Üniversite seçimi

Bu konuyu okuyanlar

ömer serfice

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar kafam çok karışık yaşım 24 dgs sınavına girdim tercih aşamasındayız sizce ingilizce hazırlık okuyarak ankara üni gazi üni ege üniyimi seçmelyim yoksa kocaeli üniverstesinde türkçe mi okumalıyım bölüm bilgisayar nühendsliği yardımcı olursanız sevinirm ?

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
arkadaşlar kafam çok karışık yaşım 24 dgs sınavına girdim tercih aşamasındayız sizce ingilizce hazırlık okuyarak ankara üni gazi üni ege üniyimi seçmelyim yoksa kocaeli üniverstesinde türkçe mi okumalıyım bölüm bilgisayar nühendsliği yardımcı olursanız sevinirm ?
Ankara diyorum ben. Biraz uzun olucak ama battı balık yan gide be dostum.
Mümkünse bu süre zarfında bir yerde staj yapıp kariyerine başla. 24 yaşındasın zaman geçiyor. İpin ucunu geç tuttun aman sağlam tut

ömer serfice

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam okul derleri zaten zor olcak stajla birlikte zorlanmazmıyım birde hazırlık okursam kötü olmazmı kafam karışık hocam napcami bilmiyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
kocaelinde normal mühendislik okusam inglizce içinde kursa gitsem yanlışmı yapmış olurm ??

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
hocam okul derleri zaten zor olcak stajla birlikte zorlanmazmıyım birde hazırlık okursam kötü olmazmı kafam karışık hocam napcami bilmiyorum
Valla güzel kardeşim yanlış anlama ama bende it gibi çalışıp 3. üni okucam Allah izin verirse.
Yani bu işin kolayı yok malesef. Ben hem ünileri okuyup hem tekrar sınava çalışıp ayrıyeten ingilizceden sonra yeni bir yabancı dil öğrenmeye çalışıyorum. Yani sen sen ol zoru sevmeyi öğren yoksa başarı hayalden öteye gidemez dostum.