Aradiğim filmi bulamiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Warriorsofpro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ELLEN PAGE İN OYNADIĞI SÜPER FİLMİNİ BULAMIYORUM YARDIM EDİN LÜTFEN ARTIK BAKMADIĞIM SİTE ÜYE OLMADIĞIM FORUM KALMADI BARİ SİZ YARDIM EDİN TÜRKÇE DUBLAJ ALTYAZI FARKETMEZ ELİNDE DVD OLAN VARSA YİNE HALLEDERİZ LÜTFEN YARDIM EDİN ARTIK :blushing:
HATA VARSA AFFEDİN FORUMDA YENİYİM
IMDb link http://www.imdb.com/title/tt1512235/?ref_=nm_flmg_act_12 bu film iştede bana bunu bulursanız çok minettar kalırım

Warriorsofpro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim ama ben o altyazıyı filmle nasıl birleştiricem

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
onu bende bilmiyorum malesef ama burdan bilen biri varsa yardım eder.

batuhance

Asistan
Reaksiyon puanı
0
film ile altyazıyı aynı klasöre koyun, filmi vlc player ile açın. Altyazı otomatik olarak gelmeli, eğer gelmez ise siz menüden altyazıyı kendiniz şeçebilirsiniz.

Terapist

Asistan
Reaksiyon puanı
1
onu bende bilmiyorum malesef ama burdan bilen biri varsa yardım eder.

ben direk tutup atıyorum ama :D neyse o zaman

kısaca filme altyazı gömmeyi anlatayım

mkvmerge adlı programı indir arkadaşım daha sonra resim belirttiğim gibi yap

oda olmazsa bs player in altyazı arama bölümü var sanırım bi ara ben ordan buluyodum tıkır tıkır işliyodu son çare olarak denenebilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bunun bir çok serisi var serilerin fragmöanlarına bak bulursun sanırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya filmde havai fişek yapıyolardı baba oğul sonra para kazanmak için bi yarışmaya giriyorlardı orda havai fişeği en uzağa giden birinci oluyodu çocuk küçük olduğu için attırmadılar sonra babası gelip atıyordu bu film ne

memed emin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
panpalar fled ''kaçaklar'' isimli bi film vardı nette hiçbiryerde yok

alperen0625.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşalr bi film hakkında yardımıcı olursanıza sevinirm ilk filim den hatırladıklarım şöyle 3 tane adam denizde mahsur kalıyoalr sanırım savaş uçağından düşüyolardı eski ondan sonra elleirnde bulunuan eşyaları bi çantaya koyuyolardı ve 1 tane çikolata vardı hergügn azar azar paylaşıyolardı ama içlerinden birisi gizlice hepsini yiyordu ve sonrdan bota konan bi leyleği yakalıyp çiğ çiğ yemeye çalışıyolardı admlardan birisi sporcuydu sanırsam hatta koşucuydu bunları sonradan japonlar mı ne buluyoardu bunlara işkence ediyolardı galbia çaıştırıyolardı bu 1.ciydi 2.de şöyle katil filmi 2 tane katil vardı galiba bunlar birisne dokununca 5 dk geleceği görebilyiyolardı sanırsam bundanda bu akdar hatırlyıorum lütfen en kısa zamanda cevaplayın

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
arkadaşalr bi film hakkında yardımıcı olursanıza sevinirm ilk filim den hatırladıklarım şöyle 3 tane adam denizde mahsur kalıyoalr sanırım savaş uçağından düşüyolardı eski ondan sonra elleirnde bulunuan eşyaları bi çantaya koyuyolardı ve 1 tane çikolata vardı hergügn azar azar paylaşıyolardı ama içlerinden birisi gizlice hepsini yiyordu ve sonrdan bota konan bi leyleği yakalıyp çiğ çiğ yemeye çalışıyolardı admlardan birisi sporcuydu sanırsam hatta koşucuydu bunları sonradan japonlar mı ne buluyoardu bunlara işkence ediyolardı galbia çaıştırıyolardı bu 1.ciydi 2.de şöyle katil filmi 2 tane katil vardı galiba bunlar birisne dokununca 5 dk geleceği görebilyiyolardı sanırsam bundanda bu akdar hatırlyıorum lütfen en kısa zamanda cevaplayın

