iPhone Fiyat güncellemesi

Bu konuyu okuyanlar

Let it Be

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, bildiğiniz üzere iPhone yeni telefonlarını tanıttı. Ve eski serilerinin fiyatını bir hayli düşürdü. Mesela Apple ın kendi sitesinde iPhone 6s 3,199tl den 2.699 tl ye düştü. Benim konuyu açmamdaki amaç;bu fiyat ne zaman ülkemizdeki yerli satıcı mağazalarına ve ya web üzerinden satış yapan sitelere yansır. Bana ellerindeki stokları bitirmek isteyeceklermiş gibi gözüküyor ama herhangi bir bilgim yok. Bilenler yardımcı olursa sevinirim, şimdiden teşekkürler...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Merhabalar, bildiğiniz üzere iPhone yeni telefonlarını tanıttı. Ve eski serilerinin fiyatını bir hayli düşürdü. Mesela Apple ın kendi sitesinde iPhone 6s 3,199tl den 2.699 tl ye düştü. Benim konuyu açmamdaki amaç;bu fiyat ne zaman ülkemizdeki yerli satıcı mağazalarına ve ya web üzerinden satış yapan sitelere yansır. Bana ellerindeki stokları bitirmek isteyeceklermiş gibi gözüküyor ama herhangi bir bilgim yok. Bilenler yardımcı olursa sevinirim, şimdiden teşekkürler...
2 hafta bence

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Cok yakinda duser.lansmandan sonra apple kendi istesine baktim 500 tl kirmis.diger siteler store un uzerinde.mecbur daha asagisina vericekler.bu da apple store lara kiyasla 200-300 tl daha altina alinabilecegi anlamina geliyor.hep yazmistik bunlari tanitimdan once.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Yakında düşer daha yeni iphone yeni tanıtıldı. 1 haftaya kadar düşer

our

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
dün ıphone x ve iphone 8 çıktığı için vatanda da iphone 6s 32 gb 2700tl ye geriledi sizce daha fazla düşer mi?