Bu konuyu okuyanlar

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Merhaba arkadaşlar. Şimdi ben Macbook,iPad Pro,Watch,Airpods,iPhone7 kullanıcısıyım. iPhone X mi alayım Note 8 mi?

muhammetgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
tabi onlara göre en uygun iphone olur ama fiyata göre note 8.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Bazen üst seviye android cihazlara heves ediyorum yalan yok. Ama şimdi bütün cihazlar Apple iken telefonu android alırsam sıkıntı olmaz mı? Ya bütün cihazları elden çıkarıp android ve windows'a döneceğim. Ya da hiç macera aramadan Apple ile yola devam edeceğim. Yanlış mı düşünüyorum ?

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Almanya'da 1000 euro mecbur akrabadan rica edeceğiz..

muhammetgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bazen üst seviye android cihazlara heves ediyorum yalan yok. Ama şimdi bütün cihazlar Apple iken telefonu android alırsam sıkıntı olmaz mı? Ya bütün cihazları elden çıkarıp android ve windows'a döneceğim. Ya da hiç macera aramadan Apple ile yola devam edeceğim. Yanlış mı düşünüyorum ?
Haklısın macera aramaya gerek yok iphone x güzel telefon :)

Sıfır Noktası

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Eğer adaptörü ekstradan satacaklarsa apple bitmiştir artık ! Yani Vayy arkadaş bu apple iyice çingene moduna girmiş,yıllardır en ucuz android telefonlarda bile olan özelliği sunumda sanki yeni gezegen keşfetmiş gibi anlatıp, sonrada biz bu hızlı şarj adaptörünü ekstradan satacaz derlerse apple benim için bitmiştir.İyice çingene ile dilenci karışımı bir karaktere bürünmüş şirket.Bu Apple'ın pazarlama müdürü ya Kayserili yada Ankara çinçin bebesi !! Bugün adaptörü ekstradan satan adamlar yarın telefonun kamerasını,bataryasını,ram'ini söküp ekstradan satarlar !
--- Gönderi Güncellendi ---

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Eğer adaptörü ekstradan satacaklarsa apple bitmiştir artık ! Yani Vayy arkadaş bu apple iyice çingene moduna girmiş,yıllardır en ucuz android telefonlarda bile olan özelliği sunumda sanki yeni gezegen keşfetmiş gibi anlatıp, sonrada biz bu hızlı şarj adaptörünü ekstradan satacaz derlerse apple benim için bitmiştir.İyice çingene ile dilenci karışımı bir karaktere bürünmüş şirket.Bu Apple'ın pazarlama müdürü ya Kayserili yada Ankara çinçin bebesi !! Bugün adaptörü ekstradan satan adamlar yarın telefonun kamerasını,bataryasını,ram'ini söküp ekstradan satarlar !

Abart abart :D

Reaksiyon puanı
113
Bu fiyatla kimse alamayacak zaten x i :D
Hattın üstüne filan nede olsa taksitli deyip yine alırlar. Eski telefonunu satar üstüne kredi çeker yine alır. Çocuğunu servisten alır yürütür yine alır. Maalesef apple işi çözmüş abi,

Eşşek olana semer vurulur kural budur.

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Ciddi ciddi note8 almayı düşünüyorum 6000 lira verilmez buna...
Hattın üstüne filan nede olsa taksitli deyip yine alırlar. Eski telefonunu satar üstüne kredi çeker yine alır. Çocuğunu servisten alır yürütür yine alır. Maalesef apple işi çözmüş abi,

Eşşek olana semer vurulur kural budur.

Note 8 ile aynı dolardan satışa çıktı note 8 5000 bu neden 6000 oluyor onu çözemedim.

Reaksiyon puanı
113
Ciddi ciddi note8 almayı düşünüyorum 6000 lira verilmez buna...

Note 8 ile aynı dolardan satışa çıktı note 8 5000 bu neden 6000 oluyor onu çözemedim.

Ki note ' un 1500 TL 'lik hediyesi vardı . Ayrıca iphone x den bana göre dizayn vs. olarak daha iyi.
Sınır rakamlar koyuyorlarki millet artislik yapıcam diye alsın. yada indirim yaptık derler 2 gün sonra milletin gözüne girmek için.

bende ay başı alıcam note 8 ' i

Edit: Param ile rezil olamam. Kullanılabililirlik işlevsellik yok x de bana göre

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Ki note ' un 1500 TL 'lik hediyesi vardı . Ayrıca iphone x den bana göre dizayn vs. olarak daha iyi.
Sınır rakamlar koyuyorlarki millet artislik yapıcam diye alsın. yada indirim yaptık derler 2 gün sonra milletin gözüne girmek için.

bende ay başı alıcam note 8 ' i

Edit: Param ile rezil olamam. Kullanılabililirlik işlevsellik yok x de bana göre

Valla ben beğendim x'i ama bu para verilmez yazık günah..

