Bu konuyu okuyanlar

crixuss78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ya sanki ikiside ucuza satiyormus gibi birbirinizi yemeyin..
Biti 4500 den s8 plus satiyor oteki yeni cihazini 5000-5500 arasi saticak.
Ikiside kazaniyor siz birbirinizi yiyorsunuz.
Emin olun bahsi gecen iki firma bu kadar kapismiyor.
Hatta biri otekine islemcisini yada ekranini siparis ediyor otekide uretiyor :)
Sonuc: ikiside kazanirken sizler tartisiyorsunuz.

Asil tartisilmasi gereken bizde kendi ulkemizde kaliteyi 1000-1500 tl olarak alabilecekmiyiz bunu dusunun..

Adam amerikada 1000dolar diyor biz burada 5000tl diyoruz..

Saygilar

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Ya sanki ikiside ucuza satiyormus gibi birbirinizi yemeyin..
Biti 4500 den s8 plus satiyor oteki yeni cihazini 5000-5500 arasi saticak.
Ikiside kazaniyor siz birbirinizi yiyorsunuz.
Emin olun bahsi gecen iki firma bu kadar kapismiyor.
Hatta biri otekine islemcisini yada ekranini siparis ediyor otekide uretiyor :)
Sonuc: ikiside kazanirken sizler tartisiyorsunuz.

Asil tartisilmasi gereken bizde kendi ulkemizde kaliteyi 1000-1500 tl olarak alabilecekmiyiz bunu dusunun..

Adam amerikada 1000dolar diyor biz burada 5000tl diyoruz..

Saygilar
S8+ suan 3.400 tl bu arada dediklerine katılıyorum. Hepsi kazanıyor sonuçta

crixuss78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Fiyati dusmus daha 1-2 hafta evvel 4500 du .. neyse demek istedigim anlasilmis :)

91ercan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
4 senedir note 2 kullanıyorum. Şu anda note 2 den yazıyorum. Hala çalışıyor. Note 8 i gördüm 2 gün sonra gear s3 hediyeli siparişini verdim. Eğer hediyesi olmasaydı kesinlikle almazdım. Iphone tanıtımınıda 4 gözle bekliyordum. Eğer oda watch seri 2 en azından verseydi onuda tercih edebilirdim. note 8 i iptal ederdim. X için ama hızlı şarj diyip üstüne para istemek çok gülünç ve yazık alay ediyor gibi. O yuzden ıphone maceram başlama dan bitti ben samsung fan boy falan değilim. Azıcık at gözlüğünü çıkarabilirsek herşey ortada zaten.

Mahmutpaşa

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Apple neden ucuzlamıyor çünkü rakibi yok
Ama Samsung 4000-5000 fiyatında tutunamaz
Gönül isterdi ki AR dan da bahsedilsin
Yüz tanımanın kalitesinden bahsedilsin
Türkiyede kullanılmadığı için bir çok şey gereksiz gelebiliyor tabi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Apple, Samsung'u rakip görmeseydi. iPhone X diye özel tasarımlı bir telefon çıkarmazdı.
Apple eskiden kimseyi rakip olarak görmezdi devir değişti.
Apple eskiden kimseyi rakip olarak görmediği için Note 4'de 4K video kaydı varken 6 plusda yoktu.
Apple şimdi birilearini rakip olarak gördüğü için 4K 60 FPS gibi ekstra bir özellik ekledi.

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
4 senedir note 2 kullanıyorum. Şu anda note 2 den yazıyorum. Hala çalışıyor. Note 8 i gördüm 2 gün sonra gear s3 hediyeli siparişini verdim. Eğer hediyesi olmasaydı kesinlikle almazdım. Iphone tanıtımınıda 4 gözle bekliyordum. Eğer oda watch seri 2 en azından verseydi onuda tercih edebilirdim. note 8 i iptal ederdim. X için ama hızlı şarj diyip üstüne para istemek çok gülünç ve yazık alay ediyor gibi. O yuzden ıphone maceram başlama dan bitti ben samsung fan boy falan değilim. Azıcık at gözlüğünü çıkarabilirsek herşey ortada zaten.

