iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Umay16umay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bekle ıphone 8 i verirler öyle ucuza samsung bile 5000 cekti

Enes IŞIK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Iphone 7 kullanıyorum telefonumu birkes sıfırladım fakat tekrar kurduğumda bana fabrikadan gelen uygulamaların bazıları Yok bunları nasıl geri getirebilirim ?

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Arkadaşlar Iphone 7 kullanıyorum telefonumu birkes sıfırladım fakat tekrar kurduğumda bana fabrikadan gelen uygulamaların bazıları Yok bunları nasıl geri getirebilirim ?

Onceden silinemeyen uygulamalar artik silinebiliyor.o yuzden belki silmissinizdir yanlislikla.app store dan rahatlikla indirenilirsiniz.on yuklu gelen hicbir uygulama parali degildir.

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Arkadaslar bi iphone 7 var bunun home tusu calismiyor ben sivastayim garanti icin applenin istanbuldaki yerine telefonu goturmem sartmi yoksa telefoncular veya alindigi yer gonderebiliyormu?

Enes IŞIK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bi iphone 7 var bunun home tusu calismiyor ben sivastayim garanti icin applenin istanbuldaki yerine telefonu goturmem sartmi yoksa telefoncular veya alindigi yer gonderebiliyormu?

Kargoyla gönderebilirsin arkadaşım Afyon'dan İstanbul zorluya kargoyla göndermişti ama ilk önce zorlu işe iletişime geç 0 (212) 708 37 00

Redroad989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba ben de iPhone 7 var ve arka planda ki uygulamaları kapattığımda WhatsApp bildirimleri gecikiyor fakat açık bıraktığımda hızlı geliyor kapalı zamanda da ilk üç 4 dakika çok hızlı geliyor sonra yavaşlamaya başlıyor kafayı yiyecegim bu sorunu nasıl çözebilirim başka yaşayan kullanıcı var mı

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Arkadaşlar merhaba ben de iPhone 7 var ve arka planda ki uygulamaları kapattığımda WhatsApp bildirimleri gecikiyor fakat açık bıraktığımda hızlı geliyor kapalı zamanda da ilk üç 4 dakika çok hızlı geliyor sonra yavaşlamaya başlıyor kafayı yiyecegim bu sorunu nasıl çözebilirim başka yaşayan kullanıcı var mı

Arka planda uygulama yenileye girip whatsapp in acik olduguna emin olun.hattin kotu cektigi yerler haric oyle bisey olmasi mumkun degil.

MelodyPond

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
İPhone 7 Plus ın fiyatı düşer mi sizce düşerse de ne zaman düşer ?

Redroad989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Redroad989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14