Bu konuyu okuyanlar

nader11neu

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Aleykümselam. Ben senin yerinde olsam 2300 tl p9 a vermem bence lenovo moto z alman daha iyi olucaktır daha uzun ömürlü telefon hemde güncelleme noktasında iyi gündüz çekimi p9 a göre bir tık geride ama gece çekimlerinde diyafram açıklığı sayesinde daha iyi ayrıyeten 4k çekim yok ve oıs yok moto z de var batarya konusunda iki telefonda çokta iyi değil moto z dışında a5 2017 var ona da o para verilmez dolar kuru yüzünden cok pahalı yine de son tercih senin
İphone 6s 32 Gb fiyat aralığında sanki daha iyi gibi İOS sabitliği ve güvencesi şaşmaz

Keşke Öyle Olsa ..?
--- Gönderi Güncellendi ---
Sony Telefonları Neden Buraya Konulmuyor Bence Sony'nin Bunlardan Daha İyi Olan Telefonları Var

Sony Mesala Hangisi ?

our

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
dün ıphone x ve iphone 8 çıktığı için iphone 6s 32 gb 2700tl ye geriledi sizce daha fazla düşer mi?

(ayrıca Xiaomi mi 5s denen telefon hepsinden iyi ve 2700tl ye 2 tane alınır :D ama türkiye distribütörü yok, ve o risk alınır mı?)
bu iki telefon arasında kararsızım.

nader11neu

Asistan
Reaksiyon puanı
37
dün ıphone x ve iphone 8 çıktığı için iphone 6s 32 gb 2700tl ye geriledi sizce daha fazla düşer mi?

(ayrıca Xiaomi mi 5s denen telefon hepsinden iyi ve 2700tl ye 2 tane alınır :D ama türkiye distribütörü yok, ve o risk alınır mı?)
bu iki telefon arasında kararsızım.
İphone 8 Düşünmeden

Farukkkk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2500tlye kadar telefon önerebilir misiniz? Beni 3 yıl göturse yeter. Kamerası iyi olmasi lazım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Oneplus 5T(gelmedi bu fiyattan girer ) belki ithalatçı garantili Huawei P10 Plus ve bence bu f8yatlarin kralı ithalatçı garantili 6GB RAM 128 GB depolama HTC U11
--- Gönderi Güncellendi ---
2500tlye kadar telefon önerebilir misiniz? Beni 3 yıl göturse yeter. Kamerası iyi olmasi lazım.

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Htc u11in kronik bir sorunu var mı?
6GB RAM olanın cid numarası kaynaklı bir güncelleme sıkıntısı var. Ama servise yollarsanız düzeltiyorlar. Bu konuda en çabuk sonuç veren satıcı Gezegen GSM
Hepsi burada üzerinden satıcısı gezegen gsm olan cihazları alabilirsiniz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kamerasi s7den iyi mi?
S7 sınırsız 4K video çekebiliyorken u11in 4k video kaydını 6 dakika olarak sinirlandirmislar hoş s8de de 10 dakika sınırı var.

U11 en az s7 kadar iyi hatta ondan daha iyi kameraya sahip bazı konularda o konusa şüpheniz olmasın kaldı ki s7 vs u11 kıyasında 820 ayarındaki exynos 8890 vs 835 farkı var ki bu bile u11in seçme nedeni.
Ben s7 kullanıcısı olarak söylüyorum u11 alın zaten ben de u11e veya Oneplus 5tye geçmeyi düşünüyorum.

Ksaezj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kesinlikle Huawei Mate 9 Paraya kıyarım diyorsan direk Mate10 pro da Mate 9 da işini rahat görür.

wlat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
sana önerim xiomi mi mix almandadır

mehmtgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Lg v20 ile ilgili ekran kamera işlemci deneyimlerinizi anlatırmısınız

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
İthalatçı garantili Note FE (7) 2250 'ye satılıyor hepsiburadada ben yeni gördüm , hoş bir şey olmuş . Note 7 ile S8 bence başa baş . Tasarım harici neredeyse aynılar .

yusufddogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
huawei p10 mu sony xz1 mi alinmali ikilemde kaldim fiyat olarak aynilar iphone kullaniyordum ama elim bir kaza sonucu perte cikti degisiklik olsun istiyorum sizce hangisi

yusufddogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi baktim benimde hosuma gitti acikcasi millet ekran kasa orani falan diyor tabi herkesin kendi zevki ama bana pek farketmiyor hizli olsun tipi duzgun olsun yeter tesekkurler

fatihhalil.karaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İphonu 6s ve samsung s7 edge arasında bi tercih yapabilirsin.Bu tercihinde telefondan beklentinden ziyade telefonda neler yapaçağın olmalı ?
İki telefonda kendi bütcesinde en iyileri denilebilir ki bunu şu şekilde sınırlandırabiliriz..
1)İos kullanıcısı daha stabil telefonda fazla uygulamaya yer vermeyen yapacağı günlük teknolojilerle uyumu pek sağlanmayan windows gibi işletim sistemli uygulamaları desteklemeyen , play storedaki birçok ihtiyaçlı uygulamanın üçretle yansıtılması gibi etmenler var.
2)s7 edge ise istediğin uygulamayı üçretsiz elde edebilir kullanacağın telefonda daha fazla isteklerinin üzerine yoğunlaşabilirsin fakat 2 yıl gibi bi süren var seni üzmemesi için :)

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
2800 liraya Mate 10 ithalatçı garantili müthiş bir telefon.

Taner Xade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Tabiki Bana Kalırsa Sony alırım Adam Kaliteli Şık Ve Dinamik Tasarımlarla Telefon Üretiyor