Siz bu akıllı telefonlardan hangisini tercih edersiniz?

• LG G5

Kullanılan: 93 15.4%
  • iPhone SE

Kullanılan: 170 28.1%
  • Sony Xperia Z5

Kullanılan: 82 13.6%
  • Huawei P9

Kullanılan: 259 42.9%

• Kullanılan toplam oy
    604

Bu konuyu okuyanlar

İPHONE BRO 32 GB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Huawei P9 Lite 2017 (Huawei Türkiye Garantili) Fiyatı
864AC0B8-E4A1-4ABE-9A57-5C19B46CFB2B-4165-00000555DA7E18D1.jpeg

Telefona bakmanizi oneririm özellikleri ve fiyatı linkte
Fiyat:1.119

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar herkese iyi forumlar telefonum bozulduğu için yeni telefon arayışındayım.Başlıkta da belirttiğim gibi daha çok kamera odaklı ve perfomans konusunda da beni üzmeyecek bir telefon arıyorum + olarak ses kalitesi de iyi olursa tadından yenmez :) Yaklaşık 1 haftadır araştırıyorum Moto Z modeli aklımı çelmiyor değil aynı şekilde S7'de ama Samsung'tan dilim yandığı için tekrar bulaşmak istemiyorum,aklınız da bana tavsiye edebileceğiniz bir model var mı ? Bütçeyi çok ama çok az daha yükseltebilirim, tekrardan herkese iyi forumlar.
Ben 1 senedir S7 kullanıyorum .
Müzik kulağım rezalet orda pek yorum yapamam ama kamerası muazzam kesinlikle kendinden daha pahalı olan Huawei P10 , iPhone 7 ve 7 Plus , LG G6 gibi modellerden daha iyi bir kameraya sahip

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Müzik kulağım rezalet orda pek yorum yapamam ama kamerası muazzam kesinlikle kendinden daha pahalı olan Huawei P10 , iPhone 7 ve 7 Plus , LG G6 gibi modellerden daha iyi bir kameraya sahip
Hocam biliyorsunuz benim kullandığımı da ip 7 yi geçtim fakat g6 p10 ve 7 plustan gerçekten daha mı iyi düşük ışıkta iyidir ona bir şey demem de gündüz ışında felan iyimidir öyleyse seçtiğim seçenekten dolayı daha da sevineceğim ya :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam biliyorsunuz benim kullandığımı da ip 7 yi geçtim fakat g6 p10 ve 7 plustan gerçekten daha mı iyi düşük ışıkta iyidir ona bir şey demem de gündüz ışında felan iyimidir öyleyse seçtiğim seçenekten dolayı daha da sevineceğim ya :D
Gündüz güneş tepedeyken fotoğraf mı sadece bizim işimiz ?
Hafif güneş batmaya başladığında veya oda koşullarında belli oluyor bunlar .
Onu geçtim ip7 Plus değil ama p10dana daha iyi OİSe sahip
Zaten bunların hepsinden daha iyi HDR performansına sahip
G6dan toptan daha iyi ,V20de arkada çoğunlukla g6dan daha iyi

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Gündüz güneş tepedeyken fotoğraf mı sadece bizim işimiz ?
Hafif güneş batmaya başladığında veya oda koşullarında belli oluyor bunlar .
Onu geçtim ip7 Plus değil ama p10dana daha iyi OİSe sahip
Zaten bunların hepsinden daha iyi HDR performansına sahip
G6dan toptan daha iyi ,V20de arkada çoğunlukla g6dan daha iyi
Anladım hocam bilgi için teşekkürler :D

asknngnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Forumda sizi çok aktif görüyorum,öneriniz için de teşekkür ederim ama Samsung kullanmada bazı çekincelerim var önceki cihazımdan dolayı sizce S7, S3-4 zamanı Samsung algısından kurtulabilmiş mi ? Yanlış anlamayın eleştirmiyorum ama bir telefona o kadar para verirken de insanın kafasında soru işareti olmuyor değil.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Forumda sizi çok aktif görüyorum,öneriniz için de teşekkür ederim ama Samsung kullanmada bazı çekincelerim var önceki cihazımdan dolayı sizce S7, S3-4 zamanı Samsung algısından kurtulabilmiş mi ? Yanlış anlamayın eleştirmiyorum ama bir telefona o kadar para verirken de insanın kafasında soru işareti olmuyor değil.
Ben 1 senedir sorun yaşamadım. Uzun bir süre yaşatacak gibi de gözükmüyor.

t3knoloj1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence Samsung A7 2017 alabilirsin.Şuan indirimde yaklaşık 2000 tl diye biliyorum.

