youtube video açılmıyor sorunu? iphone 6

Bu konuyu okuyanlar

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
arkadaşlar win 7 de movie makerde slayt hazırladım, youtube yükledim pc de açılmasına karşın iphone telefonda bu video açılamaz ibaresi veriyor. bu sorunu nasıl çözebilirim?

Ekli dosyalar

• 21733266_10155654900929648_883189100_n.jpg
    21733266_10155654900929648_883189100_n.jpg
    22.4 KB · Görüntüleme: 444

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
problemi çözecek arkadaş var mı ?

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Yine hazırladığınız slaytı Movie Maker ile açın.
En sağ üstte Filmi Kaydet'ten Apple İphone seçeneğini seçip kaydedin.
Kaydettiniz slaytı cihazınıza atın ;)

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Yine hazırladığınız slaytı Movie Maker ile açın.
En sağ üstte Filmi Kaydet'ten Apple İphone seçeneğini seçip kaydedin.
Kaydettiniz slaytı cihazınıza atın ;)
dediğini yapmadıgım değil aksine yaptım. zaten ondada olmayınca hemen buraya konuyu açtım. olmuyor.
--- Gönderi Güncellendi ---
bence daha farklı bir teknik bir konusu olacak ki olmuyor iphone da açılmamasına şaşırdım pc de gayet izliyoırum

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
dediğini yapmadıgım değil aksine yaptım. zaten ondada olmayınca hemen buraya konuyu açtım. olmuyor.
--- Gönderi Güncellendi ---
bence daha farklı bir teknik bir konusu olacak ki olmuyor iphone da açılmamasına şaşırdım pc de gayet izliyoırum

Ayrıntılı bilgi vermemişsin ki. Youtube'den başka videoları açıyor mu? Başka sitelerden video açıyor mu? Düzgün bir şekilde detaylı açsan sorununu yardımcı olmaya çalışırız.

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Ayrıntılı bilgi vermemişsin ki. Youtube'den başka videoları açıyor mu? Başka sitelerden video açıyor mu? Düzgün bir şekilde detaylı açsan sorununu yardımcı olmaya çalışırız.
başka videoları açıyor tabiki, başka sitelerdende açıyor videoyu. hem youtube hemde dailmationada attım, dailmationdada 5 kez izledim sonra kaldırdı site ama resim slaytı, ama youtubede hiç bir şekilde açmadı sadece pc den izleyebiliyoırum.

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
başka videoları açıyor tabiki, başka sitelerdende açıyor videoyu. hem youtube hemde dailmationada attım, dailmationdada 5 kez izledim sonra kaldırdı site ama resim slaytı, ama youtubede hiç bir şekilde açmadı sadece pc den izleyebiliyoırum.

Android kullandığım için iphone içeriğini pek bilmiyorum yazılımsal da olabilir, donanımsal da.Yazılımsal ise çözümünü buluruz maddi kaybın olmaz büyük ihtimalle.Gariptir ki forumda o kadar iPhone kullanan değerli dostlarımız var mesaj bırakmamışlar konuya.

Sana tavsiye verem; verileri temizle.Biz androidde genelde bunla çözüme ulaşırız.
iOS’in Ayarlar menüsüne git ve YouTube sekmesine dokun.Burada Uygulamanın Önbelleğini Temizle butonuna tıkla.

Ha bir de herşeyi güncel tut.iPhone sürümünü de Youtube sürümünü de.

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Android kullandığım için iphone içeriğini pek bilmiyorum yazılımsal da olabilir, donanımsal da.Yazılımsal ise çözümünü buluruz maddi kaybın olmaz büyük ihtimalle.Gariptir ki forumda o kadar iPhone kullanan değerli dostlarımız var mesaj bırakmamışlar konuya.

Sana tavsiye verem; verileri temizle.Biz androidde genelde bunla çözüme ulaşırız.
iOS’in Ayarlar menüsüne git ve YouTube sekmesine dokun.Burada Uygulamanın Önbelleğini Temizle butonuna tıkla.

Ha bir de herşeyi güncel tut.iPhone sürümünü de Youtube sürümünü de.
sorunu kısmende olsa çözdüm, win 7 nin movie maker yazılımı ios ile uyumlu olmadıgından dolayı hata veriyor bende videoyu bir nebze olsada değişik formatlara çevirdim sonra 50 mbyt ın altına düşürdüm ve ne hikmetse zar zor oldu. movie makere eğer ki macbook larda yapsaydı kesinlikle hiç bir sorun kalmazdı. diyeceksiniz ki movie makerın içinde iphone yazılımı mevcut videoyu çeviriyor zaten derseniz zaten çeviri yapmama rağmen olmadı çünkü win 7 çok eski bir yazılım olduğu için birbiri ile uyuşmuyor. ama win 10 yapsaydı belki uyuşurdu. yazılım ve teknoloj,lerin en kötü yanı bu, lap topunuzu en fazla 5 sene kullanacaksın ve sonra çöpe atacaksınız. yeni en son sistemi alacaksınız telefonda aynı bunun gibi ama ios 3 ayda bir güncellendiği için ios a verilen para hak ediyor. saygılar.