Turknova.net Davetiye Dağıtımı

Bu konuyu okuyanlar

babycray

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
61 adet nova davetiyesinden 35 kişiyi üye yapmış bulunmaktayım. kalan 26 adet davetiye için neden torrent dünyasına adım atmak istediğinizi ve ne bildiğinizi belirten bir yazı ile '[email protected]' adresine yazacağınız yazı ile davetiye alabilirsiniz.
ben onların facebook sayfalarından kendimi anlatan bir yazı ile ulaşarak üye olmuş sonrasında belli bir ücret karşılığı vip üyeliğe çıkarak bu davetiyeleri kazanmış biri olarak sizden sadece kendinizi ve torrent bilgi düzeyinizi anlatmanızı istiyorum.
not: buraya yazılanlar dikkate alınmayacaktır.

mr.felek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiç güleceğim yoktu :D

Poyraz efendi buradaki yorumumu okumuş ve anlaşılan ''LAN DANGALAK'' sözüme çok alınmış olacak ki,
SDN'ye şikayet etmiş, SDN de uyarı cezası olarak bir süreliğine üyeliğimi askıya almış, evet haklılar çünkü bir hakaret var, ama ben yinede yazdıklarımın arkasındayım,
Pişmanmıyım ? ASLA...
İşte kurumsallaşmış siteler böyledir, SDN bir süre üyeliğimi askıya alarak beni cezalandırdı.

Peki Türknova ve Poyraz35 efendi adlı yöneticisi ne yapmış ?
Buraya yazdıklarım zoruna gitmiş olacak ki , Türknova'da kadimdost rumuzlu bir üye hiç var olmamış şekilde, üyeliğimi mesajlarımı silmiş ve aşağıdaki resimde görünen notu düşmüş .
Ha çok ta Tınnnn torrent programını Pc'den sileli neredeyse bir yıl olmuş ,
niyemi yazıyorum? kepazeliğinizi cümle alem görsün , okusun ve ibret alsın diye...

Kıssadan hisse;
Torrent siteleri bügün varlar , yarın yoklar , kendinizi yıpratmayın zamanınızı ve paranızı daha iyi şeyler için harcayın.
HOŞÇAKALIN...:)

Eleştirmeden ÖNCE ki halim
Ekli dosyayı görüntüle 19507

Eleştirdikten SONRA ki halim

Ekli dosyayı görüntüle 19505

Yazdıklarının altına imzamı atarım ,
torrent siterini bende bıraktım verdiğim emeğime yazık, aynı sizin başınıza geldiği gibiemeklerim ÇÖPE gitti , kendinizi savunma hakkınız yok , kendinizi doğal olarak savunmak istiyorsunuz ,onuda siteye erişiminizi her türlü yolla engelleyerek yapıyorlar,
bu tür forumlarların ve sitelerin yöneticilerini ,egolarını tatmin etmeye çalışan
veletlere değilde,
daha profesyonel yöneticilere bırakmadığı sürece ,
dünyaya Türkiye'den adam akıllı forum sitesi çıkmaz ,çıkmayacakta.

Film ve dizleri artık bende LİMİTSİZAMCA'dan indiriyorum.

Sende hoşçakal ve kendine iyi bak...

babycray

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yazdıklarının altına imzamı atarım ,
torrent siterini bende bıraktım verdiğim emeğime yazık, aynı sizin başınıza geldiği gibiemeklerim ÇÖPE gitti , kendinizi savunma hakkınız yok , kendinizi doğal olarak savunmak istiyorsunuz ,onuda siteye erişiminizi her türlü yolla engelleyerek yapıyorlar,
bu tür forumlarların ve sitelerin yöneticilerini ,egolarını tatmin etmeye çalışan
veletlere değilde,
daha profesyonel yöneticilere bırakmadığı sürece ,
dünyaya Türkiye'den adam akıllı forum sitesi çıkmaz ,çıkmayacakta.

Film ve dizleri artık bende LİMİTSİZAMCA'dan indiriyorum.

Sende hoşçakal ve kendine iyi bak...

merhabalar,

dağıttığım davetiyeler sırf ücretli üyeliğin önüne geçme amaçlıdır. zira ücretli üye olmanız dahi onların adil davranmalarının önüne geçemiyor. şu an 6. yaşlarını kutluyorlar ve üyelikleri gösteriş amaçlı açtılar. paylaşımların kalitesi tartışılır zira sadece bluray sunuma kalite diyip m1080p veya m2160p sunumları yabancı torrentler paylaşırken ve torrent ruhu birşeyleri paylaşmakken , arkadaşlar biz kaliteyiz! edasıyla alt sınıf bize göre değil diyip bir sınıf ayrımı yaratmaktalar. yüklediğim çoğu torrenti sildiler. hepsini silin dedim ama silmeyip işlerine geldiği gibi hareket ediyorlar. dediğiniz gibi egoları tavan yaptığı için bizim doğrumuz tek doğrudur havasında hareket ederek fikirleri önemsemiyorlar.işin garip tarafı 'biz sizler olduğunuz sürece varız' lafını söylemekten geri durmuyorlar nasıl bir hikmetse!? ya olduğunuz gibi gözükün ya da gözüktüğünüz gibi olun!
kapanan arena-tr nin canını yiyeyim, adamlar için yönetimin en ufak bir önemi yoktu, yapılan yanlışa anında konumunuz ne olursa olsun karşılık veriliyordu. yönetici olması yanlış yapamaz diye bir kural değildi ve bu onların diken üstünde gezmelerini sağlıyordu. sonuçta bu dürüstlüğü ve adilliği getiriyordu. yöneticilik bazı insanlarda farklı etkiler yaratıyor olsa gerek ki yetkilerini istedikleri gibi kullanıyor ve istedikleri cezayı vermede ego tavan yapıyor! diğer yönetici arkadaşlar da 'it itin kuyruğuna basmaz' lafını yere düşürmemek adına yandaş oluyorlar ister istemez. yani derdinizi anlatsanız da dinleyen kimse bulamıyorsunuz, haksız sizsiniz hep!
asıl siz kaybetmeye mahkumsunuz, bugün olmazsa yarın! adalet terazisi şaşmaz...

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Turknova nın facebook sayfasın da ara ara üyelikler açılmakta takip edebilirsin.

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
meraba.
türknova ya davetiye arıyorum, banada gönderir misiniz, üstteki icloud a göndermeyin, bi arkadaşım gönderdi ama icloud a mail almıyor. buna gönderirseniz sevinirim.
[email protected]

darkzero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
[email protected] davetiye atabilir misiniz? Sağda solda bulduğumuz dosyalarla başkası adına seed yapıyormuşuk kendi hesabım olsun bari :)

sarrufa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar beş adet davetiyem var,
herhangi bir torrent sitesinden ratio sunu özel mesaj atan kişiye göndereceğim.

Yabancı torrent sitelerden davetiyeniz varsa direkt gönderirim

Özel mesaj atarsanız memnun olurum

sertac53

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar davetiyem var gonderebilirim. Bana torrentleech davetiyesi lazim. Davetiye isteyen ozel mesajtan bana ulassin.