hiçbir Asistan kusursuz olacak diye bir şey yok ona bakarsak Bixbye de '' gerizekalı '' demişti İphonedo seslenmeye rağmen açılmadığı sürece

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Şuanki zamandan bahsediyorum Hiçbir Asistan kusursuz olacak diye bir şey yok ona bakarsak Bixbye de '' gerizekalı '' demişti İphonedo seslenmeye rağmen açılmadığı sürece
bixby çöp zaten :D ben de diyorum ki sirinin tahtı da sallantıda :D
bixby çöp zaten :D ben de diyorum ki sirinin tahtı da sallantıda :D

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Ulan bu senede herkes çıkartıp masaya koyuyor. Kime ne önercez belli değil. Hepsi ayrı bir güzel yahu

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Adamlar yapıyor helal oldun gerçekten mükemmel mate 9 da çok önerdiğim bir modeldi