bilim ve teknoloji sohbetli whatsapp grubu

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar böyle bir whatsapp grubu oluşturmayı düşünüyorum bilimsel konuları ve teknolojik gelişmeleri saygı çerçevesinde tartışabileceğimiz bir grup olmasını istiyorum gelmek isteyorsanız yorum bırakmanız yeterli çünkü kaç kişi olacağımıza göre açacağım grubu eğer sayımız 20 den fazla olursa davet link ini buraya koyacağım. Bilim severler bekliyorum Fizik konuları vb. tartışmalarda bol bol bulunmamız dileğiyle iyi günler

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
şöyle birşey vardır forumlar yardımlaşma amaçlıdır wp grubları muhabbet gırgır amaçlı orda sınırlı yani üyelerin dışında gizli olan birşey tartışılıcağını burada konu açılıp herkesin faydalanması daha iyidir

dogrua348

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar böyle bir whatsapp grubu oluşturmayı düşünüyorum bilimsel konuları ve teknolojik gelişmeleri saygı çerçevesinde tartışabileceğimiz bir grup olmasını istiyorum gelmek isteyorsanız yorum bırakmanız yeterli çünkü kaç kişi olacağımıza göre açacağım grubu eğer sayımız 20 den fazla olursa davet link ini buraya koyacağım. Bilim severler bekliyorum Fizik konuları vb. tartışmalarda bol bol bulunmamız dileğiyle iyi günler

beni de alın

Sharia

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Numaranin verilmeden yapılacağı bir platform olursa ben de gelirim

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Wp baz alan gruplardan hiçbir şey beklemem. Bu dünyanın en faydalı içeriği kesinlikle telegramda dönüyor. Özellikle son iki yıldır türk gruplarında aşırı derece çoğaldı. Mesela en basitinden her linux dağıtımının(neredeyse) Türk destek grubu var. Bilim ve teknoloji alanında kanallar var. AliExpress kupon kanalları, xiaomi , Samsung geliştirici grupları Pardus topluluk ekibinin oluşturduğu offucal grup teknoseyir linux ve anime grubu tyt ayt soru sorma grupları vs vs... Bunlar sadece Türk grupları bu konuda yabancılar çok ama çok daha ileri...