SQL hakkında

Bu konuyu okuyanlar

hares42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi İstediğim Şu Vezne.php de Seçe Tıkladığında Databaseden Veriyi Silmemesi
Ama Vezne.phpdede Gözükmemesi

NOT:Seçe İlk Tıkladığımda Ekran.php Ye Yansıtıyor İkinci Kez Aynısına Bastığımda Siliyor Veya Başkasına Bastığımda Siliyor
Sitemin dosyaları aa (5).rar | Dosyaupload.com
databaseden silmeyen eski versiyonu
yazilim.rar | Dosyaupload.com

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
php yüklü olsa denerdim ama yavaş yavaş ölen bir dili tekrar yükleyesim yok hiç:(

7Fold

Asistan
Reaksiyon puanı
36
İncelemek istedim ama vezne.php'de ilk tıkladığımda sildi, bütün hepsini sildikten sonra 3. denemeyi yansıttı. Pek anlamadım.

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Durumu biraz daha netleştirebilirseniz yardımcı olurum. Söylediklerinizden pek bir şey anlayamadım. Hostunuzda demo diye bir dizine atıp link verebilirmisiniz ? Ayrıca durumu da detaylı anlayabileceğimiz şekilde anlatırsanız daha iyi olur.

hares42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sistem 4 aşamadan oluşuyor
1 ben bilgileri database.db ye giriyorum (Not: sqlite browser ile )
2- index.php den Müşteri sıra numarasını Giriyor(NO1 i Giriyor) Girdiği zaman vezne.php de girilenin bilgileri çıkıyor
3-Vezne.php veznenin gördüğü kısım veznedeki görevlinin seçtiği kişi ekran.php de gözüküyor başka birine tıkladığında ise önceki tıkladığı databaseden siliniyor ve müşteri 2 kez index.php den numara alamıyor sistem bu Kısaca istediğim vezne.php de başka birini seçtiğimde databaseden silmemesi
--- Gönderi Güncellendi ---
güncel
--- Gönderi Güncellendi ---
güncel

hares42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
php yüklü olsa denerdim ama yavaş yavaş ölen bir dili tekrar yükleyesim yok hiç:(
İncelemek istedim ama vezne.php'de ilk tıkladığımda sildi, bütün hepsini sildikten sonra 3. denemeyi yansıttı. Pek anlamadım.
Durumu biraz daha netleştirebilirseniz yardımcı olurum. Söylediklerinizden pek bir şey anlayamadım. Hostunuzda demo diye bir dizine atıp link verebilirmisiniz ? Ayrıca durumu da detaylı anlayabileceğimiz şekilde anlatırsanız daha iyi olur.
Yardım Bekliyorum

7Fold

Asistan
Reaksiyon puanı
36
phpmyadmin neden kullanmıyorsunuz? Şu an veritabanını inceleyemiyorum; kusura bakmayın.

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
yavaş yavaş ölen bir dil derken ? sizi anlayamadım :D:)
Yavaş yavaş ölen bir dil derken, php ölen bir dil. Yeni başlayan projelerde artık tercih edilmiyor. Mesele webse, javascript(hem front hem back), ruby, python, java, c# (back) gibi birçok dil var.
Yapay zeka, görüntü işleme, büyük veri, mobil gibi alanlarda ise zaten php diye bir şey yok.
Öyleyse kim niye öğrensin bu dili ?