2000 TL ye kadar suya dayanıklı telefon önerisi.

Bu konuyu okuyanlar

lalapa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İyi günler arkadaşlar.Kendim için 2000 TL ye kadar suya dayanıklı telefon arıyorum.Telefonu sık kullanan biriyimdir ve oyun konusuna önem veririm acaba 2000 TL ye kadar suya dayanıklı olması şartıyla en iyi telefon hangisidir.Az da olsa fiyat artabilir

M

Murat Burç

SDN Okuru
Biraz bütçe artırmanız gerekecek vatan gece indiriminde 2200 hepsi buradada 2300 olan S7 veya hepsi buradada 2200 olan XZ. Ben S7 alırdım.

lalapa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Biraz bütçe artırmanız gerekecek vatan gece indiriminde 2200 hepsi buradada 2300 olan S7 veya hepsi buradada 2200 olan XZ. Ben S7 alırdım.

XZ yi gözüm tutmadı.Bu arada ben kıbrısta yaşıyorum yani bizde telefon fiyatları daha ucuz sizde 2500 olan cihaz bizde 2000 olabiliyor mesela galaxy s8 bizde 2650 tl

M

Murat Burç

SDN Okuru
XZ yi gözüm tutmadı.Bu arada ben kıbrısta yaşıyorum yani bizde telefon fiyatları daha ucuz sizde 2500 olan cihaz bizde 2000 olabiliyor mesela galaxy s8 bizde 2650 tl
S7 Edge veya S7 alın derim. U11 veya XZ Premium desem onlar da S8 fiyatındadır zaten.

Reaksiyon puanı
125
M

Murat Burç

SDN Okuru
tamam s7 edgeyi aklımda bulundurayım. Peki onun dışında hangi model önerirsiniz
Sıkıntı şu ki suya dayanıklı üst seviye cihazlar gerçekten çok pahalı(XZ Premium-U11-S8) Sizin fiyatlarınızda da suya dayanıklı cihazlar az bunlarda XZ,S7 ve S7 Edge ha bir de G6'da var. G6'yı eledik. XZ'yi beğenmediniz geriye S7 ve S7 Edge kaldı.

lalapa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sıkıntı şu ki suya dayanıklı üst seviye cihazlar gerçekten çok pahalı(XZ Premium-U11-S8) Sizin fiyatlarınızda da suya dayanıklı cihazlar az bunlarda XZ,S7 ve S7 Edge ha bir de G6'da var. G6'yı eledik. XZ'yi beğenmediniz geriye S7 ve S7 Edge kaldı.
anladım peki suya dayanıklılık özelliğini çıkarırsak ?
--- Gönderi Güncellendi ---
Galaxy Note FE yi bulursam onu düşünüyorum tabi bulursam

M

Murat Burç

SDN Okuru
anladım peki suya dayanıklılık özelliğini çıkarırsak ?
Galaxy Note FE yi bulursam onu düşünüyorum tabi bulursam
Note FE bulursanız direk onu alın zaten.
Suya dayanıklıyı çıkarırsak P10 plus ithalatçı garantili olarak varsa veya One Plus 5, Xiaomi Mİ6 var saydıklarımın hepsi ithalatçı garantili olarak var Türkiye'de sizde nasıl bilmiyorum. Zte Axon 7'de var. O bizde TR garantili sizde de öyledir.

lalapa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Note FE bulursanız direk onu alın zaten.
Suya dayanıklıyı çıkarırsak P10 plus ithalatçı garantili olarak varsa veya One Plus 5, Xiaomi Mİ6 var saydıklarımın hepsi ithalatçı garantili olarak var Türkiye'de sizde nasıl bilmiyorum. Zte Axon 7'de var. O bizde TR garantili sizde de öyledir.
xiaomi ve zte axon 7 bizde bulunmaz
p10 plus aşırı pahalı :D

