Xiaomi Mi 5S bu fiyata alınabilecek telefon mu ?

Bu konuyu okuyanlar

Trencher

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Yani telefon verdiğimize değecek mi ?? bu fiyata başka telefon önerilerinizi de bekliyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yok. Al geç.
Veya X Compact var işlemcisi Mİ5S'den güçsüz ama TR garantili, arka kamerası iyi, bataryası iyi ama plastik kasa kalın ve 4.6 inç

Trencher

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Ekranın büyüklüğü önemli :D kamera fazla önemli değil genelde sosyal medya kullanıcam zaten o yüzden hızı önemli :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ekranın büyüklüğü önemli :D kamera fazla önemli değil genelde sosyal medya kullanıcam zaten o yüzden hızı önemli :D
Tamam ben kardeşime 4GB RAM, 32GB depolama olanı aldım(hepsi burada stoklarında vardı 1250 TL idi şuan HB'de satılıyor ama başka satıcı satıyor 1700 TL'ye, 64'LÜĞÜ 3gb ram'e sahip ve 1300 TL) telefon gayet hızlı sıkıntısı yok. Hoparlarö yetersiz cidden yetersiz. Parmak izi okuyucu çok verimli değil. Güncelleme ile düzeltildi deniliyor denemedim.

Trencher

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Tamam ben kardeşime 4GB RAM, 32GB depolama olanı aldım(hepsi burada stoklarında vardı 1250 TL idi şuan HB'de satılıyor ama başka satıcı satıyor 1700 TL'ye, 64'LÜĞÜ 3gb ram'e sahip ve 1300 TL) telefon gayet hızlı sıkıntısı yok. Hoparlarö yetersiz cidden yetersiz. Parmak izi okuyucu çok verimli değil. Güncelleme ile düzeltildi deniliyor denemedim.
hmm
--- Gönderi Güncellendi ---
1300 tl verip amiral gemi alıyon hocam.
diyosun
--- Gönderi Güncellendi ---
Telefonu bu zamana kadar gömen görmedim ufak tefek sıkıntıları var deniliyor ama sonunda öneriliyor :)