max 2300 tl telefon öneri

Bu konuyu okuyanlar

Lordian Honeyborn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
distribütör garantili olsun kamerası önemli değil video ve film izlicem genelde oyun oynamam büyük ve ağır olmasın

aklımda lenovo mto z ve lg v20 ve lg g6 var hangisi daha iyidir

Son düzenleme:

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
distribütör garantili olsun kamerası önemli değil video ve film izlicem genelde oyun oynamam büyük ve ağır olmasın

V20 daha iyi ancak kronik sorunları var G6 almanız daha mantıklı olacaktır s7 diyenler için adam kamera önemli değil demiş ayrıca kamerası diğer amiral gemilerinden kötü olabilir ama genelde gayet iyi hem daha yeni bir cihaz almayı kim istemez bence G6 alın.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
S7 direkt düşünmene gerek yok , arkadaşların dediği gibi bir sürü telefonda var ancak S7 tam bunların ortası yani her yönden iyi yanları var telefonun . Düşük ışıkta zaten bu fiyata en iyisi bu kamera olarak . Ekran olarakta .

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
S7 direkt düşünmene gerek yok , arkadaşların dediği gibi bir sürü telefonda var ancak S7 tam bunların ortası yani her yönden iyi yanları var telefonun . Düşük ışıkta zaten bu fiyata en iyisi bu kamera olarak . Ekran olarakta .
O fiyata düşünmeden s7.
Aslında Samsung garantili s7 ler var şahane telefon
pardon kardeş S7 güzel telefon mesela ben kullanıyorum :)
Arkadaşlar arkadaşlar normalde olsa bende s7 önerirdim ancak adam kamera çokta önemli değil demiş dizi film izleyecem demiş G6 nın ekranında HDR var s7 ninde ekranı kötü değil ancak daha yeni bir telefon almayı kim istemez.

Samsung Galaxy S7 Duos (Çift Hat) - LG G6 (Tek Hat) Karşılaştırması - Epey

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Son olarak şunuda açıklık getirmem lazım. G6 da hdr desteği var evet, çerçeveler güzel evet, birde 1 sene güncel bir cihaz buraya kadar tamam. Ama G6 nın başında Lg markası olduğu için o yüzden 2- sırada g6 yazdım

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Pardon bugün biraz kafam yorgun okumamışım , kamera çok önemli değilse G6 alırdım bende ekran demiş nasıl olsa daha büyük ekrana sahip , ayrıca kamera S7 ye göre kötü olsada hala iyi ve geniş açı özellikleri var . 1 sene önde olmasıda iyi . Yani eğer söylediği gibi kullanacaksa arkadaş G6 alırdım .

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Son olarak şunuda açıklık getirmem lazım. G6 da hdr desteği var evet, çerçeveler güzel evet, birde 1 sene güncel bir cihaz buraya kadar tamam. Ama G6 nın başında Lg markası olduğu için o yüzden 2- sırada g6 yazdım
Ona diyecek sözüm yok.:D
Edit:Lg türkiyeden çekildiği için artık servis işine kvk bakıyor ondan hiç sıkıntı yok lg teknik servisinin olsa idi durum vahimdide şimdi sıkıntı çıkmaz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
1 sene sonra G6'da ghost screen olursa ben karışmam
HDR'da HDR bu arkadaş için muhtemelen HDR'IN hiçbir anlamı olmayacak HDR içerik bulamayacak çünkü

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Pardon bugün biraz kafam yorgun okumamışım , kamera çok önemli değilse G6 alırdım bende ekran demiş nasıl olsa daha büyük ekrana sahip , ayrıca kamera S7 ye göre kötü olsada hala iyi ve geniş açı özellikleri var . 1 sene önde olmasıda iyi . Yani eğer söylediği gibi kullanacaksa arkadaş G6 alırdım .
Ah bir G6 ım olsa kendi battaniyemi ona örtsem
Ah bir G6 ım olsa fotoğraflar çeksem
Ah bir G6 ım olsa diziler filmler izlesem
Ah bir G6 ım olsaaaaaaa havuza gidip onunla eğlenseeeeeeeeeem
--- Gönderi Güncellendi ---
1 sene sonra G6'da ghost screen olursa ben karışmam
HDR'da HDR bu arkadaş için muhtemelen HDR'IN hiçbir anlamı olmayacak HDR içerik bulamayacak çünkü
Bulunur bulmaz sonuçta özelliklerini anlatıyoruz.
Ghostscreen konusunda haklısın ama genelde 3 aya çıkardı uzun zaman oldu lg yeni model çıkarttı zaten pek zannetmem.
Ben yenilikçi olduğumdan dolayı onu tercih ederdim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ah bir G6 ım olsa kendi battaniyemi ona örtsem
Ah bir G6 ım olsa fotoğraflar çeksem
Ah bir G6 ım olsa diziler filmler izlesem
Ah bir G6 ım olsaaaaaaa havuza gidip onunla eğlenseeeeeeeeeem
--- Gönderi Güncellendi ---

Bulunur bulmaz sonuçta özelliklerini anlatıyoruz.
Ghostscreen konusunda haklısın ama genelde 3 aya çıkardı uzun zaman oldu lg yeni model çıkarttı zaten pek zannetmem.
Ben yenilikçi olduğumdan dolayı onu tercih ederdim
Cihazı kimse aldı mı da ghost screen çıksın ?

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Cihazı kimse aldı mı da ghost screen çıksın ?
:D doğru düşünüyorsun ancak youtube donanımhaber gibi yerlerde biraz araştırırsan bulabilirsin ben görmüştüm ayrıca sadece ülkemizde değil öyle bir sorun olsaydı sdn gibi siteler hemen haberlerini yaparlardı.

M

Murat Burç

SDN Okuru
:D doğru düşünüyorsun ancak youtube donanımhaber gibi yerlerde biraz araştırırsan bulabilirsin ben görmüştüm ayrıca sadece ülkemizde değil öyle bir sorun olsaydı sdn gibi siteler hemen haberlerini yaparlardı.
Dh'de Mesut çevik sanırım G6'da bile sorun çıktı diyordu.

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213

ağır değil ekranı çok iyi. S7 edge. dediklerini fazlasıyla yapabilirsin.
Note 5 güncelleme sorun etmem diyorsan eğer iyi bir model
lg g6 da güçlü bir model ancak lg model cihazlar için forumlarda insanlar sorunlu diyorlar.ben bizzat kullanmadım. biraz şans işi aslında.