Steam GTA 5 Online para verilirmi ?

Gta 5 online için 50 tl para verilir mi ?

• Evet canısı

Kullanılan: 3 100.0%
  • Hayır tab2

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

Bu konuyu okuyanlar

sanalmarazl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selam Shiftdelete ekibi sizlere steam hakkında bi sorum olacaktır.GTA 5 şuanda 89,5 tl
  1. GTA 5 için online için para verilirmi ? (torrent indirerek bölümleri bitirdim)
  2. Steam cüzdanımda yaklaşık 40 tl var bana gta 5 almak için 50 tl vermem lazım sizce 50 tl ye değermi online gta 5 (tanıdığım kişi yok ama yakın zamanda bulabilirim)?
  3. Eğer diyorsunuzki GTA 5 modası geçti sizce ne oyunları alayım. (PUBG-Rocket League-CS GO-ZUP 5) var ?
Cevaplarsanız çok sevinirim :)

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Şansen GTA serisini bile oynamıyorum :) Benim 3.60TL'ye Penumbra serisini almışlığım var. 11 liraya Outlast + Whistleblower satıldı Steam'de. Metro Redux + Last Light'ı 30TL'ye aldım komple. 90TL, tek bir oyunu online oynamak için verilir mi ? Oyunun fanı isen niye verilmesin ? Ben şahsen yakın zamanda Skyrim'i satın almayı düşünüyorum. Skyrim'in Multiplayer versiyonu var mı ? Yok. Ama satın alıyorum çünkü geçmişte oyunu korsan olarak oynadım, sevdim, satın almak istiyorum :) Eğer sevdiysen satın al.

sanalmarazl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Şansen GTA serisini bile oynamıyorum :) Benim 3.60TL'ye Penumbra serisini almışlığım var. 11 liraya Outlast + Whistleblower satıldı Steam'de. Metro Redux + Last Light'ı 30TL'ye aldım komple. 90TL, tek bir oyunu online oynamak için verilir mi ? Oyunun fanı isen niye verilmesin ? Ben şahsen yakın zamanda Skyrim'i satın almayı düşünüyorum. Skyrim'in Multiplayer versiyonu var mı ? Yok. Ama satın alıyorum çünkü geçmişte oyunu korsan olarak oynadım, sevdim, satın almak istiyorum :) Eğer sevdiysen satın al.

Şahsen tek kişilik oyunları oynayınca canım nedense çok sıkılıyor oynadığım oyunların(aldıklarımın) hepsi online ama ne bileyim bazısı hayır diyo bazısı delimisin al diyor kafama takıldı

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Şahsen tek kişilik oyunları oynayınca canım nedense çok sıkılıyor oynadığım oyunların(aldıklarımın) hepsi online ama ne bileyim bazısı hayır diyo bazısı delimisin al diyor kafama takıldı
1- Oyunu sevdiysen
2- Bütçen varsa
3- Oynamak istediğin birileri varsa
al. Eğer bütçen yoksa alma, zorlama kendini. Tamam dürüstlük ama o da bir yere kadar. İndirimli fiyatı bile bizim kolay erişebileceğimiz bir fiyat değil.

Metro: Last Light Redux on Steam

Metro: Last Light Redux

İki fiyatı karşılaştır. 4A Games firması ülkemize göre fiyat koymuş. Normalde 20$ yurt dışında (70TL ediyor) ama adamlar bizim paramızı esas alıp bizim alım gücümüze göre fiyat koymuşlar. O yüzden bize ulaşılabilir.

Save 50% on Grand Theft Auto V on Steam

gta-v-digital-sol16438 - Best Buy

Yurt dışı ile hemen hemen aynı fiyata satmaya kalkıyorlar. Buna alım gücün yetmeyebilir ve bu normal. Eğer GTA 5'i online olarak oynamak istersen korsan olarak da bunu yapman mümkün. Ancak bunları size burada söylememiz yasal değil. Bu tip içerikleri forum içinde paylaşmak yasaktır ve bunun araştırmasını yapmak tamamen senin sorumluluğundur.

https://forum.shiftdelete.net/threads/forum-kurallari.43630/

sanalmarazl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
1- Oyunu sevdiysen
2- Bütçen varsa
3- Oynamak istediğin birileri varsa
al. Eğer bütçen yoksa alma, zorlama kendini. Tamam dürüstlük ama o da bir yere kadar. İndirimli fiyatı bile bizim kolay erişebileceğimiz bir fiyat değil.

Metro: Last Light Redux on Steam

Metro: Last Light Redux

İki fiyatı karşılaştır. 4A Games firması ülkemize göre fiyat koymuş. Normalde 20$ yurt dışında (70TL ediyor) ama adamlar bizim paramızı esas alıp bizim alım gücümüze göre fiyat koymuşlar. O yüzden bize ulaşılabilir.

Save 50% on Grand Theft Auto V on Steam

gta-v-digital-sol16438 - Best Buy

Yurt dışı ile hemen hemen aynı fiyata satmaya kalkıyorlar. Buna alım gücün yetmeyebilir ve bu normal. Eğer GTA 5'i online olarak oynamak istersen korsan olarak da bunu yapman mümkün. Ancak bunları size burada söylememiz yasal değil. Bu tip içerikleri forum içinde paylaşmak yasaktır ve bunun araştırmasını yapmak tamamen senin sorumluluğundur.

https://forum.shiftdelete.net/threads/forum-kurallari.43630/

Hocam gta 5 i aldım :)

TulparHAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşlar elimde GTA V var Rockstar game hesabı oynamıyorum isteyen olursa uygun bir fiyata satabilirim.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Eskiden Multi Theft Auto SanAndreas oynardım çok zevkliydi. GTA 5 online videolarını izlediğimde gerçekten güzel olduğunu gördüm fakat tabi ki bu zevk işi

Reaksiyon puanı
1
Kessinlikle bütçen iyiyse felan verirsin sisteminde iyiyse farklı farklı modları felanda kullanmayı dene