Hangisi Daha Çok Tercih Edilirse Yarın Gidip Alıyorum

Sizce

• Kullanılan toplam oy
    59

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
125
One Plus önereceksin de One Plus kamerası S7 ile yarışamaz.
hocam nereden anladın ya :D. bencede kamerası bir tık geride. bokeh effekti falan ama güzel. birde zoom özelliği vardı galiba.
yalnız kameraya göre telefon alınmaz ki birde. performansı desen daha iyi. arayüzü desen daha iyi. tasarım bana göre daha iyi. bunlar hep artı+++++.
--- Gönderi Güncellendi ---
hocam nereden anladın ya :D. bencede kamerası bir tık geride. bokeh effekti falan ama güzel. birde zoom özelliği vardı galiba.
yalnız kameraya göre telefon alınmaz ki . performansı desen daha iyi. arayüzü desen daha iyi. tasarım bana göre daha iyi. bunlar hep artı+++++.

M

Murat Burç

SDN Okuru
yalnız kameraya göre telefon alınmaz ki birde. performansı desen daha iyi. arayüzü desen daha iyi. tasarım bana göre daha iyi. bunlar hep artı+++++.
One Plus 5'e insaflı davranıyorsun.
Screenshot_2017-08-13-14-28-36-706_com.google.android.youtube.png
Screenshot_2017-08-13-14-26-55-322_com.google.android.youtube.png

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
6s ve S7'yi 2 hafta kullanma şansın olsaydı ve Samsung ile Apple kullanıcılarının cihazlarla ilgili olumsuz yorumlarını okuyup buna göre karar verebilseydin tercihin kolaylaşırdı.

Bu duruma alternatif olarak şikayet raporlarını okumaya çalışın.

Bu liste olsun veya başka liste olsun cihazların tümünü kanlı canlı bizzat kullanmadığı halde çoğu yorum yapanlarda mutlaka azda olsa taraf tutma eğilimi vardır. Bu nedenle cihazları kağıt üzerinde olumlu olumsuz yanlarını bizzat kullanıcılarının yorumlarına bakarak listeledikten sonra karar vermeniz.

Bana göre 6S'e kıyasla S7 alınmaz.
Kamerası dar açıda olabilir ekran kasa oranı rakiplerine göre çok ufak farklarla geride olabilir ama kamerasıda iyi olduğu gibi ekran kalitesi ile birlikte ekran kasa oranı
tatmin edecek düzeyde. Batarya kapasitesinin rakiplerinden geride olmasına rağmen eşit veya daha uzun süre kullanım sunması

Ek olarak 6S'in uzun ömürlülüğü güncel kalışı 2. el pazarındaki değeri ile piyasada satışının hızlı olması servis memnuniyeti alınabilirliği listedeki cihazlardan ayrılan özellikler

Hangi telefonu alırsanız alın şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Christopher Nolan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Salı günü S7 EDGE almayı planlıyordum bu yorumlar adamı öldürür ya öyle bi ikilemde kalıyoki insan alıcağı telefonu bulamıyo :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7 Edge 7 Plus karşısında
Screenshot_20170813-180840.png

Hem Note 5 hem de XZ kullanan birine göre S7 vs XZ
Screenshot_20170813-180934.jpg

@Christopher Nolan ve @Batuhan Ertuğrul
Buyrun bakın size XZ'yi getirdim. Ayrıca 6S'den çok daha iyi olan 7 plusu kullanıp S7 Edgeyi kullanan birinin yorumunu getirdim. Bence bu iki gayet güzel kullanıcı yorumları
Aslında daha mesaj kurumu karıştırdım ama 159 mesajı aramak zor oluyor biraz.
Ne alırsanız hayırlı olsun. Bı kaç kullanıcı yorumu daha bulursam buraya atarım.
Screenshot_20170813-182456.jpg

