iPhone 8 nasıl olacak? İşte Tüm bilinenler!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
iPhone 8 nasıl olacak? İşte Tüm bilinenler!

iPhone 8 özellikleri ne olacak? 10. yıl ile birlikte Apple bizlere neler sunacak? İşte ortaya çıkan tüm bilgilerle, iPhone 8 özellikleri, fiyatı ve çok daha fazlası!

:: Siz cihaz hakkında neler düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bence harika olacak ama fiyatı el yakacak.

M

Murat Burç

SDN Okuru
''
Bu iddialardan biri arka kamerayı oluşturan sensörlerin ikisinde de OIS bulunacak olması. Böylece video çekerken sarsıntı neredeyse sıfır noktasına inecek. Bu gerçekleşirse yeni Apple amiral gemisi özellikle video çekimlerinde diğer akıllı telefonlara göre büyük bir üstünlük sağlayabilir.''
Hangi diğer akıllı telefonlara üstünlük sağlayacak?
Yahu Note 8'de bu özellik var zaten sanki ilk Apple yapacakmış gibi bir algı verilmiş. Üstüne herkesi ezecek denmiş.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Ne zaman Apple'dan fazgeçecem artık diyorum adamlar öyle sunum hazırlığı yapıyor telefona bakınca sanki içim bir tuhaf oluyor sanki bir çocuğa kızarsın istemiyorum seni dersin ama bakınca için bir buruk olur ya öyle. Bunun sırrı nedir apple bunu nasıl başarıyor anlamıyorum ben @F1kan

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Psikoloji dersinde görmüştüm buna benzer bir konu. Aslında alışılandan vazgeçememe durumu
Mesela yıllar boyunca Apple kullanıp rahat eden birisi varsa baska telefonlara geçmek konusunda tereddüt yaşamaktan ziyade korku yaşar. Sebebi var olan olumlu yaşantısını oluşabilecek bilinmeyen durumlardan korkmasıdır. Bir nevi kalıplaşmış fikirlerin veya hala var olunan sanılan durumların için haps olmak gibi bişey diyebiliriz. İleride ciddi sorun oluşturur benden demesi :D
Ön yargıları ve kalıplaşmış düşünceleri bir kenara bırakıp sadece denemek en iyisi olur :D

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Psikoloji dersinde görmüştüm buna benzer bir konu. Aslında alışılandan vazgeçememe durumu
Mesela yıllar boyunca Apple kullanıp rahat eden birisi varsa baska telefonlara geçmek konusunda tereddüt yaşamaktan ziyade korku yaşar. Sebebi var olan olumlu yaşantısını oluşabilecek bilinmeyen durumlardan korkmasıdır. Bir nevi kalıplaşmış fikirlerin veya hala var olunan sanılan durumların için haps olmak gibi bişey diyebiliriz. İleride ciddi sorun oluşturur benden demesi :D
Ön yargıları ve kalıplaşmış düşünceleri bir kenara bırakıp sadece denemek en iyisi olur :D
Eyvallah kardeşim :) aslında dediğin gibi 4 kaç yılında çıktı bu yıla kadar hep ıos kullandım ve bir kez olsun beni sıkıntıda bırakmadı kendi kendine kapanıp açılma olsun donup kalma gibi sorunlar olsun bazen biri Arar açamazsın ekranda o gibi sorunlar olsun bir gün yaşamadım. En büyük korkum da bu zaten işim gereği bilgisayardan çok telefonla içli dışlıyım sürekli mail akışı burda tamamını açıklamak istemediğim bir çok özel bilgiler iş ile ilgili yani içim de bir korku var halla başka telefon ile ilgili. Benim için kamera hızlı şarj Yok şu kadar ekran Yok şu ram onlar hiç önemli değil. Kullanım kolaylığı bana süpriz yaratmasın güvenli olsun başka birşey istemiyorum. Yapmak istediklerimi seri bir şekilde yapayım.

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
hızlı şarj teknolojisi hızlı çalışmassa iyi olma op5 gibi istiyoruz

Reaksiyon puanı
2,554
%90 ekran kasa oranı olursa ön taraf ucubeye dönebilir lg g6daki ekran kasa oranı bence yeterli herşeyin fazlası zarar iyi değil yani.

