bcdedit -set testsigning OFF" komutu sonrası bilgisayar açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

4ristocrat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bugün başıma gelen kötü olayı anlatayım size.
Steam'de yeni bir oyun buldum indirip oynayim dedim. Oyunun indirdim oynaya tıkladım bi hata verdi. O hatayı internetten araştırdım nasıl çözebilirim diye. Türkçe kaynak hiç bulamadım. İngilizce youtube dan bi video buldum izledim. Bu sorunu 3 farklı yolla çözmeyi görsteriyodu. 1. ve 2.yol işe yaramadı. 3. yolda başlat>cmd>bcdedit -set TESTSİGNİNG OFF komutuydu. Bende aynen yaptım ve sonra PC yi yeniden başlattım. PC açılırken Windows yükleme ekranında yükleme gerçekleşmiyor ve beni onarım sayfasına atıyor. Onarım bi 5-6 dk sürdü. sonra son dedim yeniden başlattı yine onarım yaptı yine son dedim sonra yeniden başlatıp onarım yapıtı ve onarım programı onaramadı gibi bişi yazdı. Farklı seçenekler sundu onarım olmayınca Bilgisayar geri yükleme yaptım geri yükleme noktasının saati 1 saat öncesiydi yaptım fakat olmadı gene. sonra cmd(adını unuttum) vardı orda da açtım bcdedit -set TESTSİGNİNG OFF bunu yazıp OFF yerine ON yaptım yeniden başlattım gene olmadı. Şuanda bu sorunun çözümünü arıyorum. Mümkünse PC yi formatlama dan yapmak istiyorum. yada içindeki tüm belge ve dosyaları kurtarıp yapabiliriz.

Yardımlarınızı bekliyorum. İyi günler.

cihan09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
allahaşkına aynı sorunu bende yaşıyorum nolur biri bir çözüm önersin artık :/