Biraz kombine sorular.

Bu konuyu okuyanlar

Deniz Ergün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Iphone 8in yarın çıkıyor oluşu.
1- Sizce artık 2 alt ürün olan 6s fiyatını 2000e düşürürmü? Plus ne olur düşerse?
2- Androidler cevap verip en azından s7 edge ve huawei p10 2000 altına düşermi?
3- Hepsi düşerse sizce tercih hangisi olmalı. (5s kullanıyorum bunun performansı bile gayet iyi fakat ekran küçüklüğü, pil ve bence eskiden çok güzel gözümüze gelen kameranın yenilere bakınca bırak ya dedirtmesi. Beni yeni cihaz alımına itiyor.)

Lütfen ithalatçı garantili telefonlardan nefret ediyorum. Markaların resmi satışlarından konuşalım. Iyi geceler.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Nedir bu i Android değer kaybı hevesi ya?
S7 Edge 2000 altına nasıl düşsün saçmalamayın 6000 TL'lik cihaz 2800 TL'lik cihazın fiyatını nasıl etkilesin?

Deniz Ergün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iPhone düşmüyor usta ne yapalım. Başka işletim sistemi kalmıyor. Samsung gibi androidler note 5 e android 8 i vermiyormuş. Androidde çabuk eskitiyorlar telefonlarını uzun süre güncel tutamıyorlar. Apple utanmasa ios 11 i 5e getirtcek. 2012 cihazı. S7 ve edge de 8 i alıp 9 u almıycak android markaların kendi telefonlarını eskitme gibi özellikleri var ki. Yinede androidi seviyorum ben. :)

OptimisT_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Pişman olma bak biz android kullanıyoruz biz ettik sen etme güncelleme istiyosan ios .

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
yillarca ios kullandiktan sonra yine iosa gecme bence yeni nesil android telefonlara gec sıkılmışsındır diye dusunuyorum. Yani eline 6s aldigin zaman sadece daha buyuk ekran ve daha seri bir ios elde edeceksin kamera da eh iste... s7 edge cok şık duruyor düşünün derim