Christopher Nolan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
S7 Edge 7 Plus karşısında
Ekli dosyayı görüntüle 26449
Hem Note 5 hem de XZ kullanan birine göre S7 vs XZ
Ekli dosyayı görüntüle 26450
@Christopher Nolan ve @Batuhan Ertuğrul
Buyrun bakın size XZ'yi getirdim. Ayrıca 6S'den çok daha iyi olan 7 plusu kullanıp S7 Edgeyi kullanan birinin yorumunu getirdim. Bence bu iki gayet güzel kullanıcı yorumları
Aslında daha mesaj kurumu karıştırdım ama 159 mesajı aramak zor oluyor biraz.
Ne alırsanız hayırlı olsun. Bı kaç kullanıcı yorumu daha bulursam buraya atarım.
Ekli dosyayı görüntüle 26451
ne düşünüyorsunuz bu video hakkında ? cidden öğrenciyim ve 3 bin tl ye yakın bi para telefona verdikten sonra böyle şeylerle uğraşmak istemiyorum bu sorunlar hala devam ediyormu bilgilendirirseniz sevinirim

M

Murat Burç

SDN Okuru
ne düşünüyorsunuz bu video hakkında ? cidden öğrenciyim ve 3 bin tl ye yakın bi para telefona verdikten sonra böyle şeylerle uğraşmak istemiyorum bu sorunlar hala devam ediyormu bilgilendirirseniz sevinirim
Ekran sorunu çıktı. En yaygın duyduğum sorun pembe çizgi. Servisin pembe çizgi olaylarıyla ilgilendiğini en kötü ihtimalle ekran değiştiğini duydum.(bu sıralar ekran sorunu/pembe çizgi sorununu ben bu forumda duymuyorum.)
Ben S7 kullanıyorum şükür servise düşmedim. Şimdi burdan kullanıcı kulüplerini gez servise işi düşenlerin nasıl bir muamele gördüklerini ne sorunlar yaşadıklarını araştır. İçine sinmezse zaten ya S7 alırsın ya da hiç almazsın.

Batuhan Ertuğrul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[GALLERY=][/GALLERY] Cevaplarınız için herkese teşekkür ederim tercihimi S7'den yana kullandım...

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170813-200239.png
    Screenshot_20170813-200239.png
    1.2 MB · Görüntüleme: 456

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Hayirli ugurlu olsun.gule gule kullan.kullanimlarini burdan yazarsin artik.bilgi paylasimi acisindan.basligini devam ettirmis olursun kullanim deneyiminle..

Christopher Nolan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ekran sorunu çıktı. En yaygın duyduğum sorun pembe çizgi. Servisin pembe çizgi olaylarıyla ilgilendiğini en kötü ihtimalle ekran değiştiğini duydum.(bu sıralar ekran sorunu/pembe çizgi sorununu ben bu forumda duymuyorum.)
Ben S7 kullanıyorum şükür servise düşmedim. Şimdi burdan kullanıcı kulüplerini gez servise işi düşenlerin nasıl bir muamele gördüklerini ne sorunlar yaşadıklarını araştır. İçine sinmezse zaten ya S7 alırsın ya da hiç almazsın.
Rica etsem bana s7 edgeye alternatif fiyatlarda telefonları yazarmısınız p10 plus gibi bi inceliyim onlarıda siz biliyosunuz bu işi zahmet olmazsa :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Rica etsem bana s7 edgeye alternatif fiyatlarda telefonları yazarmısınız p10 plus gibi bi inceliyim onlarıda siz biliyosunuz bu işi zahmet olmazsa :D
Mate 9 (P10 Plus varken alma)
P10 Plus
500 çıkarsan S8(çıkarsan kesin bunu al zaten)
XZ(bence s7 Edge'nin alternatifi olamaz.)
One Plus 5 (performans canavarı kamerası da gündüz güzel, OIS yok gece fotoğrafları özellikle elin titrerse sıkıntı)
Mİ6(performans canavarı kamerası mutlu eder. OIS var. Kamerası S7/S7 Edge ile bence yarışamaz)
LG V20(ses kaydı çok çok iyi, arka kamerası iyi, ekranı çok iyi, bataryası günü çıkarıyormuş. Ön kamerası iyi, hediyeli kutusunu bulursan 360 cam , 32 bit dac(V20'de kullansan bir şey ifade etmez zaten V20'de kaliteli 32 bit dac var) Bang and olufsen H3 kulaklık(övgüyle bahsdediliyor) veriliyor. Kronik sorunları ile ilgili haber çıktı ama kornik sorundan bahseden kullanıcı görmedim. )
Aklıma ilk gelenler.

