Hangisi Daha Çok Tercih Edilirse Yarın Gidip Alıyorum

Sizce

• Kullanılan toplam oy
    59

Bu konuyu okuyanlar

Batuhan Ertuğrul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kamera ve pile önem veriyorum hangisi daha çok tercih edilirse yarın gidip alıcam

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
S7 her türlü daha üstün diğerlerinden

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sen buraya 6S koyarsan @by efsane Konuyu Facebook sayfasında paylaşır sonra gelir o 6s millete fark atar çünkü sayfadan buraya Apple fanboylari doluşur

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7
Kamera olarak düşük ışık tarafında XZ'den daha iyi
upload_2017-8-12_21-36-12.png

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
XZ yi kullanmadığımdan bir şey diyemem ama tasarımı çok hoşuma gidiyor arayüzü de tatlı kamerası S7 den iyimidir bilmem ama XZ alabilirsiniz bence ya da şöyle demeliyim S7 ya da XZ fark etmez tasarımı hangisi hoş gelirse onu alın çünkü 2 telefonda sizi üzmez.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Arkadaşlar kamera ve pile önem veriyorum hangisi daha çok tercih edilirse yarın gidip alıcam

Hiç düşünmeden Git Yarın Samsung galaxy s7 al bütün ihtiyaçlarını karşılayacaktır eğer biraz daha paran varsa s7 edge öneririm daha daha iyi hiç başka marka telefonlara bakmana gerek yok Huawei hiç sağlam değil bunu unutma Kamerasıyla yazılımıyla Android 9 a kadar yazılım desteği sunacaktır bütün oyunlarda uygulamalarda en üst düzey performans alıcaksın benim param olsaydı bu sene s7 alacaktım alamadım hatamı yaptım pişmanım s7 almadığıma

mehmetgs07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam git huawei mate 9 al bence pili ve hızı mükemmel.4000 mah pile sahip.sağlam ve şık bir telefon. 5.9 inç olmasına rağmen çerçevesi ince olduğu için 5.5 inçlik telefonlarla neredeyse aynı büyüklükte.kamerası da ayrı güzel. f2.2 seni aldatmasın çift kamera mükemmel performansı var.ayrıca biri monokrom ve bokeh fektini çok iyi yapıyor ama yok dersen de seçeneklerden en iyisi s7 edge.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mükemmel performansı falan yok Mate 9 kullanıp fanatik olmayan çoğu kişinin ilk yakındığıiey cihazın gece performansı.
F2.2 ile bal gibi de sırıtıyor.
4000 mahmış aldığı ekran süresi 5-6 saat. 4000 Mah'a 7-8 saat beklersin de olmuyor işte bunun ben söylemiyorum kalkıpta samsung fanboyu felan demeyin bu telefonu15 gün kullanan bir kişi söylüyor.
Hangi 5.5 inçlik telefon ile aynı boyutta? Her 5.5 inç telefon aynı kasa boyutlarına mı sahip? Mate 9'un evet çerçevesi ince ama 5.5 inçlik 7 plus boyutunda 5.5'lik S7 Edge değil.
hocam git huawei mate 9 al bence pili ve hızı mükemmel.4000 mah pile sahip.sağlam ve şık bir telefon. 5.9 inç olmasına rağmen çerçevesi ince olduğu için 5.5 inçlik telefonlarla neredeyse aynı büyüklükte.kamerası da ayrı güzel. f2.2 seni aldatmasın çift kamera mükemmel performansı var.ayrıca biri monokrom ve bokeh fektini çok iyi yapıyor ama yok dersen de seçeneklerden en iyisi s7 edge.

Ömer Faruk Boran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence 6s Bi Süre Kullandım Günlük Kullanımda Oyun Sosyal Medya Vs Vs.. Gibi 1-1,5 Günümü Götürüyordu Kamerada Mükemmel Ama Ben İos Cu Değilim Diyosan S7 De İyi Kullanmadım Ama Kullanan Birsürü Kişi Tanıyorum..

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Telefonun işlemcisi çatır çatır oyunları uygulamaları yüksek hızda açıyor açmayacağı grafikte oyun yok Asphalt8 i ultrada modern Combat 4 ü ultra da Multilayer da kasmadan takılmadan oynarsın tek eksisi şarjı hızlı bitiyor ama buna rağmen şarj olma süresi çok iyi 1,5 saatte tam dolum 5.1 inc ekran gayet iyi QHD ekran güzel yazılımla ekran çözünürlüğü ayarlanabilir bir sürü özelliği mevcut Yazılım desteği süper Huawei de hiçbir şey yok resmen Aradaki Fark ne biliyormusunuz Huawei Çin deki mallarla üretiliyor test ediliyor Samsung galaxy s7 Güney Kore de ki sağlam mallarla 8 aşamalı testten geçmekte :) ayrıca suya toza dayanıklı ekran çizilmiyor kolay kolay

