Samsung, Google Chrome’a rakip oluyor!

Bu konuyu okuyanlar

ilkers

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Samsung, Google Chrome’a rakip oluyor! - ShiftDelete.Net

Mobil internet tarayıcı pazarında Samsung ve Google karşı karşıya geliyor. Android cihaz desteğini genişleten Samsung Internet Browser beta sürümü, Google Chrome'u tehdit ediyor.

Android cihazınızda Google Chrome yerine Samsung Internet Browser tercih eder misiniz?

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
ismini değiştirseler :) samsung browser ne abi :D galaxy life filan olsa daha güzel olur dikkat çeker ama tarayıcı güzel onda şüphe yok

Reaksiyon puanı
5,172
Samaung tarayiciya ramen google kullaniyorum(turumun tek orneğiyim) ancak google iyi kan kaybetcek

zelenga

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Şu anda Samsung Browser kullanıyorum. Chrome a göre daha kullanışlı. eklentileri var. Video izyemek daha kolay. Chrome neredeyse hiç kullanmıyorum bu nedenle.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mİ5S'de Chrome, Samsung internet tarayıcısı ve kendi tarayıcısı kurulu. Alışkanlık olmuş hep Samsung'un tarayıcısını kullanıyorum. Chrome ile hız farkı var mı yok mu çok yorum yapamayacağım fakat video tarafında Samsung tarayıcısı bariz önde çoğu videoda tarayıcının kendi oynatıcısı devreye giriyor ve bunda ileri/geri sarmak çok basit ve video'nun ekran formatını değiştirmek gibi özellikler var.
Hoş ben hiçbirini kullanmıyorum sadece ileri/geri sarmak basit olduğu için kullanıyorum.