MS:Alanyaspor-Fenerbahçe 1-4

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
kare-fotograf-190.jpg

Sezon başından bu yana alınan kötü sonuçlar nedeniyle adeta büyük bir bunalım geçiren Fenerbahçe, ligin 4. haftasında konuk olduğu Alanyaspor’u yeni transferleri Janssen, Valbuena(2) ve Giulinao’nun golleriyle 4-1 mağlup ederek Beşiktaş maçı öncesi moral depoladı.

Skrtel’in yokluğunda Neto ve Topal ikilisini sahaya sürmesi beklenen Aykut Kocaman, Alanyaspor deplasmanında sürpriz bir 11’i sahaya sürdü.

Son zamanlarda yediği kötü goller nedeniyle taraftarın da hedefi haline gelen Volkan Demirel’i kulübeye çeken tecrübeli teknik adam, eldivenleri Kameni’ye teslim atti.

Öte yandan defansın göbeğinde Neustadter’i görevlendirerek, Topal’ı bundan sonra stoperde düşünediğinin de sinyallerini verdi.

Sarı lacivertli takıma galibiyeti getiren golleri 17. dakikada Vincent Janssen, 45+2 ve 90+5. dakikada Matiheu Valbuena ile 60. dakikada penaltıdan Giuliano kaydetti. Ev sahibi Alanyaspor’un tek golü 42. dakikada Emre Akbaba’dan geldi.

Fenerbahçe bu galibiyetle ligdeki 2. galibiyetini aldı ve puanını 8’e yükseltti. Alanyaspor ise 4 puanda kaldı.

Sarı lacivertli takım Süper Lig’in 6. haftasında sahasında Beşiktaş’ı konuk ederken Alanyaspor ise Trabzonspor deplasmanına konuk olacak.

Alanyaspor-Fenerbahçe 1-4

Son düzenleyen moderatör:

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Evde maçı izledim, fener güzel top oynadı. Haftaya şahane bir maç bizi bekliyor. Tahminim maalesef fener evinde bizi 2-1 yener.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Evde maçı izledim, fener güzel top oynadı. Haftaya şahane bir maç bizi bekliyor. Tahminim maalesef fener evinde bizi 2-1 yener.
Bir fenerli olarak fenerin yenmesini istemiyorum. Geçen sene Beşiktaşın avrupadaki mücadelesini gördükten sonra Beşiktaş yensinde ülkemizi o temsil etsin istiyorum

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bir fenerli olarak fenerin yenmesini istemiyorum. Geçen sene Beşiktaşın avrupadaki mücadelesini gördükten sonra Beşiktaş yensinde ülkemizi o temsil etsin istiyorum
Teşekkür ederim bir BEŞİKTAŞ' lı olarak lakin Fener sahasında derbi maçlarda çok iyi oynuyor yenmek zor orada feneri ümidim yok benim açıkçası

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
İyi bir Fenerbahçe'li hiçbir koşulda mağlubiyet istemez,bu fikrinizi garip buldum hocam.....

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Fenerbahçeliyim ama fanatik olup beynimin işleyişini aksatmıyorum
Bunun fanatiklikle bir alakası yok ki herhangi bir takıma karşı sempatiniz varsa ve ben o takımı tutuyorum diyorsanız normal olarak kazanması sizi mutlu edecektir. Neyse görüşünüze saygı duyuyorum