1. film, yaşanmış bir hikayeden esinlenmiş sağlam yapımdır :

Boyun Eğmez - Unbroken (2014) - TurkceAltyazi.org

Ünal0835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba 2 yıl önce bir hint filmi izlemiştim adam katil suikastçı tarzı biriydi başka bir katil bunun sevgilisini öldürüyo camdan atıyordu ve hatırladığım diğer bir olayı kuğu dansı gibi bişeydi yılda bir kez oluyodu dağın tepesinde sabahın ilk saatleri yağmur çiselerken gök kuşağıyla birlikte ismini bilen varsa söylerse çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Ünal0835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2010 da bir film izlemiştim aksiyon filmi ikitane kız kardeş bunlar sükastçı galiba sonra çalıştıkları şirket kızların birini öldürüyo ve diğeri intikam alıyo şirket sahibi okadar iyi korunuyorki masasının etrafı tehlike anında kurşun geçirmez camla kaplanıyor ve kızda bunu bildiği için sikah gidiyor güneş gözlüğünü masaya koyuyor sonra adama yalandan birşey fırlatıyor adam camları kapatınca gözlük içerde kalıyo ve gözlüğün içinde siyanur var adamı onunla öldürüyor sonra dedektif müfettiş tutuyorlar katili kızı bulmak için hatta kızın ayağındaki topuklu ayakkabın tavanda açtığı delikler vardı bu filmin ismini hatırlayan varsa söylenilirmi çok rica ederim şimdiden teşekkürler

aytacaltintepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar,

Aslında söyleyeceğim filmin tamamını seyredemedim, o yüzden arıyorum. Açıklamalarım net olmayabilir kusura bakmayın. Asia ülkelerine ait bi polisiye komedi filmiydi. Jakie Chan in oynadığını hatırlıyor gibiyim ama net değil. Bayan bi komiser vardı fiziği düzgün ve çevresini etkileyen. İki tane de acemi polis vardı. Bi bayan bi erkek. Sevgililerdi ama sürekli tartışma içerisindeydiler. Bi davaya bakıyorlardı. İnşaatda beton kısımlarında bi ceset vardı sanki bayan olayı bazı delilerine bakıp olayı anlatırken erkek bende bunu yapardım diyordu. Aslında oradaki olay komedi icabıydı. Olayda bi cüzdan mı vardı neydi bayan erkeğe onunla vuruyordu, delillerle ilgili hata yapıyorlardı gibi bişeyler vardı. Tam çıkaramıyorum :) karma karışık oldu aslında biliyorum ama belki bu kısımlardan bişeyler çıkaranınız olur. Teşekkürler.

alperen0625.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
MERHABA Bİ KESKİN NİŞANCI FİLMİ ARIYORUM BÜTÜN KESKİN NİŞANCI FİLMLERİNE BAKTIM AMA BULAMAIDM O FİLMİ

FİLMDE SADECE UZAK Bİ MESAFEDEN Bİ ELMANIN ÜSÜTNDEKİ PARAYA ATEŞ EDİYOLAR HİÇ KİMSE VURMAIYOR KOMUTANDI GALİBA GELİP SİLAH KADIN GİBİDİR İŞTE FELAN FİLAN BİŞEYLER DİYOR VE ATEŞ EDİYOR ELMANIN ÜSTÜNDEKİ PARAYI O VURUYOR BU SANIRIM FİLMİN BAŞLANGICIYDI BİLİYORSANIZ SEVİNİRİMMM CEVABINIZI EN YAKI NZAMNADA BEKLİYORUM

Son mesajlar