Xperia XZ - A7 2017 hangisini önerirsiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Zafer Aydın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selamlar herkese. 8-9 gün içerisinde yurt dışına gideceğim ve telefonum biraz eskidi. Nakit para da olmadıgı için turkcel den fatura üzerine telefon alacagım. sony xperia XZ almayı düşünüyordum fakat turkcellden suanda tedarik edilemiyor. Onun yerine ne almamı önerirsiniz acaba samsung a7 2017 falan düşünüyorum kameranın iyi olması benim için önemlı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

M

Murat Burç

SDN Okuru
XZ'nin olduğu yerde A7 17 çöpünün adı geçmemeli.
XZ yoksa(ki olsa bile) S7 alın derim. Size fiyatı uyan başka cihaz var mı ?

Zafer Aydın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
XZ'nin olduğu yerde A7 17 çöpünün adı geçmemeli.
XZ yoksa(ki olsa bile) S7 alın derim. Size fiyatı uyan başka cihaz var mı ?
Bende XZ den a7 ye düşmek istemiyorum s7 ye bi bakayım sanırsam o fiyatlarda baska telefon yok turkcelde

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Sony xz.stabilite bakimindan sony iyi is cikariyo.benim acimdan tasarimda cok guzel gerci bu tamamen kisisel zevk meselesi.kaliteli malzeme.kullanirken insan biraz keyif alicak telefondan.cercevelere takmaya gerek yok bence ama baskasida oyle cercevemi olur da diyenilir dedigim gibi tasarim isi tamamen kisisel ama stabilitede uzmez sony...

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Sony xz.stabilite bakimindan sony iyi is cikariyo.benim acimdan tasarimda cok guzel gerci bu tamamen kisisel zevk meselesi.kaliteli malzeme.kullanirken insan biraz keyif alicak telefondan.cercevelere takmaya gerek yok bence ama baskasida oyle cercevemi olur da diyenilir dedigim gibi tasarim isi tamamen kisisel ama stabilitede uzmez sony...
Bana gore de xz premium dan daha iyi cerceve konusu ha ben kamera arayuzunu pek sevmedim ama oda çok kafaya tskilcak bisey degil zaten genel anlamda iyi bir cihaz xz a7 17 parasini haketmiyor dusunme bile

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Samsung un pazarlama ve uretim sorumlularina hayranim ya zibil gibi model.say desen belki kendileri bile sayamazlar cikardiklarini a7 17 de onlardan biri .

Reaksiyon puanı
125
xz ve a7 ikilisini bir yerde göreceğimi düşünmezdim. xz amiral gemisi, a7 2017 orta seviye bi cihaz. yani sabaha kadar xz.