Oğuz Emre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S7 Al kardeş. Iphone 6S halamda var düşük ışıkta görüntü berbat. SONY XPERİA XZ' çok ısınıyor işlemcisinden dolayı birde telefon dediğin aksesuar'larla ön plana çıkar XZ'nin çok güzel aksesuarları yok daha doğrusu askesuar'ı bile az. Bazı arkadaşlar güncellemeden bahsetmiş şimdi gidip s7 den çok daha az performanslı 2017 telefonları alacağına S7 daha iyi

murat25

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bence XZ'yi tercih et.sony her ay güvenlik güncellemesi ve sistem güncellemesi veriyor.hem yeni telefon sayılır.ben kullanıyorum.pişmandeğilim.sony güncelleme konusunda her türlü desteği de veriyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
bence XZ'yi tercih et.sony her ay güvenlik güncellemesi ve sistem güncellemesi veriyor.hem yeni telefon sayılır.ben kullanıyorum.pişmandeğilim.sony güncelleme konusunda her türlü desteği de veriyor.
Samsungda Note 4'e bile her güvenlik güncellemesi geliyor. Samsung vermiyor mu sanıyorsunuz?
Daha yeni olunca ne oluyor? Birinde 820 öbüründe muadili olan 8890 var kaldı ki eski olanda 4GB Ram var. Yeni dediğiniz süre de 5 ay falan öyle çok da değil.

murat25

Asistan
Reaksiyon puanı
4
orasını bilmem ama temmuz ayında 3 güncelleme verdi sony.benim tercihim sony'den yana.samsung mu benden uzak olsun.

M

Murat Burç

SDN Okuru
orasını bilmem ama temmuz ayında 3 güncelleme verdi sony.benim tercihim sony'den yana.samsung mu benden uzak olsun.
Yahu tutarlı cevap vermeyecekseniz niye ortalığa bir laf atıp gidiyorsunuz? 3 tane güncelleme vermek marifet mi? 3 tane güncelleme veriyorsa o ay birşey bozmuştur ki birşeyleri düzeltmeye çalışıyordur yoksa Google aylık 1 tane Android güvenlik güncellemesi yayınlıyor.

murat25

Asistan
Reaksiyon puanı
4
türkiye de ki durumu bilmem.rusya da durum bu.samsung rusya da güncellemeleri çok geç veriyor.daha yeni nougat güncellemesi vermeye başladı.

Reaksiyon puanı
25
S7. Hatta sorunsuz ve garantili bulabilirseniz o fiyatlara S8 ya da S7 Edge. S7 Edge 3600mAh, S8 ise bir testte Mate 9'dan uzun dayanıyor (Ki bu her şeyin bataryaya bağlı olmadığının kanıtı. Optimizasyon verimlilik ve panel bazen 1000mAh edebilir. 5000mAh bataryalı telefona Mediatek koyup lapır lapır enerji çekmesi ve 3000mAh Snapdragonun onu geçmesi gibi.) Ayrıca Mate 9'da olabilir. Kamera bence iyi. Ama geceleyin monochrome ile belki kurtarabilirsin. Ki monochrome işleyişini tam bilmiyorum. 4000mAh. Ama unutma. Kocaman ekran istiyorsan sadece Mate 9. S8 3000 mAh ama Mate 9'dan daha uzun dayanıyor.

Son düzenleme:

SEFA_lmao

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung gerçekten işe yaramaz bir telefon üretici parana yazık alma derim.

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Xz kullaniyorum ( is icin ) ve kesinlikle öneriyorum .. ses seviyesi biraz düşük ama ses kalitesi olarak s8 imden daha iyi ..

HeartSoaker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
6s.Kamerası gayet güzel ve mis gibi fotoğraflar çekebilirsin,ekstra lens de takabilirsin istersen.Pil olarak zaten süper.Fakat istemiyorsan bile Samsung'a şakın yaklaşma.Evet güzel telefon,fakat uzun ömürlü şöyle 3+sene ilk günkü gibi kullanabileceğin güzel bir telefon istiyorsan Samsung sana göre değil. 2'nci sene Samsung'da bir sürü sorun çıkmaya başlıyor nasıl kullanırsan kullan.
--- Gönderi Güncellendi ---
En iyi desteği veren samsung diğer markalar 1 android yazılımı dışında gelmiyor :)
5s 2013'te çıktı ve İOS11 geliyor.Apple'a takıntım yok fakat destek konusunda en iyisi Apple.
--- Gönderi Güncellendi ---
S7 edge ekran sorunları hakkında ne düşünüyorsunuz üzermi uzun kullanım hedefleyen birini ?
Üzer.Uzun kullanım istiyorsan eğer Sony,Apple vs.alman lazım.bir de Xiomi(yanlış yazmışsam özür)var uzun kullanımı nasıl bilmiyorum fakat mi6 güzel gibi duruyor.Fakat uzun kullanımı garantili olan Sony ve Apple var benim bildiğim ikisi de rahat 4 sene gidiyor.Pili yenilersen 4 sene sonunda daha da gider.