Hangisini önerirsiniz ?

• General Mobile GM 5 Plus

Kullanılan: 79 23.1%
  • General Mobile GM 6

Kullanılan: 53 15.5%
  • Huawei GR 5 2017

Kullanılan: 160 46.8%
  • Lenovo K 6 Note

Kullanılan: 50 14.6%

• Kullanılan toplam oy
    342

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Xiaomi mi 5s plus kamerası nasıl ben de çift kameralı bir telefon istiyorum en fazla 1500 liraya yoksa mi 5x i mi beklemeliyim ?
Mi5x orta segment donanımlı donanım olarak mi5s Plus yanında adı geçmeyecek bir model
Çift kameralı olmak demek iyi kamera olmak demek daha çift kameralı olup s7'yi kamerada geçen telefon görmedim

Mi5s ile mi5s Plus arasında mi5s Plus çift kameralı fakat mi5s daha iyi kamera sensörüne sahip özellikle gece çekiminde daha iyi sonuçlar veriyor. Kamera kalitesi önemli ise mi5s , mi5s plusdan daha kaliteli çekiyor.
Not:Mi5s'in 64gb depolama olan modelinde 3, 32 GB depolama olan modelinde 4GB RAM var ben 1250 TL iken 4gb ram 32 GB depolama olan modeli aldım stoklar hepsi buradada tükendiği için başka bir satıcı satıyor şuan ve fiyatı 1700 tl
64 GB depolama 3 GB ram olan ise 1300 TL
Benim şahsi önerim mi5s ve mi5s Plus yerine 1900 TL'ye One Plus 3T almanız olacaktır. Mi5s Plus ile mi5s arasında kamera için. Mi5s
Mi5sin ram seçimi olarak ben kardeşim için 1250 TL iken. 4gb ram 32 GB depolama olanı tercih ettim bekleyip stoklara hepsi buradada gelip 1250-1300'e tekrar düşmesini bekleminizi tavsiye ederim

Roronoa Zoro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
One plus 3t yi de incelemiştim ama fiyat olarak 1500 ü geçemem bu kadar çabuk yanıtladığınız için teşekkür ederim.

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Yeni zenfonelarin kasasina bir bak once ve sonra performans açısından fark zaten yok aynı işlemci fark nokia 3gb zenfone 4gb ram ama kamera hakkında hangisinin iyi olduguna dair kesin bilgi yok fakat , Nokia 6 pdaf , z3 laser ldaf kullaniyor , her ikisi de f2.0 diyafram , Zenfone 3 laser ayrica 5 element lens ,mavi filtre cam, renk duzenleme sensoru, sony x214 sensor , elektronik görüntü sabitleyici,rgb renk algilayici , safir kristal objektif kapağı istersen daha sayabilirim. Pil açısından ise zenfone 3 laser nokia 6 ya göre daha iyi süre alıyor , nokia 6 13 saat konuşma suresi alırken z3 laser 20 saat alıyor , Anlayacağın tartışmaya bile gerek yok.

Nokia 6: 1400
Zenfone 3 Laser: 1128

Arada 272tl fark var. 3 gb ram ile 4 gb ram arasindaki farki bu adam farketmeyecek cunku performans kullanmayacak. Kamerada nokia 6 bana daha basarili geldi. Stock android nokia 6 nin bir diger avantaji guncellemeler kesin ve en önce gelecek. Telefon kesinlikle premium hissiyat veriyor. Pil süresinde de nokia 6 rahat rahat 1 gunu cikarir onemli olan 1 gunu cikarmasi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170812-185757.jpg
    Screenshot_20170812-185757.jpg
    331.9 KB · Görüntüleme: 559

kunkami

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
kardeş hiç uğraşma al bitane c7 pro kafan rahat olsun herşeyi var

tugbackmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Şu an samsung s4 kullanıyorum neredeyse kullanılmayacak halde. Yeni bir telefon alacağım. Şu ana kadar hep samsung kullandığım için faklı bir markaya geçmek istemiyorum. Kamera, hafıza ve şarj kısmı benim için çok önemli. c9 pro'nun özellikleri gayet iyi duruyor ama emin olamadım. Sizce c9 pro mu yoksa j7 prime mı ? Samsung'un bu modellerinden başka önerdiğiniz modeller var mı ? Bütçem çok kısıtlı maks. 1500 lira verebilirim biraz zorlarsam 1700 o da çok zor. yardımcı olursanız sevinirim. :blush::blush::blush:

