Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

muhammetgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar s7 mi şarja takıyorum tahmini dolma süresi 7 saat diyor neden bu kadar fazla nedenini bilen var mı hızlı sarj kapatmıştım önceden ama yine de bu kadar uzun olmaması lazım.

kingodisko26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar merhaba bende bugun s7 edge le aranıza katıldım ön kamerada forograf cekınce ters dönuyor ya bunun çözümü nedir

baby_face_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar s7 mi şarja takıyorum tahmini dolma süresi 7 saat diyor neden bu kadar fazla nedenini bilen var mı hızlı sarj kapatmıştım önceden ama yine de bu kadar uzun olmaması lazım.
Orjinal şarj kablosu ve fişini kullandığını varsayarak, büyük ihtimal ile cihazın soketi arızalı. Bende de benzer sıkıntı var, kabloyu takıyorum 2 3 saat gösteriyor sonra çıkartıp biraz sert bir şekilde bastırdığım zaman normale dönüyor.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
2.5 inçlik disk taktım. okudu fakat biçinlendirme istedi diskin formatından ötürü sanıyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Harici güç kaynağı olan HDD taktım bir problem olmadı.
Harici güç kaynağı olanlar oluyordur da 2.5 inçler olmuyor sanırım. Ona göre HDD alacaktım da. Vazgeçtim zaten. Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaşlar merhaba bende bugun s7 edge le aranıza katıldım ön kamerada forograf cekınce ters dönuyor ya bunun çözümü nedir
Kameradan ayarlara gir. Resmi önizlendiği gibi kaydeti etkinleştir.
2.5 inçlik disk taktım. okudu fakat biçinlendirme istedi diskin formatından ötürü sanıyorum.
Teşekkür ederim cevap için.

cem.yurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Soyulma işini Samsung Note 4 ve S6 dan sonra bıraktı . Yeni bir başlangıç yani .

Valla bende merak ediyorum , + - olarak tek tek yazarsanız iyi olur .
araştırdımda bir çok yerde soyulma var diyorlardı bir sorayım dedim.

Bartu Bilgi

Asistan
Reaksiyon puanı
21
S7 edge ön kamera sekil düzeltme cilt tonu falan hepsi kapalı ama yüzümü yağlı boya gibi çekiyor.Sizdede böylemi İos te böyle değil test ettim

muhammetgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Orjinal şarj kablosu ve fişini kullandığını varsayarak, büyük ihtimal ile cihazın soketi arızalı. Bende de benzer sıkıntı var, kabloyu takıyorum 2 3 saat gösteriyor sonra çıkartıp biraz sert bir şekilde bastırdığım zaman normale dönüyor.
Evet dediğin gibi oluyor kablo da mı sıkıntı vardır cihazda mı ?

Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar s7 edge cihazımı su geçirip geçirmediğini test etmek için içi su dolu bir kaba koydum ve 1 dakika beklettim daha sonra cihazı sudan çıkarıp kuruladım ve su geçirmemişti ertesi gün havuza gittim önceki gün yaptığım su testine güvenerek cihazla birlikte suya girdim yarım metre falan suyun içinde yaklaşık 10 saniye kadar kaldım ve cihaz 6-7 saniye içinde tamamen kapandı ve birdaha açılmadı tamire verdim sizce parçaları arızalanmışmıdır yoksa ilaçta bekletilecekmiş bir süre ilaçta bekledikten sonra açılırmı. Eğer açılmazsa sizce hangi parça bozulmuştur ve tamiri bana ne kadara patlar ????*

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Screenshot_20170913-081924.png

İngiltere yazılımına güncelleme geldi

muhammetgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Android 8 güncellemesi ne zaman gelecek bilen var mı merakla bekliyorum :)

kingodisko26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaslar ıyı geceler bırsey soracaktım s7 edge telefonumda parlaklık otomatık secmememe ragmen arada kendı kendıne degısıyor artıyor bunun bı cozumu var mı acaba

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar 2.5 inç HDD çalışıyor dediniz. S7'de kullanılmak üzere hangi HDD'yi önerirsiniz?

Umay16umay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
ekran koruyucu kullanip memnun olanlar var mi varsa link atsaniz ya da foto

Çıkrıkcı

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Screenshot_20170916-232409.jpg

İsaretli olan temayi bulamiyorum. Bilgisi olan var mi? Onerilenleri gosterme dedigimde gorunuyor ama adi yazmadigi icin bulamadim. Ya da bizim telefonlarla uyumlu mu degil..

Umay16umay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
s7 mi s7 edge mi ? ya da soyle sorayim s7 varken s7 edgeye gecilir mi?