trabzonlualipsm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle 6s ve P9'a direkt güle güle diyoruz. s7 nin siyahı şekil olarak gayet şık kibar ve küçük elli insanlar için daha uygun ancak xz biraz daha erkek ve sert bir telefon gibi duruyor. Yani bu kısım güzellik zevkinize bağlı. kamera gsmarenadan ufak bir inceleme yapıldığında fotoğraf boyutunda s7 nin daha iyi olduğu görülüyor. xz fullhd s7 2k ekranlı. bence bu çok da önemli değil gerçek kullanımda farkı anlamak çok zordur. batarya s7 biraz daha iyi yani yoğun kullanımda bile 1 günü rahatlıkla çıkarır fakat xz burda ufak da olsa sıkıntı çıkarabilir. xz stero hoparlör s7 mono. geldik en önemli meseleye xz kesinlikle 2 kat daha sağlamdır. bütün bunları değerlendirip alın derim. performansta da s7 biraz daha iyidir. bence s7 nin artıları daha iyi görünüyor. küçük olması da benim için daha tercih edilebilir. ben oyumu s7 den yana kullanıyorum. şimdiden hayırlı olsun.

mehmetgs07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mükemmel performansı falan yok Mate 9 kullanıp fanatik olmayan çoğu kişinin ilk yakındığıiey cihazın gece performansı.
F2.2 ile bal gibi de sırıtıyor.
4000 mahmış aldığı ekran süresi 5-6 saat. 4000 Mah'a 7-8 saat beklersin de olmuyor işte bunun ben söylemiyorum kalkıpta samsung fanboyu felan demeyin bu telefonu15 gün kullanan bir kişi söylüyor.
Hangi 5.5 inçlik telefon ile aynı boyutta? Her 5.5 inç telefon aynı kasa boyutlarına mı sahip? Mate 9'un evet çerçevesi ince ama 5.5 inçlik 7 plus boyutunda 5.5'lik S7 Edge değil.
Mükemmel performansı falan yok Mate 9 kullanıp fanatik olmayan çoğu kişinin ilk yakındığıiey cihazın gece performansı.
F2.2 ile bal gibi de sırıtıyor.
4000 mahmış aldığı ekran süresi 5-6 saat. 4000 Mah'a 7-8 saat beklersin de olmuyor işte bunun ben söylemiyorum kalkıpta samsung fanboyu felan demeyin bu telefonu15 gün kullanan bir kişi söylüyor.
Hangi 5.5 inçlik telefon ile aynı boyutta? Her 5.5 inç telefon aynı kasa boyutlarına mı sahip? Mate 9'un evet çerçevesi ince ama 5.5 inçlik 7 plus boyutunda 5.5'lik S7 Edge değil.
gece performansında veya kapalı ortamda her telefon görüntüyü bozuyor.bununla en iyi başa çıkan ıphone 7 ve s7 edge ama ıphone 7 seçenekte bile yok ki 800 tl daha pahalı ayrıca s7 edge fotoğrafları ham değil makyajlı çekiyor. süper amoled ekran faktörünü hesaba koymamışsın. farklı bir telefondan çekilen fotoğrafı hem s7 edge ye hem de ıps ekranlı telefon at s7 edge daha iyi gösterir. shiftdelete.net in s7 edge e htc 10 kıyaslamasını izlersen ne demek istediğimi görürsün.ayrıca s7 edge harici bi tane ince telefon göster 5.5 inçlik hemen hemen hepsiyle aynı boyutta 5.9 olmasına rağmen.sen kalkmış s7 edge ile aynı değil ıphone 7 plus ile aynı demişsin biri 5.5 diğeri 5.9 inç.girde şikayet sitelerine bir bak s7 edge ile ilgili sayfalarca şikayet var.en çoğu da pembe şerite kullanıcı hatası deyip 1000 tl ekran ücreti istemeleri.gir mate 9 şikayetlerine bak kaç tane bulabileceksin. apple dan sonraki en iyi müşteri hizmetleri huaweiye ait her türlü sattığı malın arkasında.15 günlük kullanıcının lafıyla insanı yalancıya düşürmeye kalkma sadece şahsi fikrimi ve ürün tecrübemi belirttim 6 aydır kullanıyorum ben bu telefonu bataryası her türlü günü çıkarıyor oyun oynamama rağmen.
not: seçeneklerde en iyisi s7 edge olduğu için ona oy vermiştim. seçenekler dışında fikir sahibi olması için mate 9dan bahsettim

