Donanım Tavsiyesi (48 saat içinde Pc'yi alıcam)

Bu konuyu okuyanlar

Yunus EmRe K.ll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MSI A68HM GAMING Amd A68H 2400MHz(O.C.) DDR3 Soket FM2+ mATX Fiyatı
Anakart bu buna uygun 150 200 TL arası bir HDD önerirmisiniz diğer parçaları ben ayarladım fakat bunda sata olayı falan var o yüzden ben bi yardım almak istedim yardımcı olursanız sevinirim.

KASAM : EVEREST RAMPAGE MAJEST MidT ATX

bu arada kasa ile anakarta uyuşmazlık yok dimi internette MidT Atx ve mATX anakartta sıkıntı olmaz yazıyorda ?

İŞLEMCİM: Amd A87600 APU R7+GPU

Son düzenleyen moderatör:

mehmetari

Asistan
Reaksiyon puanı
58
MSI A68HM GAMING Amd A68H 2400MHz(O.C.) DDR3 Soket FM2+ mATX Fiyatı
Anakart bu buna uygun 150 200 TL arası bir HDD önerirmisiniz diğer parçaları ben ayarladım fakat bunda sata olayı falan var o yüzden ben bi yardım almak istedim yardımcı olursanız sevinirim.

KASAM : EVEREST RAMPAGE MAJEST MidT ATX

bu arada kasa ile anakarta uyuşmazlık yok dimi internette MidT Atx ve mATX anakartta sıkıntı olmaz yazıyorda ?

İŞLEMCİM: Amd A87600 APU R7+GPU

Çok kaliteli bir HDD'dir.

Toshiba P300 High Performance 3.5" Sata 3.0 1TB Sabit Disk Fiyatı

Yunus EmRe K.ll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bütün anakartlar sata arabirimi kullanıyor zaten, uymama gibi bir ihtimal söz konusu olamaz :)
peki sistemim böyle

İŞLEMCİ AMD A8 7600 KASA EVEREST RAMPAGE MAJEST KASA PSU AYRI ANAKARTIMDA MSI A68HM GAMING ANAKART SİSTEM BÖYLE GÜZELMİ ? KASA ANAKART uyuşmazlıgı olurmu anakart mATX kasa MidTATX

mehmetari

Asistan
Reaksiyon puanı
58
peki sistemim böyle

İŞLEMCİ AMD A8 7600 KASA EVEREST RAMPAGE MAJEST KASA PSU AYRI ANAKARTIMDA MSI A68HM GAMING ANAKART SİSTEM BÖYLE GÜZELMİ ? KASA ANAKART uyuşmazlıgı olurmu anakart mATX kasa MidTATX

Uyar hiç sorun etme :)

Kasa da genişletme yuvaları mevcut, anakarta uygun olarak yuvaları yerleştir ve vidala :)

Biraz geç oldu ama kaç gündür yoktum cevap yazamadım.