HeartSoaker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bence Samsung alma uzun dönem kullanacaksan uzun dayanmıyorlar çünkü.OnePlus5'te sorunlar var falan var Xiaomi Mi6 düşünebilirsin suya dayanıklı istemiyorsan.
Veya minik ve ucuz birşey istiyorsan Sony Xperia Z5 compact var,XZ de güzeldir.Yalnız almayı planladığın telefonun SAR değerine bakmayı unutma,sağlık için önemli.Ben bakmadım,neyse ki telefonumun yüksek değilmiş :)-6s kullanıyorum bu arada.
Veya minik ve ucuz birşey istiyorsan Sony Xperia Z5 compact var,XZ de güzeldir.Yalnız almayı planladığın telefonun SAR değerine bakmayı unutma,sağlık için önemli.Ben bakmadım,neyse ki telefonumun yüksek değilmiş :)-6s kullanıyorum bu arada.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
İyi günler arkadaşlar.Kendim için 2000 TL ye kadar suya dayanıklı telefon arıyorum.Telefonu sık kullanan biriyimdir ve oyun konusuna önem veririm acaba 2000 TL ye kadar suya dayanıklı olması şartıyla en iyi telefon hangisidir.Az da olsa fiyat artabilir

Samsung galaxy s7 edge öneririm biraz daha bütçeni arttıman gerekebilir En iyi telefonlardan LG gibi telefonlar zaten android desteği yok çok sağlam değiller LG G6 alacaksan onun yerine Samsung galaxy s8 al daha iyi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bence Samsung alma uzun dönem kullanacaksan uzun dayanmıyorlar çünkü.OnePlus5'te sorunlar var falan var Xiaomi Mi6 düşünebilirsin suya dayanıklı istemiyorsan.
Birşey bilmedğiniz çok belli. Z5 Compact SD810 ile soba gibi yanan bir cihaz.

Can Keleş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 7 plus nasıl suya dayanıklılık konusunda parayı katmıyorum

HeartSoaker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Birşey bilmedğiniz çok belli. Z5 Compact SD810 ile soba gibi yanan bir cihaz.
Kullanmadım,evet çok bir şey bilmiyorum,zaten koştur direk al demedim bir bak istersen dedim.Ayrıca insanlara karşı direk "aşağılama" moduna geçmene gerek görmüyorum.Gayet güzel bir dille de söyleyebilirdin.Ben araştırıp gördüğüm telefonların bazılarından güzel gözükenlere bakmasını önerdim. Bu arada istersen Huawei Honor9 bakabilirsin bi'.Suya dayanıklı mı bilmiyorum öğrenemedim fakat güzel telefon gibi duruyor.Bütçen biraz daha fazla olsa İPhone7Plus derim.Gerek pil ömrü,gerek kamerası güzel bir telefon.Ayrıca malum İPhone olduğu için en az 4 sene kullanırsın sorun yaşamadan + bütün güncellemelerle fakat fiyatı bir telefona verilmesi zor bir meblağ bence.Dediğim gibi XZ iyi diye duydum+okudum.Ve Honor 9 suya dayanıklıysa bir bak derim alabilme imkanın varsa.Fiyatı:
  • Honor 9 - 4GB RAM / 64 GB Depolama : 323 dolar (1137 TL)
  • Honor 9 - 6GB RAM / 64 GB Depolama : 398 dolar (1403 TL)
  • Honor 9 - 6GB RAM / 128 GB Depolama : 441 dolar (1553 TL)
+Vergiler.Vergilere gene zam geldi ya %6'dan %10'a çıktı TRT vergisi KDV vs.vs. ile 6gb128gb modeli 2500 rahat bulur burada fakat dediğin gibi 500 falan azalıyorsa tam senin fiyata denk gelir.
Yalnız suya dayanıklı mı öğrenemedim bir türlü.
İphone 7 plus nasıl suya dayanıklılık konusunda parayı katmıyorum
Su altı çekim yapabilirsin sorun olmadan (öyle iddia ediyorlar en azından.)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kullanmadım,evet çok bir şey bilmiyorum,zaten koştur direk al demedim bir bak istersen dedim.Ayrıca insanlara karşı direk "aşağılama" moduna geçmene gerek görmüyorum.Gayet güzel bir dille de söyleyebilirdin.Ben araştırıp gördüğüm telefonların bazılarından güzel gözükenlere bakmasını önerdim. Bu arada istersen Huawei Honor9 bakabilirsin bi'.Suya dayanıklı mı bilmiyorum öğrenemedim fakat güzel telefon gibi duruyor.Bütçen biraz daha fazla olsa İPhone7Plus derim.Gerek pil ömrü,gerek kamerası güzel bir telefon.Ayrıca malum İPhone olduğu için en az 4 sene kullanırsın sorun yaşamadan + bütün güncellemelerle fakat fiyatı bir telefona verilmesi zor bir meblağ bence.Dediğim gibi XZ iyi diye duydum+okudum.Ve Honor 9 suya dayanıklıysa bir bak derim alabilme imkanın varsa.Fiyatı:
  • Honor 9 - 4GB RAM / 64 GB Depolama : 323 dolar (1137 TL)
  • Honor 9 - 6GB RAM / 64 GB Depolama : 398 dolar (1403 TL)
  • Honor 9 - 6GB RAM / 128 GB Depolama : 441 dolar (1553 TL)
+Vergiler.Vergilere gene zam geldi ya %6'dan %10'a çıktı TRT vergisi KDV vs.vs. ile 6gb128gb modeli 2500 rahat bulur burada fakat dediğin gibi 500 falan azalıyorsa tam senin fiyata denk gelir.
Yalnız suya dayanıklı mı öğrenemedim bir türlü.