Note 8 ne zaman geliyor ?

Sıfır Noktası

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Neyini abartıyor muşum ki ? :) daha düne kadar AirPods satmak için 3,5mmlik jak'ı kaldıran adamlar bunlar, 3,5m jak neyine battı Apple'ın ? Hani kaldırdılar da ne gibi bir fayda sağladı ? O 3,5m jakı kaldırınca pil mi büyüdü ? Ram mi arttı ? Ekstra özellik mi geldi ? Anca millete ekstra külfet angarya oldu.
Eee şimdi bakıyoruz dün 3,5m jakı kaldıran adamlar, bugün adaptörü ekstradan satacaklarmış ! Bu gidişle seneye telefondan kamerayı, bataryayı,Rami söküp ekstradan satarlar ! İyice çingene moduna geçmişler yani insanlardan ne kadar para koparsak kâr'dır deyip seviyeyi iyice düşürmüşler, eskiden apple kullanmak bir statü bir prestij katıyordu, şimdi apple alana enayi gözüyle bakıyorlar ve insanlara hak vermeye başladım bende.
Asus'un yayınlanmayan reklamı aklıma geliyor da herifler Apple'ı çözmüş ve ileriyi görüp acayip dalga geçmişler zamanında, merak edenler için link paylaşım izlesinler;

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
113
Neyini abartıyor muşum ki ? :) daha düne kadar AirPods satmak için 3,5mmlik jak'ı kaldıran adamlar bunlar, 3,5m jak neyine battı Apple'ın ? Hani kaldırdılar da ne gibi bir fayda sağladı ? O 3,5m jakı kaldırınca pil mi büyüdü ? Ram mi arttı ? Ekstra özellik mi geldi ? Millete ekstra külfet angarya oldu. Eee şimdi bakıyoruz dün 3,5m jakı kaldıran adamlar, bugün adaptörü ekstradan satacaklarmış ! Bu gidişle seneye telefondan kamerayı, bataryayı,Rami söküp ekstradan satarlar ! İyice çingene moduna geçmişler.
Asus'un yayınlanmayan reklamı aklıma geliyor da herifler Apple'ı çözmüş ve ileriyi görüp acayip dalga geçmişler zamanında, merak edenler için link paylaşım izlesinler;

Neyini abartıyor muşum ki ? :) daha düne kadar AirPods satmak için 3,5mmlik jak'ı kaldıran adamlar bunlar, 3,5m jak neyine battı Apple'ın ? Hani kaldırdılar da ne gibi bir fayda sağladı ? O 3,5m jakı kaldırınca pil mi büyüdü ? Ram mi arttı ? Ekstra özellik mi geldi ? Millete ekstra külfet angarya oldu. Eee şimdi bakıyoruz dün 3,5m jakı kaldıran adamlar, bugün adaptörü ekstradan satacaklarmış ! Bu gidişle seneye telefondan kamerayı, bataryayı,Rami söküp ekstradan satarlar ! İyice çingene moduna geçmişler.

Dua etsinlerde kutudan telefon çıksın :p

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
şimdi bu iphone x ne zaman satışa sunulacak tam olarak.

Reaksiyon puanı
113

Sıfır Noktası

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
kasımda ön satış aralık gibi Türkiye ' ye gelir bence

gelir ya eli kulağında ay başı filan gider alırız beraber :D
Şuan satılıyor Note 8 :)
2 gün önce hem Samsung store'da hemde Media Marktta gördüm millet toplanmış standın başına herkes Note 8'e dokunmak için sıraya girmiş :)

Reaksiyon puanı
113
Şuan satılıyor Note 8 :)
2 gün önce hem Samsung store'da hemde Media Marktta gördüm millet toplanmış standın başına herkes Note 8'e dokunmak için sıraya girmiş :)
hadi ya bende iphone x ' i görmeden almıyım diye beklerken bakmamıştım :D

Edit: Hala ön siparişte gözüküyor ama Vatanda :D Medimark burda yok :S samsung gidip bakıcam akşam :D

Sıfır Noktası

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
hadi ya bende iphone x ' i görmeden almıyım diye beklerken bakmamıştım :D

Edit: Hala ön siparişte gözüküyor ama Vatanda :D Medimark burda yok :S samsung gidip bakıcam akşam :D
Ben Eskişehir'deki Espark AVMde bulunan Samsung Store ve Media Markt Şubesinde gördüm bizzat canlı şekilde kurcaladım telefonu :) büyük ihtimalle senin yaşadığın yere de gelmiştir.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Vatan computer'den iPhone X modeli için 5.999 TL fiyat etiketiyle ön siparişle satışa sunuldu. Fiyat bilgisi konuda güncellendi.

upload_2017-9-13_16-52-6.png