kaan.esin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazınız bilgilendirici ancak eksik yanlış bilgiler var. 5.1 inc yerine 5.8 oled inc ekran cıkacak. Touch home buttonu fiziksel olarak kalkıp gesture şeklimde ekran ön yüzünde konumlandırılmış. Arka taraftaki apple logosuna bunu koymaları appleın yıllardır süren politikasından dolayı imkansız. Yan kapatma tusuna da koyma ihtimalleri cok dusuk çünkü beta yazılımlarında bu butona belli basıs sonrası Sirinin calısması durumu cıkıyor. Bu nedenle fiziksel buton kalkacak açıkcası.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Apple'da mı çalışıyorsunuz? Bana bir tane iPhone 7 Plus 256 GB gönderir misiniz? Bu kadar net ve kesin ancak üst seviye bir Apple çalışanı konuşabilir de.
Yazınız bilgilendirici ancak eksik yanlış bilgiler var. 5.1 inc yerine 5.8 oled inc ekran cıkacak. Touch home buttonu fiziksel olarak kalkıp gesture şeklimde ekran ön yüzünde konumlandırılmış. Arka taraftaki apple logosuna bunu koymaları appleın yıllardır süren politikasından dolayı imkansız. Yan kapatma tusuna da koyma ihtimalleri cok dusuk çünkü beta yazılımlarında bu butona belli basıs sonrası Sirinin calısması durumu cıkıyor. Bu nedenle fiziksel buton kalkacak açıkcası.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Demek sende de gizli bir Apple hayranlığı varmış :D
Tam alıyordum ki. Dedim sen ne yapıyorsun içinde yazılım desteği sıfır olan oyuncak iOS'lu bir cihaza kalemi ile birlikte 3300 verme saçmalığını mı yapıyorsun dedim.
Tek üzüldüğüm nokta bedava beats X'i alamamam ama Apple onun parasını iPad'in içinde alıyordur zaten.:D

kaan.esin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Apple'da mı çalışıyorsunuz? Bana bir tane iPhone 7 Plus 256 GB gönderir misiniz? Bu kadar net ve kesin ancak üst seviye bir Apple çalışanı konuşabilir de.
Bu kadar net konuşmak değil aslında konu ve daha net konuşmak icin de Apple da çalısmaya gerek yok açıkcası. Appleın yıllardır devam eden politikaları var, sunumlar öncesi sızdırma haberler yayınlatması, resmî tasarımcılarının sunumdan bi kaç gün önce gerçek cihaz tasarımlarını dünyaya sızdırması gibi bir cok etken var. Ayrıca Apple ile ilişkileri olan instagram sayfasında resim paylaşan insanlar da bulunuyor. Cihaz ortaya nerdeyse cıkmıs düzeyde. 12 eylülde lansmanla sadece belirgin olarak görünen seyler dışında sürpriz açıklamalar çıkacaktır. Burada apple çalışanı olmakla ve benden cihaz gönderimi istemekle gereksiz ve tuhaf bir istekte bulunmussunuz. Yanlış çıksam nolur çıkmasam nolur onu anlamadım ayrıca.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Veya aynı şekilde uzun zaman android kullanmış biri varsada

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Veya aynı şekilde uzun zaman android kullanmış biri varsada
Uzun zamandır android değil uzun zamandır Saf android kullanırsa.
Çünkü Zamanında s3 s4 s5 dönemlerinde android kullananlar çok sıkıntı yaşıyordu

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Yahu bu kadar herşey belli olduktan sonra tanıtım yapmaya ne gerek var ki? Zaten herşey belli olmuş, ne heyecanı kaldı ki... :)

kaan.esin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu kadar net konuşmak değil aslında konu ve daha net konuşmak icin de Apple da çalısmaya gerek yok açıkcası. Appleın yıllardır devam eden politikaları var, sunumlar öncesi sızdırma haberler yayınlatması, resmî tasarımcılarının sunumdan bi kaç gün önce gerçek cihaz tasarımlarını dünyaya sızdırması gibi bir cok etken var. Ayrıca Apple ile ilişkileri olan instagram sayfasında resim paylaşan insanlar da bulunuyor. Cihaz ortaya nerdeyse cıkmıs düzeyde. 12 eylülde lansmanla sadece belirgin olarak görünen seyler dışında sürpriz açıklamalar çıkacaktır. Burada apple çalışanı olmakla ve benden cihaz gönderimi istemekle gereksiz ve tuhaf bir istekte bulunmussunuz. Yanlış çıksam nolur çıkmasam nolur onu anlamadım ayrıca.

Umarım iphone tanıtımlarını izlemişsinizdir. Nerdeyse çoğu şeyin günler hatta haftalar öncesinden açıklandığını duyarak belirtmiştim. Tabi bu yüzdendi “bu derece” net konuşmam :) touch id konusunda herşey doğrulanmış oldu.

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
çekilişle çıkarsa ancak alırım.telefonun özellikleri diyor bunu oneplus 5 le kıyaslasak acaba hangi özellikleri ondan iyidir bulamazsın..adamlar ne fiyat yazsalar milletimiz aldığı için gelecek seneki amiral gemisi 10.000 tl üzerinde olacak ve kredi çekip iphone 9 alacaklar.