Asus zenfone 3 max 5.5 inch güncelleme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Üyecik99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba;
Ben yeni Asus zenfone 3 max 5.5 inch satın aldım.
Telefon android 6.0.1 geldi ve ben 7.0.1 e yükseltmek istiyorum.
Ama güncelleyemiyorum. Telefonun ayarlar kısmından yapıyorum ama olmuyor.Bilgisayardan yapıyorum ama olmuyor.
Yardım ederseniz sevinirim.

deniz tuncer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun bendede var telefon güncelleme almıyor bi önceki telefonumda aynıydı değişime gitti onda güncellemeyi otomatik indirdim ama bu telefonda güncelleme servisle konuştum elle yapmanız gerekiyor dediler anlam veremedim bi önceki aynı telefon alırken bu neden almıyor siz ne yaptınız öğrenebilirmiyim tşkler
--- Gönderi Güncellendi ---
Merhaba;
Ben yeni Asus zenfone 3 max 5.5 inch satın aldım.
Telefon android 6.0.1 geldi ve ben 7.0.1 e yükseltmek istiyorum.
Ama güncelleyemiyorum. Telefonun ayarlar kısmından yapıyorum ama olmuyor.Bilgisayardan yapıyorum ama olmuyor.
Yardım ederseniz sevinirim.
aynı sorun bendede var telefon güncelleme almıyor bi önceki telefonumda aynıydı değişime gitti onda güncellemeyi otomatik indirdim ama bu telefonda güncelleme servisle konuştum elle yapmanız gerekiyor dediler anlam veremedim bi önceki aynı telefon alırken bu neden almıyor siz ne yaptınız öğrenebilirmiyim tşkler

Üyecik99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
--- Gönderi Güncellendi ---
Merhaba,benimde otomatik almıyodu ben de manuel olarak yaptım 4 defa ama olmadı vatandan almıştım oraya götürdüm yapamadılar hata telefonda çıktı geri iade süresi varken iade edip huawei p9 lite 2017 aldım.Bu telefonda bir sorun yok öneririm.Elle nasıl yapmayı sorarsanız youtubeda videolar var ordan bakabilirsiniz bende ordan bakarak yaptım şimdi size anlatarak yanlış bilgi verebilirim.