Reaksiyon puanı
2,554
Merhabalar. Şu an samsung s4 kullanıyorum neredeyse kullanılmayacak halde. Yeni bir telefon alacağım. Şu ana kadar hep samsung kullandığım için faklı bir markaya geçmek istemiyorum. Kamera, hafıza ve şarj kısmı benim için çok önemli. c9 pro'nun özellikleri gayet iyi duruyor ama emin olamadım. Sizce c9 pro mu yoksa j7 prime mı ? Samsung'un bu modellerinden başka önerdiğiniz modeller var mı ? Bütçem çok kısıtlı maks. 1500 lira verebilirim biraz zorlarsam 1700 o da çok zor. yardımcı olursanız sevinirim. :blush::blush::blush:
Merhaba bence a9 2016 daha mantıklı bir seçim olur kamerasında ois desteği var 4 yıldan sonra bende telefon araştırıyorum bu ara kendime aynı fiyata zenfone 3 var benim tercihim de o yönde olacak hem daha güncel hemde fp ürünü.Tabi illaki samsung alacaksam da 1700e mis gibi tr garantili çiziksiz 2. El s7 de alabilirdim.Gerçi 1700 vermişken 200 daha ekler huawei mate9 2. El alırdım çünkü hem pil hem tasarım hem kamerası harika :)

tugbackmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba bence a9 2016 daha mantıklı bir seçim olur kamerasında ois desteği var 4 yıldan sonra bende telefon araştırıyorum bu ara kendime aynı fiyata zenfone 3 var benim tercihim de o yönde olacak hem daha güncel hemde fp ürünü.Tabi illaki samsung alacaksam da 1700e mis gibi tr garantili çiziksiz 2. El s7 de alabilirdim.Gerçi 1700 vermişken 200 daha ekler huawei mate9 2. El alırdım çünkü hem pil hem tasarım hem kamerası harika :)
Açıkcası almışken sıfır telefon almak istiyorum. Farklı bir marka da kullanmak istemiyorum. O yüzden a9 2016 düşünecem. Tavsiye için teşekkürler. :blush:

Reaksiyon puanı
2,554
Hayırlı olsun. Alabildin en sonunda:):)
Aynn ya sonunda aldık çok enteresan oldu cidden normalde babamın xperia e4g cihazını kullanıodum diyordum zaten tel var anneme çamaşır makinesi bakayım 818 tlye fp ürünü bulmuştum şipariş geçemedim 3d şifre eski tele gidiyordu.Halledene kadar e4g cortladı resmen telefon nete gircen klavyesi açılmıyor dedim telefon alayım bari makine artık çalışınca neyse x compact alıcam sahibindende buldum 1050 liraya adamla anlaştık get açacak alacaktım şansa adam gitmiş lazım olmuş ona tel kaç gündür bekliyorum tabi sürekli araştırmaya devam en son baktım zenfone 3 mantıklı çünkü x compact acayip küçük neye değil nelere niyet neye kısmet oldu resmen :D Ne kadar bilirsen seçmekte o derece zor oluyo cidden.

eneshzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg g5 öneririm istanbul bilişimde uygun fiyata satılıo bende ordan aldım memnunum

tugbackmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg g5 öneririm istanbul bilişimde uygun fiyata satılıo bende ordan aldım memnunum
İstanbul bilişim için bir arkadaşım orjinal satılmıyor dedi ama ben bir çok ürünümü oradan aldım ve memnun da kaldım. Yine de insanın içine bir acaba mı dedirtiyor

Reaksiyon puanı
2,554
İstanbul bilişim için bir arkadaşım orjinal satılmıyor dedi ama ben bir çok ürünümü oradan aldım ve memnun da kaldım. Yine de insanın içine bir acaba mı dedirtiyor
Bence lg g5e bulaşmayın riskli bir seçim ilerde sorun çıkabilir kronik sorunları olan bir cihaz.

Ozi17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bütçem bu,bütçemin yeteceği kadar(en fazla 100 lira falan fazla)2 sene sorunsuz kullanacağım bir telefon arıyorum.
GM 5 Plus ta çok sıkıntı olduğu için sıcak bakmıyorum
Mİ5 in sar değeri çok fazla
Z5C düşünüyordum fiyatı 2000 olmuş
Gerisi sizde önerilerinizi bekliyorum
Nokia6 yı tek geçerim sağlamlık açısından bir numara telefon hızlı ve stabil android 8 güncellemesi garanti kamerasıda fena değil git bi dene seveceğini düşünüyorum teknosa da bulabilirsin fiyatı 1400 tl
Edit:kipada 1700 tl ya samsungun c9 pro adında bir canavarı var 64 gb hafıza 6gb ram ama tek kötü yanı ithalatçı garantisi ama telefonu bir görmeni beğenirsen şartlarını zorlamanı tavsiye ederim

tugbackmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence lg g5e bulaşmayın riskli bir seçim ilerde sorun çıkabilir kronik sorunları olan bir cihaz.
Lg düşünmüyorum zaten sadece o mağaza ile ilgili kuruntumu söyledim. Tercihim samsung yönünden olacak ama hala karar veremedim. Araştırdıkça kafam daha çok karışıyor Ama bu ara Huawei alsam mı acaba diye düşünmedim değil p10 plus ilgimi çekti kamerası bakımından falan ama fiyatı beni aşıyor. P9 lite olabilir diye düşünüyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Lg düşünmüyorum zaten sadece o mağaza il ilgili kuruntumu söyledim. Tercihim samsung yönünden olacak ama hala karar veremedim. Araştırdıkça kafam daha çok karışıyor Ama bu ara Huawei alsam mı acaba diye düşünmedim değil p10 plus ilgimi çekti kamerası bakımından falan ama fiyatı beni aşıyor. P9 lite olabilir diye düşünüyorum.
P10 Plus nerde P9 Lite nerde , p10 Plus TR garantili fiyatına s8 ve s8 Plus ithalatçı fiyatına S7 Edge var
16 GB depolamali p9 liteyi almayın marka takıntıniz varsa Asus Zenfone 3 veya Xperia x bakın

tugbackmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
P10 Plus nerde P9 Lite nerde , p10 Plus TR garantili fiyatına s8 ve s8 Plus ithalatçı fiyatına S7 Edge var
16 GB depolamali p9 liteyi almayın marka takıntıniz varsa Asus Zenfone 3 veya Xperia x bakın
O kadar övgüyle bahsediliyor ki telefondan bir acaba mı dedim sonra fiyatını görünce vazgeçtim p9 lite 1100 lira civarlarında old. için acaba onu mu alsam dedim. Önerin için teşekkürler bu modeli inceleyeceğim.

avalonYT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bütçem bu,bütçemin yeteceği kadar(en fazla 100 lira falan fazla)2 sene sorunsuz kullanacağım bir telefon arıyorum.
Bu tarz telefonlar yeri̇ne türk telekom honor marka telefonu almani öneri̇ri̇m fi̇yat performans canavari telefon huawei̇ üreti̇mi̇ almani kesi̇nli̇kle tavsi̇ye ederi̇m . İyi̇ günler

Son düzenleyen moderatör:

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213

Babam ne kadar samsung'cu olsada zar zor GM 5PLUS aldırdım. arayüze alışması dışında bir sorun çıkmadı daha :) ara ara bakıyorum telefonuna bir sorun sıkıntı var mı diye. ona da soruyorum ama şimdilik bir sorun yok yani bizim GM 5 PLUS gayet sağlıklı çalışıyor. Bu nedenlede önerim gm 5 plus yada gm 6 diyorum ben

Enes Kurtar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
generalmobile gm6 yı tercih ederim çok kullanışlı ve kaliteli bir telefon.

alibyrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Casper VİA A1 modelini öneriyorum
Özelliklerine göre iyi bir telefon olduğunu düşünüyorum

furkan.y22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bildiğiniz gibi mi 5s plus'ı pazartesi gün uçuruyorum.

Telefona şu sıralar fazla para verilmemesi gerektiği kanaatine vardım sonuçta öğrenciyim ve para her daim lazım.

1500 tl'yi geçmeyecek telefon önerir misiniz ?

Xiaomi gibi markalar olmasın buralar daha o cihazlara hazır değil.

Kamera ***
Performans **
Batarya **
Ses **
32 gb dahili hafıza (en az)
5.0 inch ekran - 5.5 inch

***: Çok iyi **: Normal

Şimdiden teşekkür ederim ve yenilikçi bi cihaz olsun.

Not: Bu son tavsiye başlığım bi daha açmıcam söz :)

Batuhan BAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Xiaomi mi5 olabilir hepsiburada fiyatı 1.300 tl civarı

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Mi5s ya da marka takıntın varsa huawei p10 ya da p9 lite alabilirsin ben p10 lite alırım şahsen

ömer faruk3468

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
beni dinle sen kesinlikle general mobile alma adamlar donanımsal iyi ama yazılımları çok kötü 2 seneden fazla kullanmak istiyorsan android tercih etme bence iphone 5s alabilirsin