Fena çağ atlayacaksiniz simdiden hayirli olsun

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şu telefonu alıp 6 sene kullanın.
OnePlus 5 8GB Ram var bunun 128'inde
Soygunculara para vermeyin.
Böyle iş mi olur bu ne.
Veya gidin yurt dışından indirim falan olduğunda alın arkadaş bune oha ya oha. Hayır şirketler de soyuyor onlardaki had ne böyle bu fiyatlar ne
11 TFLOPS ekran kartı 1080 Tİ 600 dolar

91ercan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Fena çağ atlayacaksiniz simdiden hayirli olsun
Teşekkür ederim. Farkındayım note 2 de yazılım anlamında sıkıntım hiç olmadı çünkü ara ara rom değiştiriyordum. Ama donanım yetmeyince artık yapack bşe kalmadı. Heyecanla bekliyorum artık..

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Apple neden ucuzlamıyor çünkü rakibi yok
Ama Samsung 4000-5000 fiyatında tutunamaz
Gönül isterdi ki AR dan da bahsedilsin
Yüz tanımanın kalitesinden bahsedilsin
Türkiyede kullanılmadığı için bir çok şey gereksiz gelebiliyor tabi
Ucuzlamıyor Hahahaha iphone iphone 6s onun için 2200e bulunuyor. Apple rakip görmüyor diyorsun özenip ekran kasa değiştiriyor, LG ye özenip çift kamera koyuyor, tetrise özenip kamera çeviriyor. Bu arada samsung satışta herkese 2 kat fark atıyor Apple 2. bile olamıyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
Apple rakip tanımıyor olsaydi. 7S yerine Note'a yetişmek için 8 adını vermez, iPhone 10 demez, hatta özel tasarımlı böyle bir cihaz çıkarmazdı. 4K'yi aşırı geç getiren şirket ne oldu da 4K 60 FPS'i birden getirdi.
Her zaman yüksek fiyat biçen şirket 8 Plus'a Note 8'den tam 150 dolar daha ucuz konumlandırdı. Apple birini rakip görmeseydi X'i çıkarmaz 8 Plus'u 1000 dolardan sokardi. X adlı en özel cihazlarını bile sadece 50 dolar daha pahalı konumlandırdılar.

Reaksiyon puanı
113
keşke iphone x çıkaracaklarına 8 ' i full ekran yapsalardı, hem o zaman adını da hak etmiş olurdu.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Apple rakip tanımıyor olsaydi. 7S yerine Note'a yetişmek için 8 adını vermez, iPhone 10 demez, hatta özel tasarımlı böyle bir cihaz çıkarmazdı. 4K'yi aşırı geç getiren şirket ne oldu da 4K 60 FPS'i birden getirdi.
Her zaman yüksek fiyat biçen şirket 8 Plus'a Note 8'den tam 150 dolar daha ucuz konumlandırdı. Apple birini rakip görmeseydi X'i çıkarmaz 8 Plus'u 1000 dolardan sokardi. X adlı en özel cihazlarını bile sadece 50 dolar daha pahalı konumlandırdılar.
Apple diğerlerinden geride kaldığını fark ettiği için birden 8 yaptı yoksa s modeli nereye gitti Iphone x modeli Apple ın teknolojide gittiği Son nokta şayet seriyi devam ettirir mi onu bilmiyoruz sadece 10 yıla özel cihaz yapıp iphone 9 serisine devam edecektir tahminimce
Iphone x 1000 dolar ve Türkiye fiyatı yaklaşık olarak 5499 olacaktır ve ilk ay telefon türkiye de çok satacaktır kesin ve bulunmayacak çünkü ne kadar pahalı desek te ülkece alıyoruz halbuki kimse almasa fiyat nasıl aşağı iner ama yok kredi çekip gene de alacağız

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
İphone tasarım değiştirdikçe sayı atladı 2 3 4 5 6 7 hepsinde ya özellik ya tip değiştirdi 8 de bunu bozdu kendi çizgisini sildi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Apple diğerlerinden geride kaldığını fark ettiği için birden 8 yaptı yoksa s modeli nereye gitti Iphone x modeli Apple ın teknolojide gittiği Son nokta şayet seriyi devam ettirir mi onu bilmiyoruz sadece 10 yıla özel cihaz yapıp iphone 9 serisine devam edecektir tahminimce
Iphone x 1000 dolar ve Türkiye fiyatı yaklaşık olarak 5499 olacaktır ve ilk ay telefon türkiye de çok satacaktır kesin ve bulunmayacak çünkü ne kadar pahalı desek te ülkece alıyoruz halbuki kimse almasa fiyat nasıl aşağı iner ama yok kredi çekip gene de alacağız
6000'den çıkacak boşuna kimse umutlanmasın bence.

cprpszx13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
İphone X vatanda 6000 tl ymiş operatörler tarife ek parayla sattıklarında ev kirası kadar telefon kirası ödeyecek alan