M

Murat Burç

SDN Okuru

gece performansında veya kapalı ortamda her telefon görüntüyü bozuyor.bununla en iyi başa çıkan ıphone 7 ve s7 edge ama ıphone 7 seçenekte bile yok ki 800 tl daha pahalı ayrıca s7 edge fotoğrafları ham değil makyajlı çekiyor. süper amoled ekran faktörünü hesaba koymamışsın. farklı bir telefondan çekilen fotoğrafı hem s7 edge ye hem de ıps ekranlı telefon at s7 edge daha iyi gösterir. shiftdelete.net in s7 edge e htc 10 kıyaslamasını izlersen ne demek istediğimi görürsün.ayrıca s7 edge harici bi tane ince telefon göster 5.5 inçlik hemen hemen hepsiyle aynı boyutta 5.9 olmasına rağmen.sen kalkmış s7 edge ile aynı değil ıphone 7 plus ile aynı demişsin biri 5.5 diğeri 5.9 inç.girde şikayet sitelerine bir bak s7 edge ile ilgili sayfalarca şikayet var.en çoğu da pembe şerite kullanıcı hatası deyip 1000 tl ekran ücreti istemeleri.gir mate 9 şikayetlerine bak kaç tane bulabileceksin. apple dan sonraki en iyi müşteri hizmetleri huaweiye ait her türlü sattığı malın arkasında.15 günlük kullanıcının lafıyla insanı yalancıya düşürmeye kalkma sadece şahsi fikrimi ve ürün tecrübemi belirttim 6 aydır kullanıyorum ben bu telefonu bataryası her türlü günü çıkarıyor oyun oynamama rağmen.
not: seçeneklerde en iyisi s7 edge olduğu için ona oy vermiştim. seçenekler dışında fikir sahibi olması için mate 9dan bahsettim
Hayır şikayet vara bakın diyorsunuz Türkiye'de kaç tane Mate 9 kaç tane S7 Edge sattı onu hesaba katıyor musunuz?

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
s7 edge fotoğrafları ham değil makyajlı çekiyor. süper amoled ekran faktörünü hesaba koymamışsın. farklı bir telefondan çekilen fotoğrafı hem s7 edge ye hem de ıps ekranlı telefon at s7 edge daha iyi gösterir.

Bu durumu android sevdasının ötesine geçenlere anlatamazsınız çünkü kabul etmezler.

Bugün kuzenimin paylaştığı selfie fotoğrafına denk geldim tanıyamadım. Adam esmer foto bembeyaz, yüzünde sanki makyaj var gibi oluşu bi yana adamda yara bere çizikler var onlarda ne hikmetse yok. Bildiğin yok bu benim kuzenim değil başka biri olmuş.

Gerçeğe en yakın fotoğrafı beğenmez, yazılımla pürüssüz makyajlanmış filtrelenmiş fotoğrafların en iyi çekim olduğunu düşünür Samsung ve Huawei tutkunları.

Amoled ekranı seviyorum fakat en iyi görüntüyü sunduğu konusunda ısrar etmem bu kadar basit.

Bugün Apple cihazlarını en çok yerden yere vuranlar içten içe yav aslında çok iyi ama bastık bi kere damara artık dönüşü olmaz modunda olduğundan düşmanca bakıyor. Çevremden edindiğim tecrübeyle zamanında iPhone ve iPad lere gerek fiyatından gerekse kullanımından dolayı dünya laf saymış kişiler bugün en önde gelen fanboylar olarak öne çıkıyor.

Ekonomik durumu el vermediği için cihazı almak isteyip alamamak başka aynı şekilde alamadığı için kötülemek başka.
1 ay boyunca apple cihazı kullanıp hiç sorun yaşamadığını gören kullanıcıların tümü yav biz boşuna bu telefonlara laf ediyormuşuz diyeceklerini bildiğinden, tutturdukları yolda inatla devam eden tiplerdir.

iPhone'ların eksik kalan yanları sayıp, tutkunu olduğu Android işletim sistemindeki telefonun eksiklerini saymadan tarafsız olduğunu düşünmesi bi yana iphone un artılarını görmek istemeden eleştirmeside bi yana. Nerden baksan tutarsızlık nerden baksan komedya ;)

İyi Forumlar ...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu durumu android sevdasının ötesine geçenlere anlatamazsınız çünkü kabul etmezler.