Su altı çekim yapabilirsin sorun olmadan (öyle iddia ediyorlar en azından.)
Yahu alabilirsin diye birşey yok sizin taptığınız bilmeden insanları yanlış yönlendirmek.

Can Keleş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar şuan bende ıphone 7 plus 128 gb var fakat su altına girmeye korkuyorum okadar para verdiğim telefonumun suya karşı garantisi yok buda beni üzdü açıkcası

HeartSoaker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yahu alabilirsin diye birşey yok sizin taptığınız bilmeden insanları yanlış yönlendirmek.
"Alabilirsin" ile "Bakabilirsin" arasında büyük bir fark var.
Arkadaşlar şuan bende ıphone 7 plus 128 gb var fakat su altına girmeye korkuyorum okadar para verdiğim telefonumun suya karşı garantisi yok buda beni üzdü açıkcası
Var diye biliyorum ben 7 ve 7pluslarda

Can Keleş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
IMG_0521.PNG

Bunuda bile bile aldım

HeartSoaker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
O zaman daldırma fakat adamlar su altında fotoğraf çekip reklamını yapıyorken bunu söylemeleri ilginç.Apple'dan beklemezdim açıkçası.Sen gene de daldırma da üstüne su sıçrar yağmur gelirse falan korkma ondan sertifikası olmayanlar bile zor etkileniyor.Zaten Apple garanti olsun diye öyle yazmış yoksa YouTube da testler var adamlar 6s'i bir saat 30-40 santim derinlik suda bırakıyor çıkarıyor sonra hiç sorun yok.Yani suya sokmasan da kafan rahat olsun o konularda.

Can Keleş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eski telefonun samsung galaxy s6 edge plus suya karşı dayanıklılığı yoktu fakat havuzda yüzdüm fakat bişe olmadı bu telefon pahalı olduğu için endişeleniyorum

HeartSoaker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Eski telefonun samsung galaxy s6 edge plus suya karşı dayanıklılığı yoktu fakat havuzda yüzdüm fakat bişe olmadı bu telefon pahalı olduğu için endişeleniyorum
Yüzersen sorun çıkmaz da adamların anlattığı kısaca "Telefonun koruması var diye abartmayın" demek.Dediğim gibi İPhone7 ile çekilmiş bir sürü su altı fotoğrafı var.Çok derine batırma ve basınçlı , sıcak ve nemli yerlere götürme suya sokmandan yüksek ihtimalle bir şey çıkmaz.O biraz da nasip artık.

Can Keleş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yüzersen sorun çıkmaz da adamların anlattığı kısaca "Telefonun koruması var diye abartmayın" demek.Dediğim gibi İPhone7 ile çekilmiş bir sürü su altı fotoğrafı var.Çok derine batırma ve basınçlı , sıcak ve nemli yerlere götürme suya sokmandan yüksek ihtimalle bir şey çıkmaz.O biraz da nasip artık.
Teşekkürler morelim düzeldi vallahi

M

Murat Burç

SDN Okuru
S6 Edge Plus ucuz muydu?:D
Su testlerinden geçmişler 1 metrede 30 dakika kalabilmişler fakat sen sokarda su alırlarsa biz garanti vermiyoruz diyor Apple.