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Ya bu telefonu alan insanin cebinde zaten illa parasi olacak.gidipte hattan alan olucagini pek sanmam.yada note5 i alan kadar cikar iste.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Mobil teknoloji ovasında iki taraf karşı karşıya gelmişti bu kaçıncı çarpışmalarıydı hatırlamıyorlarda sağ tarafta büyük ve geniş ordusuyla şanlı android cephesi sol tarafta ise az ama sağlam ve güçlü askerleriyle ios cephesi tüm güçleriyle saldırıyorlar birbirlerine ve sonu olmayan bir savaş... evet bir ios üstün geliyor birde android iki taraftan birisinin batmassa sonsuza dek süreceği bir savaş...
Şaka maka neler olmuş burda ya daha telefon gelmedi noluyoruz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mobil teknoloji ovasında iki taraf karşı karşıya gelmişti bu kaçıncı çarpışmalarıydı hatırlamıyorlarda sağ tarafta büyük ve geniş ordusuyla şanlı android cephesi sol tarafta ise az ama sağlam ve güçlü askerleriyle ios cephesi tüm güçleriyle saldırıyorlar birbirlerine ve sonu olmayan bir savaş... evet bir ios üstün geliyor birde android iki taraftan birisinin batmassa sonsuza dek süreceği bir savaş...
Şaka maka neler olmuş burda ya daha telefon gelmedi noluyoruz.
iOScuların bataryası bitti çaktırma

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Parmak izi koyacak bir yer göstersene telefonda. Daha ekranın üstüne okuyucu koyma teknolojisi gelişmedi.
Samsung Lg nereye koyuyor acaba aa havaya okutuyorlarmış haberimiz yokmuş
--- Gönderi Güncellendi ---
iphone x almalısın bence vatanda var uyguna 5999 TL ' cik
Tabi canım hiçbir şey 5999 tl cik
Yok soyle yok boyle en sonunda aldiricaniz bu telefonu bana :)
Sonra donla gez dimi:D
iOScuların bataryası bitti çaktırma
:D
Bunun adı şelaleye karşı kulaç atmak yada yenilgiye artık milleti stabilite ve sağlamlıkla kandıramayacaklarını anladılar yeni yeni getiriyorlar.
Bunun adı şelaleye karşı kulaç atmak yada yenilgiye artık milleti stabilite ve sağlamlıkla kandıramayacaklarını anladılar yeni yeni get
Bazı fanboylar bunu anlamıyor işte

Bazı fanboylar bunu anlamıyor işte
Ahahahhahahah
Ne zamandan beri hırsızlık yüceltilir oldu samsunga çift kamerayı bizden çaldı diyen applecılar(ki öyle bir şey yok G5 ve P9 misal)
Hızlı şarj
Kablosuz şarj
Su geçirmezlik
Ekran gövde oranı iyileştirmelerini android kullanan diğer firmalardan çalıyor ayrıca oturmamış dediğiniz sistemler gayet güzel çalışıyor.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Samsung Lg nereye koyuyor acaba aa havaya okutuyorlarmış haberimiz yokmuş

Tabi canım hiçbir şey 5999 tl cik

Sonra donla gez dimi:D

:D

Bunun adı şelaleye karşı kulaç atmak yada yenilgiye artık milleti stabilite ve sağlamlıkla kandıramayacaklarını anladılar yeni yeni getiriyorlar.

Heralde canim.donla gezicez tabi :)sen donsuzmu geziyon :) (śaka)

canberk sagnak

Müdavim
Reaksiyon puanı
314
sadece yüz tanıma ile kullanılacak olması pek hoşuma gitmedi telefon kullanalım diye dakka başı gözlükmü çıkarıp takıp durcaz

Reaksiyon puanı
113
Bugün Samsung mağazasına gidip Note 8 ' i kurcaladım. Yokk Böyleeee birşey yawwwwwwwwwww :D Boşu boşuna şu x ' e para vermeyin bence :)

Kulaklık girişi var, hızlı şarj adaptörü kutudan çıkıyor, parmak izi var, su geçirmezliği bir seviye daha fazla, kablosuz HIZLI Şarj var ( Millet normaline yeni geçiyor :p ) , kalemi var bunlara rağmen hala x diyorsanız k.bakmayın gösteriş meraklısınız ki note 8 daha güzel zaten. Atletli trafik lambası almaya gerek yok 6000 TL ' e :D

Ama AR teknolojisine bakıcam diyorsanız o ayrı birşey :)