şerefköker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
selam arkadaşlar;
ya bi tanıdık da lg g5 ini satıyomuş 1900 tl ye de setin içinde
lg g5
lg vr
360 cam
extra pili
kamera eklentisi
slikon klıfı
ve adam sadece 2,3 kere video çekmiş sizce alayım mı. zaten note 8 ile ip8 çıkana kadar kullanacam

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
selam arkadaşlar;
lg g5
lg vr
360 cam
extra pili
kamera eklentisi
slikon klıfı
ve adam sadece 2,3 kere video çekmiş sizce alayım mı. zaten note 8 ile ip8 çıkana kadar kullanacam

+ holosko yu iste kanka

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
selam arkadaşlar;
lg g5
lg vr
360 cam
extra pili
kamera eklentisi
slikon klıfı
Hocam ben sana yalnız şunu söyleyim. O arkadasa söyle yanındakiler onun olsun. Çünkü bir halta yaramıyor Lg nın o arkadaşları denilen çöp aletler.
Telefonada en fazla 1000 tl ver. Satmazsa Hepsiburadadan 1500 liraya sıfır al geç.
Lg g5 ın 2 eli en fazla 1100 tl eder oda en fazla. Birde o telefonu almadan önce telefonla yüksek grafikli bir oyun oyna telefon ısınsın. Sonra Screentest programını çalıştır ve ekranı gri renke getir ghostscreen varsa telefona 650 liradan fazlasını verme.

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Hocam ben sana yalnız şunu söyleyim. O arkadasa söyle yanındakiler onun olsun. Çünkü bir halta yaramıyor Lg nın o arkadaşları denilen çöp aletler.
Telefonada en fazla 1000 tl ver. Satmazsa Hepsiburadadan 1500 liraya sıfır al geç.
Lg g5 ın 2 eli en fazla 1100 tl eder oda en fazla. Birde o telefonu almadan önce telefonla yüksek grafikli bir oyun oyna telefon ısınsın. Sonra Screentest programını çalıştır ve ekranı gri renke getir ghostscreen varsa telefona 650 liradan fazlasını verme.

360 cam işe yaramıyomu ? çok iyi bi selfie aleti değilmi o ya

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
360 cam işe yaramıyomu ? çok iyi bi selfie aleti değilmi o ya
Yok ya. Koyuyon yere 360 derece etrafı çekıyor. Lg öyle poh pohladı ki onu herkes merak etti nedir bu vs. diye.
Sonra pohh çıktı. Bana göre rezelat bir kalitesi var. Yani bak örnek bir video var 2k da açıyorum bilgisayarda inanırmısın 2 k da bile rezalet :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yok ya. Koyuyon yere 360 derece etrafı çekıyor. Lg öyle poh pohladı ki onu herkes merak etti nedir bu vs. diye.
Sonra pohh çıktı. Bana göre rezelat bir kalitesi var. Yani bak örnek bir video var 2k da açıyorum bilgisayarda inanırmısın 2 k da bile rezalet :D
Bitrate'i yüksek değil o yüzden Samsung'un ki bariz daha kaliteli

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
selam arkadaşlar;
lg g5
lg vr
360 cam
extra pili
kamera eklentisi
slikon klıfı
En fazla 1500 isteyin. 1900 çok pahalı

Hüseyin KOCA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar forumda yeniyim hatam olursa affola şimdi konumuza geçelim

1600 TL bütçem var hangi telefonu alayım?

1- CASPER VİA A1 PLUS
2-REEDER P10 S
3-LENOVO P2

Aklımda bu üç telefon var, acil yardım!

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Xioami Mİ5S
Zenfone 3
X Compact
Xperia X bu cihazlara bir bak sonra gel önceliklerini söyle eleyelim.
Kamera? Batarya? Güç?