Bugün kuzenimin paylaştığı selfie fotoğrafına denk geldim tanıyamadım. Adam esmer foto bembeyaz, yüzünde sanki makyaj var gibi oluşu bi yana adamda yara bere çizikler var onlarda ne hikmetse yok. Bildiğin yok bu benim kuzenim değil başka biri olmuş.

Gerçeğe en yakın fotoğrafı beğenmez, yazılımla pürüssüz makyajlanmış filtrelenmiş fotoğrafların en iyi çekim olduğunu düşünür Samsung ve Huawei tutkunları.

Amoled ekranı seviyorum fakat en iyi görüntüyü sunduğu konusunda ısrar etmem bu kadar basit.

Bugün Apple cihazlarını en çok yerden yere vuranlar içten içe yav aslında çok iyi ama bastık bi kere damara artık dönüşü olmaz modunda olduğundan düşmanca bakıyor. Çevremden edindiğim tecrübeyle zamanında iPhone ve iPad lere gerek fiyatından gerekse kullanımından dolayı dünya laf saymış kişiler bugün en önde gelen fanboylar olarak öne çıkıyor.

Ekonomik durumu el vermediği için cihazı almak isteyip alamamak başka aynı şekilde alamadığı için kötülemek başka.
1 ay boyunca apple cihazı kullanıp hiç sorun yaşamadığını gören kullanıcıların tümü yav biz boşuna bu telefonlara laf ediyormuşuz diyeceklerini bildiğinden, tutturdukları yolda inatla devam eden tiplerdir.

iPhone'ların eksik kalan yanları sayıp, tutkunu olduğu Android işletim sistemindeki telefonun eksiklerini saymadan tarafsız olduğunu düşünmesi bi yana iphone un artılarını görmek istemeden eleştirmeside bi yana. Nerden baksan tutarsızlık nerden baksan komedya ;)

İyi Forumlar ...
Cevap verecekseniz yazının tamamını okumadan cevap vermeyin lütfen.
Şimdi kamera konusunda
upload_2017-8-15_11-22-47.png

iPhone 7'deki aksiliği çuvallamaya gören var mı?
Samsung'un renklerine laf edilir. Sony cihazları ise gerçekçi çekmeleri ile bilinir ki Apple'dan dahi daha gerçekçi çekerler.
Gökyüzünün ve bayrağın rengine bakın. Gerçekçi çektiği idda edilen iPhone 7'nin renklerine bakın gerçekçi olmadığı iddia edilen S8'in renklerine bakın.
Hangisi daha yakın XZ Premium'a
iPhone 7'nin kamerasını dün gömdüm bugün gömüyorum yarın da gömücem.
iPhone 7'nin 1.22 mikrometre pikselleri , 1/3 sensörü ve F1.8 diyafram açıklığı var. Karşısında duran rakiplerin ışık alma yeteneğini saysam ağzınız açık kalır.
HTC U11 1/2.55 sensör boyutu, 1.44 mikrometre piksel boyutu F1.7 diyafram açıklığı
S8 1/2.55 sensör boyutu 1.44 mikrometre piksel boyutu F1.7 diyafram açıklığı
XZ Premium 1/2.3 sensör boyutu 1.22 veya 1.44(büyük ihtimal bu) mikrometre piksel boyutu ve F2.0 diyafram açıklığı.
Şimdi bu değerler ne ifade ediyor. 1/2.3'ü ele alalım bölünün sağındaki sayı küçüldükçe sensör boyutu büyür ışık alma kabiliyeti artar.
Piksel boyutları ne kadar büyük olursa o kadar ışık alınır.
F değeri ise aslında o da 1/x diye ifade edilir. X sayısı büyüdükçe alan derinliği kabiliyeti artar. Yine ışık alma konusu da net bir şekilde artar.
aperture_scale.jpg
Fotoğraftaki oranlar daha değişik olabilir. Ben sadece F değerindeki X büyüdükçe meydana gelen olayı göstermeye çalıştım.

