Reeder w14i slimbook

Bu konuyu okuyanlar

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhaba arkadaşlar Öncelikle iyi bayramlar diliyorum hepinize aranızda reeder w14i kullanan varmı ? şuanki laptopum toshiba satellite l300 6 7 yıllık bi laptop ve artık ağır gelmeye başladı laptop kullanma amacım dizi film izlemek youtube instagram sdn forum gibi yerlerde takılmak ben yeterli olacağını düşünüyorum ama kullanan varsa aramızda onunda yorumunu öğrenmek isterim veya mackbook air tarzı veya muadili ürün tavisyeniz varmı ?

Kemalcangulcuf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
İşim sebebiyle yoğun olarak kullanmak durumundayım ve W14i kullanıcısıyım. Kesinlikle memnunum, fansız çalışmasına rağmen ısınma yok. Kolay taşınabilir ve estetik. 4GB RAM'e sahip, ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilir. Öneri üzerine alan biri olarak, size de öneririm.

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhaba,
İşim sebebiyle yoğun olarak kullanmak durumundayım ve W14i kullanıcısıyım. Kesinlikle memnunum, fansız çalışmasına rağmen ısınma yok. Kolay taşınabilir ve estetik. 4GB RAM'e sahip, ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilir. Öneri üzerine alan biri olarak, size de öneririm.
Teşekkür ederim :)

Bora Balçın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Öncelikle ağırlığı bakımından oldukça hafif ve yanınızda her zaman bulundurabileceğiniz zorluk çıkarmayan bir cihazdır. 1.4 kg ağırlığı bulunmakta. İntel işlemcisine bağlı olarak üretilen fansız yapısı sayesinde sessiz çalışmakta ve herhangi bir ısınma yapmamakta. Pil ömrü 10.000 mAh. Yüksek performansta kullandığım zaman 8 saat kadar güçlü bir kullanım ömrü var. Daha düşük performansta çalışıldığında 10 saate kadar verim alabiliyorsun. Depolama alanı 32 GB. 128 GB'a kadar artırabilirsin sd kart ile. Ayrıca daha yüksek veri depolama alanı için de M2 SSD alarak cihazı 512 GB'a kadar depolama alanını genişletebilirsiniz.
Cihazda 4K videolar oynatılabiliyor. Photoshop'ta belli basit işlemler yapılabiliyor. Ofis programları da rahatlıkla çalıştırılabiliyor.
Yani günlük ihtiyaçlar için yüksek performans gösteren bir cihazdır ben de kullanmaktayım. Tavsiye ederim.