windows 10 pro için ücretsiz office

Bu konuyu okuyanlar

mehmetali66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
selam arkadaşlar ben laptopu yeni aldım ve içine win 10 pro kurdum deneme sürümü zaten oda yeter şimdide microsoft office kurmam lazım da nasıl kuracagımı bilmiyorum mümkünse en son sürümü ücretsiz ve virüssüz kurmanın bi yolu var mı deneme sürümü hariç :D yani ömür boyu kullanımlık bi office lazım ( hepsi dahil)
yardımcı olabilirseniz çok minnettar kalırım

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bildiğim kadarı ile ücretsiz olmuyor süreli deneme var bende denemiştim olmamıştı.

mehmetali66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bildiğim kadarı ile ücretsiz olmuyor süreli deneme var bende denemiştim olmamıştı.
reyis deneme sürümü için bile kart bilgisi fln istiyo ya peki başka şekilde iner mi güvenli bi şekilde yani basıma iş acmasın :D

mehmet sağır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

mehmetali66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
libreoffice tavsiye ederim ücretsizdir
herhangi bir fark yok hatta microsoft un kaydettigi dokumanları da acabilirsin ve örnegin librede yazdıgın bir dokumanı doc, docx olarak kayıt edebilirsin
--- Gönderi Güncellendi ---
bazı muhasebe programları var illaki excel ister öyle bir durum yoksa rahatlıkla kullana bilirsin
--- Gönderi Güncellendi ---
LibreOffice Taze Sürüm | LibreOffice Özgür Ofis Yazılımı - LibreOffice Özgür Ofis Yazılımı
Eyvallah kardesim saolsin ben bunu yarin indirem hayirli geceler Allah a emanet

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Özel mesaj ile ulaşın bana çok kolay bir yolu var ;)

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
selam arkadaşlar ben laptopu yeni aldım ve içine win 10 pro kurdum deneme sürümü zaten oda yeter şimdide microsoft office kurmam lazım da nasıl kuracagımı bilmiyorum mümkünse en son sürümü ücretsiz ve virüssüz kurmanın bi yolu var mı deneme sürümü hariç :D yani ömür boyu kullanımlık bi office lazım ( hepsi dahil)
yardımcı olabilirseniz çok minnettar kalırım

https://forum.shiftdelete.net/threads/libreoffice-nedir-ne-ise-yarar.509113/

LibreOffice kurmanızı öneririm.

Son mesajlar