HTC U11, S8 ve XZ Premium ; iPhone 7'ye kıyasla kat kat ışık alma kabiliyetine sahip olmalarına rağmen, iPhone 7'ye kıyasla kameraya korkunç bir ışık girmesine rağmen bu üçlü güneşi doğru düzgün çekebilirken, iPhone 7 çuvallıyor neden?
Çünkü iPhone 7 çok muhteşem kamerası, çok muhteşem kamera arayüzü, çok stabil ve performanslı işletim sistemi, çok stabil kamera arayüzü, çok muhteşem ötesi YAZILIM-DONANIM uyumu ve çok muhteşem işlemcisi(bu saydıklarımın hepsinin kamera performansına etkisi var.) BU İŞİN ALTINDAN KALKAMIYOR ÇÜNKÜ KAMERASI ÇÖP.
Karşısında kıyasa koyduğumuzda korkunç ışık alma kabiliyetleri olan cihazlar yapabiliyor ama iPhone 7 yapamıyor. Güçlü ışık kaynağı karşısında renklerini bozuyor gökyüzünü koyu renklere boyuyor.
Yine yukarıda saydığım sepeblerden, lens kalitesizliğinden vb. durumlardan ötürü güneşte ışık patlaması var çizgileri görüyorsunuz zaten.
Dün gödüm bugün gömüyorum yarın gömücem. İsteyen istediğini alsın en azından kararsız bireylere yardım ederim.

Ekonomik durumumun el vermeediği falan yok çerçeve cumhuriyeti telefonlara yüksek ihtimal para vermem. Sorun yaşamamak? İster inanın ister inanmayın arkadaşımın 2 günlük dayımın 3 saatlik 6S'i elimde kamerada defalarda dondular.

Tutkunu olduğum android cihazlardan birisi S7. Eksik tarafı var mı? Var ne? Ses performansının diğer bazı amiraller kıyasla geride olması.
Bunu da aklıma geldiği yerde sayıyorum.

iPhone'un nerdeyse hiçbir artısı yok.
Ne en iyi kamera, ne en iyi ekran , ne en iyi batarya birçok teknolojik özellikden yoksun tasarım özürlüsü cihazlar.Sahte stabilitesi ve stabilite üstünlüğünü de biliyorum. Kamerada donan 6S'lere, FPS düşüşü yaşayan 7 Pluslara, 10.2.1'de şarjı İÇEN iPhone 7'lere söylerim. Bu sorunlarda işletim sisteminin payı büyük.

Birbirimize laf çakmıyoruz dedik maşallah ilgili her konuda yardırıyorsunuz.
Cevap vermeyeyim dedim kaç defa olmuyor.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Coluk cocuk gibi fanboyluk yapmaya gerek yok parayo basan gider cani ne istiyosa alir tepe tepe kullanir.aldigin malla gunluk lullanim senaryosumdan memnunmusun olay bitmistir.sonucta hicbir firma anasinin hayrina insanlara mal vermiyo 3-5 bin bandinda gomuyolar ayak ustu.sirf bu sebeple bile kimsenin kalbini kirmam.hem o kadar para vericen hemde fanboylugunu yapican :)kirip dokmeden hosuna giden taraflarini yazarsin kimsenin bisey deme hakki olmaz...

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Xz kullaniyorum ( is icin ) ve kesinlikle öneriyorum .. ses seviyesi biraz düşük ama ses kalitesi olarak s8 imden daha iyi ..

Ses seviyeleri biraz disuk genelde demekki sony lerde benim eski z2 de oyleydi ama bogukta degildi oyle.dogerlerinden biraz daha dusuk.genel kullanim olarak sony cok hosuma gitti android tarafinda.tasarim olarak benim hosuma gidiyor cerceveli telefonlar tabi tamamen zevk meselesi bu

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Apple gerçekçiliğinin yanında birde kötü çekiyor.

İyi Forumlar ...
Ses seviyeleri biraz disuk genelde demekki sony lerde benim eski z2 de oyleydi ama bogukta degildi oyle.dogerlerinden biraz daha dusuk.genel kullanim olarak sony cok hosuma gitti android tarafinda.tasarim olarak benim hosuma gidiyor cerceveli telefonlar tabi tamamen zevk meselesi bu
Hakikaten tecrube ettigim butun sonylerde bu durum var nedense

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Apple gerçekçiliğinin yanında birde kötü çekiyor.

Hakikaten tecrube ettigim butun sonylerde bu durum var nedense
Ses seviyesi düşük ama kalite olarak s8 imden kat be kat daha iyi ...daha kaliteli sesler duymanizi sağlıyor
.